• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 1527409 razy)

Offline Beny2002

• Gaduła
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7710 dnia: Styczeń 10, 2018, 19:43:25 »
A to że jest conajmniej 2x taka to masz sprawdzona informacje czy Twoje domysły?
Pamiętam, że jak żyłem na garnuszku rodziców i w domu nie było za kolorowo z gotówką ratował nas sklep właśnie z takimi produktami a dokładniej z taką samą przydatności do spożycia co my otrzymujemy. 20-30% normalnej ceny produktu. Więc taka paczka nie może przekraczać 5zł.
Jestem ciekaw czy są kontrolowane te paczki przez kogoś bo przecież to jest jakiś żart z tymi paczkami a dokładnie z ich jakością.

Offline policzek

• Gaduła
« Odpowiedź #7711 dnia: Styczeń 10, 2018, 23:29:33 »
Też tak myślę, że 5zl to max. Policzyłem jakby normalnie kupować w sklepie z normalną datą ważności. A to, że 2x conajmniej to już słyszałem już dawno od pana, który rozwozi te paczki. Dojazd sporo kosztuje :D

Offline An_na

• Wielka Gaduła
« Odpowiedź #7712 dnia: Styczeń 23, 2018, 23:09:37 »
Informacyjnie gdyby ktoś był zainteresowany:
„Wychodząc naprzeciw wnioskom kierowanym od pracowników pracujących na jedną zmianę w GA Police w związku z organizacją pracy w nawiązaniu do trwającego remontu wiaduktu przy ul. Kuźnickiej (wyłączenie z ruchu kołowego)  i  utrudnieniami związanymi z dojazdem/wyjazdem do/z zakładu pracy, który obecnie odbywa się objazdami: ul. Jasienicką i ul. Piotra i Pawła - wyrażono kierunkową zgodę na zmianę godzin rozpoczęcia i zakończenia pracy pracowników zatrudnionych w systemie podstawowym z jednozmianowym rozkładem czasu pracy, pod warunkiem, że zmiana taka nie zakłóci normalnego trybu pracy tzn. wykonywania czynności i obowiązków na danym stanowisku pracy oraz zadań realizowanych przez komórkę organizacyjną.
Powyższa kierunkowa zgoda jest zgodą okresową – dotyczy okresu remontu wiaduktu. W każdym powyższym przypadku, na pisemnym wniosku złożonym przez pracownika, wymagana opinia i rekomendacja Kierownika Komórki organizacyjnej oraz zgoda Dyrektora Jednostki organizacyjnej.”

Offline Gagarinowicz

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #7713 dnia: Styczeń 24, 2018, 07:59:45 »
A pracownicy zmianowi nie mają  problemu z dojazdem ? Tylko elita z jednej zmiany ma takie przywileje?

Offline An_na

• Wielka Gaduła
« Odpowiedź #7714 dnia: Styczeń 24, 2018, 08:46:42 »
Dzień dobry, odsyłam Pana do Zakładowego Układu Zbiorowego Pracy. Każdy pracownik ma te same prawa określone w ZUZP. Praca w ruchu ciągłym rządzi się swoimi prawami.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2018, 09:13:14 wysłana przez An_na »

Offline Qba99

• Gaduła
« Odpowiedź #7715 dnia: Styczeń 24, 2018, 09:43:51 »
Czyli pracownicy jedno zmianowi mogą pracować w innych godzinach (np.6-14) czy mogą wcześniej wychodzić z pracy? Na jakiej zasadzie ma to działać?

Offline zaksiu

• Gadatliwy
« Odpowiedź #7716 dnia: Styczeń 24, 2018, 10:24:44 »
Przecież Naszej firmy nie wysłali na marsa tylko jest remont wiaduktu,gdzie mają problem?

Offline Kuba

• Administrator
  • Weteran
« Odpowiedź #7717 dnia: Styczeń 24, 2018, 10:47:40 »
Niektórzy pewnie gubią się w zaściankowych Policach, przez które są zmuszeni teraz przejeżdżać ;).
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline aluwium

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #7718 dnia: Styczeń 24, 2018, 10:52:50 »
Czyli pracownicy jedno zmianowi mogą pracować w innych godzinach (np.6-14) czy mogą wcześniej wychodzić z pracy? Na jakiej zasadzie ma to działać?
Co do zasady obowiązuje 8 godzinny dzień pracy . Jeśli zaczniesz o 6 kończysz o 14  jeśli o 8 to koniec o 16 itp.

Offline KrP

• Stara Gwardia
« Odpowiedź #7719 dnia: Styczeń 24, 2018, 11:31:51 »
Wy we wszystkim w tych Zakładach musicie znaleźć jakiś problem, ja nie mogę co za nosacze. XD

« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2018, 11:34:12 wysłana przez KrP »
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline zaksiu

• Gadatliwy
« Odpowiedź #7720 dnia: Styczeń 24, 2018, 12:19:17 »
Przy remoncie wiaduktu na Piotra i Pawła nie było takiego problemu może dlatego że tam głownie przejeżdżają "fizyczni" a na Kużnickiej "umysłowi"?

Offline KrP

• Stara Gwardia
« Odpowiedź #7721 dnia: Styczeń 24, 2018, 12:52:31 »
Przy remoncie wiaduktu na Piotra i Pawła nie było takiego problemu może dlatego że tam głownie przejeżdżają "fizyczni" a na Kużnickiej "umysłowi"?

„Wychodząc naprzeciw wnioskom kierowanym od pracowników pracujących na jedną zmianę w GA Police

@zaksiu A składano wówczas jakiś wniosek?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline dapol

• Weteran
« Odpowiedź #7722 dnia: Styczeń 24, 2018, 14:13:16 »
Remont tego wiaduktu maksymalnie wydłuży drogę dojazdu o 10 min przyjeżdżającym ze Szczecina od strony głębokiego. Policzanom nie robi on żadnej różnicy.
Dobrze,  że nie wnioskowali o urlop przymusowy płatny
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2018, 14:15:12 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Rasowy_Aparatowy

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #7723 dnia: Styczeń 24, 2018, 14:42:59 »
A wy serio nie rozumiecie ze chodzi o to ze jak wszyscy jednozmianowcy naraz rzucaja sie przez Police to nie idzie przez nie przejechac? Ostatnio wracalem z ranki o 14, popadalo 3 cm sniegu i juz przez Police jechalem 25 minut, a nie 5. Wiec domyslam sie co dzieje sie w miescie jak wszyscy jednozmianowcy naraz wyjezdzaja spod zakladu. Wszedzie musicie sie doszukiwac teorii spiskowych?

Offline maks

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #7724 dnia: Styczeń 24, 2018, 14:45:19 »
Kup sobie helikopter