Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6788464 razy)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7740 dnia: Lutego 24, 2018, 11:44:05 »
Nie ma jak to skreślić kogoś za błędy z przeszłości. Nie wiem czy jego zmiana jest szczera czy udawana - z pewnością wyjdzie z czasem.
Na dzień dzisiejszy - poświęca swój czas i energię w pomoc drugiej osobie - to są dobre i konkretne ruchy.
Są inne formy pomocy niż promowanie kryminalistów. Osobiście bardzo chętnie się przyłączę i życzę z całego serca, by Pani Gosia jak najszybciej uzyskała niezbędne wsparcie.

A to jest pierdu pierdu z ciepłego fotela. Więcej ruchów, a mniej pierdole....
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7741 dnia: Lutego 24, 2018, 12:04:01 »
Nie ma jak to skreślić kogoś za błędy z przeszłości. Nie wiem czy jego zmiana jest szczera czy udawana - z pewnością wyjdzie z czasem.
Na dzień dzisiejszy - poświęca swój czas i energię w pomoc drugiej osobie - to są dobre i konkretne ruchy.

Nie ma to jak publiczne popieranie patologii. Masakra... Na Burmistrza go wystaw w następnych wyborach.

A to jest pierdu pierdu z ciepłego fotela. Więcej ruchów, a mniej pierdole....

Nie znasz mnie więc nie oceniaj.
« Ostatnia zmiana: Lutego 24, 2018, 12:06:02 wysłana przez DEtonator »

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7742 dnia: Lutego 24, 2018, 12:11:11 »
Nie oceniam - stwierdziłem fakt.
"Chętnie się przyłączę i źyczę z całego serca ". Ty się z chęcią przyłączysz, a on konkretnie działa. Nie czeka aż ktoś coś wymyśli, zakasał rękawy i wziął się do roboty. Od taka drobna różnica
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7743 dnia: Lutego 24, 2018, 12:16:11 »
Ty się z chęcią przyłączysz, a on konkretnie działa. Nie czeka aż ktoś coś wymyśli, zakasał rękawy i wziął się do roboty. Od taka drobna różnica

A co ty cwaniaku zrobiłeś? Że tak krytykujesz negowanie promowania kryminalisty? Tak jak napisałem, dla mnie nie ma miejsca w przestrzeni publicznej dla kryminalistów, a że skorzysta na tym chora osoba, fakt to jest plus. Dla mnie to ratowanie swojego celebryckiego wizerunku kosztem czyjejś choroby. Trzeba być naiwnym, by tego nie widzieć. Bez odbioru.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7744 dnia: Lutego 24, 2018, 12:19:52 »
Cwaniaku ;D ;D ;D . Po ki chu... te nerwy? Dla Ciebie może to wyglądać jak sobie tylko chcesz. Dla tej Pani której pomaga wygląda to całkiem inaczej.
To że kiedyś był zły, nie musi go skreślić na całe zycie.
[ciach!]
« Ostatnia zmiana: Lutego 24, 2018, 12:21:56 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7745 dnia: Lutego 24, 2018, 14:20:46 »
Eh_nie ma co się nakręcać. Nie jest to promocja tylko resocjalizacja. Jak się nabroiło to należy ponieść karę i chyba nikt tego tutaj nie kwestionuje. Natomiast ważne jest aby obrać dobrą drogę w życiu. Pan Daniel mógł siedzieć i bąki zbijać przed tv a zamiast tego całą dobę pracował aby pomóc zebrać pieniądze na leczenie Gosi.
Wracając do spraw Zakładów. Została wypowiedziana umowa na sprzątanie. Chciałabym uspokoić osoby tam pracujące, że w SIWZ jest zapi o tym, że firma która wygra ma zatrudniać osoby teraz pracujące. Konkretnie jest taki zapis :

Zamawiający informuje, że utrzymanie czystości w obiektach Grupy Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A. realizuje firma zewnętrzna zatrudniająca w celu wykonania usługi kilkudziesięciu pracowników sprzątających. Zamawiający oczekuję od oferenta deklaracji, że do realizacji przedmiotu zamówienia w pierwszej kolejności zatrudniał będzie pracowników, którzy w chwili ogłoszenia niniejszego przetargu utrzymują czystość w obiektach Zamawiającego i wyrażą chęć zatrudnienia u zwycięskiego oferenta.” Z innej beczki- link do przetargu na posiłki  podałam na Platformę, należy się zarejestrować ale jako firma. Link do przetargu ze strony ogólniedostępny wyślę gdy go dostanę od „szefa” przetargów.
« Ostatnia zmiana: Lutego 24, 2018, 14:32:39 wysłana przez An_na »

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7746 dnia: Lutego 24, 2018, 14:36:56 »
Nie jest to promocja tylko resocjalizacja.

Pani Aniu z całym szacunkiem, dla mnie to nie jest resocjalizacja tylko zwykłe parcie na szkło. Jedyny plus z całej tej historii, to to, że faktycznie została zebrana pewna suma pieniędzy. To próba ratowania swojego wątpliwego wizerunku kosztem chorej osoby. W "Mam talent" nie wyszło, to może uda się na lokalnym podwórku, gdzie jak widać, przeszłość kryminalna nie stanowi dla większości problemu.

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7747 dnia: Lutego 24, 2018, 15:35:46 »
Genialna logika, zostawmy chorującą babkę i niech się męczy sama, bo facet który zbiera kasę na leczenie ma nawalone w życiorysie. Narobił sobie problemów w przeszłości? Trudno, za głupotę się płaci i niech sobie siedzi w więzieniu, ale ważne jest że kasy nie zbiera dla siebie. Zebrano ponad 12 tysięcy które ułatwią i może choć trochę przyspieszą leczenie. To jest teraz najważniejsze.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7748 dnia: Lutego 24, 2018, 16:37:46 »
To jest wątek o ZCH Police

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7749 dnia: Lutego 26, 2018, 15:31:48 »
 Punkt Obsługi Pracowniczej jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00.
Pracownicy Działu Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej (MPKZP) będą obsługiwać interesantów:
w sprawach personalnych - od poniedziałku do piątku w godz. od 7:00 do 15:00,
w sprawie PKZP - we wtorki i czwartki w godz. od 7:30 do 9:30 oraz od 13:00 do 14:30,
w sprawie PZU oraz PPE - w poniedziałki, środy i piątki w godz. od 14:00 do 15:00.

.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7750 dnia: Lutego 26, 2018, 16:24:24 »
 Punkt Obsługi Pracowniczej jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00.
Zaistniała zmiana bo było od 7,00 do 9,00 i od 13,00 do 15,00 ?
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7751 dnia: Lutego 26, 2018, 16:35:30 »
Tak

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7752 dnia: Lutego 26, 2018, 16:43:46 »
Jeszcze by się przydało załatwić sprawę z 103, który chyba jak sie nie mylę na zakłady i z zakładów kursuje do 16 i potem jest przerwa do 21, a jak wiadomo medika jest czynna do 19 i do tej godziny tez przyjmują specjaliści, i wtedy pojawia się problem dotarcia do Polic, a 101 kursuje tez chyba co godzinę
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7753 dnia: Lutego 26, 2018, 17:52:22 »
To już jest temat do SPPK, zakłady koordynują ale autobusy pracownicze.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7754 dnia: Lutego 26, 2018, 18:00:14 »
Gwoli ścisłości - raczej do ZDiTM w Szczecinie, a nie do przewoźnika jeżdżącego na jego zlecenie, czyli SPPK ;).
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy