Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6787780 razy)

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6795 dnia: Maja 15, 2017, 14:28:09 »
Oczywiście, że nie jest obligatoryjny. Wg Regulaminu to dyrekcja danego jb lun cw decyduje, ale znam przypadki gdzie kierownictwo się nie zgodziło na udział. Jest to konkurs dobrowolny.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6796 dnia: Maja 15, 2017, 14:56:33 »
Wg Regulaminu to dyrekcja danego jb lun cw decyduje
Czyli można powiedzieć ze obligatoryjny, bo nie decydują uczestnicy, a ich przełożeni.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline zegar

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6797 dnia: Maja 15, 2017, 21:38:43 »
Oczywiście, że nie jest obligatoryjny. Wg Regulaminu to dyrekcja danego jb lun cw decyduje, ale znam przypadki gdzie kierownictwo się nie zgodziło na udział. Jest to konkurs dobrowolny.
Pytam pani Anny.I co dalej mamy zrobić . Zadając pytanie naszemu  kierownikowi dlaczego nasz wydział nie bierze udziału w tym konkursie i słyszę " bo nie jesteśmy wydziałem produkcyjnym" a rozpytywałem na wydziale i większość jest za. A wytłumaczenie o wydziale produkcyjnym to wydaje mi się mało wiarygodne bo widać po wydziałach startujących w konkursie że nie tylko wydziały produkcyjne biorą udział .

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6798 dnia: Maja 17, 2017, 01:16:46 »
A możesz przytoczyć jakiś artykuł z "Wieści Polickich"? Bo ja pod tym adresem > http://niewłaściwy link/wiadomosci/< nie mogę żadnego znaleźć.
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2017, 01:42:06 wysłana przez Validator »

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6799 dnia: Maja 17, 2017, 14:52:11 »
Czy pracownicy Z.Ch. Police orientują co do pociągów kursujących w ich kierunku? Chodzi mi o to jaki procent z nich jeździ właśnie do zakładów. Pytam ze względu na częste kursy i zamykanie w związku z tym przejazdu kolejowego na styku Grunwaldzkiej/Tanowskiej.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6800 dnia: Maja 17, 2017, 18:11:54 »
"Specjalne bransoletki-talony dla pracowników na darmowy posiłek podczas Dnia Chemika w Trzebieży można odebrać w Punkcie Obsługi Pracowniczej (p. 40) na parterze Biurowca Głównego od czwartku (18 maja) do środy (24 maja), z wyłączeniem soboty i niedzieli,  w godzinach: 6:00-16:00.
Odbiór na podstawie przepustki lub dowodu osobistego."

żródło: intranet zakładowy
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2017, 18:13:28 wysłana przez pol »

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6801 dnia: Maja 18, 2017, 10:58:39 »
Może ktoś wie coś więcej w temacie tych bransoletek, na przykład, co wchodzi w ten posiłek. Ja nie będę jechał ale koledzy zainteresowani.

Post Merge: Maja 18, 2017, 15:06:07
Ok, wszystko wiemy co jak. Informacja przekazana.
« Ostatnia zmiana: Maja 18, 2017, 15:06:07 wysłana przez RPzpl »
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline ROMUR

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6802 dnia: Maja 18, 2017, 15:24:22 »
Może ktoś wie coś więcej w temacie tych bransoletek, na przykład, co wchodzi w ten posiłek. Ja nie będę jechał ale koledzy zainteresowani.

Post Merge: [time]Maj 18, 2017, 15:06:07 [/time]
Ok, wszystko wiemy co jak. Informacja przekazana.
Piwo i kiełbaska buchacha i druga część lennona !!!

Post Merge: Maja 18, 2017, 15:25:41
Darmowy KATERING ????

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6803 dnia: Maja 18, 2017, 20:33:46 »
No tak darmowy catering, żart  ;D . Ja już oddałem swoja bransoletkę. Nie będę powtarzał komentarzy ludzi to tym jak dowiedzieli się w temacie darmowego jedzenia na imprezie, cenzura i za duzo nie cenzuralnych słów.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6804 dnia: Maja 18, 2017, 20:48:24 »
najlepiej marudzić, są tacy co pojadą.
W czasie poprzednich dni Polic - dni chemika nie było dla pracowników nic, tak więc dobrze że coś się dzieje, może z latami będzie coraz lepiej. szkoda tylko, że to w Trzebieży a nie w Policach. Poza tym doładowanie na kartę jest sporym dodatkiem, więc nie ma co narzekać.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6805 dnia: Maja 19, 2017, 12:35:04 »
No oczywiście ze bada tacy co pojadą, ja nawet oddałem . A powiedz mi co jest w tym dni chemika dla pracowników, czym się rożni od wcześniejszych? A sorry darmowa kiełbaska i piwo, rewelacja. ;)  No szkoda ze Trzebież, a nie Police, o to własnie wszystkim chodzi. Doładowanie na kartę jest od wielu lat, czyli żadna rewelacji, nic nowego, normalka. No tez mamy nadzieje ze z latami będzie lepiej i nie będą pracownikom utrudniać, bo następne może być jeszcze dalej.  ::)  No co do programu nic wielkiego żeby nie powiedzieć żenada. Na koniec proponuje spytać mieszkańców Trzebieży, eufori nie widać. :( 
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline zaksiu

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6806 dnia: Maja 19, 2017, 13:00:19 »
Witam z innej beczki.Jak to jest z tą kontrolą na bramkach wchodząc na zakład. To już trochę przesada. Jak to się ma do przepisów.Przy wyjeżdzie z zakładu no to jeszcze poniekąd bo może garść nawozu w kieszeni ktoś wyniesie ale na wejściu?

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6807 dnia: Maja 19, 2017, 14:40:08 »
Jak to jest z tą kontrolą na bramkach wchodząc na zakład. To już trochę przesada. Jak to się ma do przepisów.Przy wyjeżdzie z zakładu no to jeszcze poniekąd bo może garść nawozu w kieszeni ktoś wyniesie ale na wejściu?
Chyba o alkohol chodzi....

A co do dni chemika to wydaje mi się że to chodzi o zakończenie sponsorowania Dni Polic. Bo jakby nie było zakłady dawały na tą imprezę najwięcej. Stwierdzono, że lepiej zrobić własną imprezę niż wspólną z burmistrzem i radnymi. Ot i cała filozofia. Polityka też tu jak widać ma znaczenie.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6808 dnia: Maja 19, 2017, 16:26:53 »
No powiedzmy ze to jest powód, to można było zrobić 27 maja, ale w Policach, nie w trzebieży, i frekwencja była by większa.   Jak by nie było to za wynajem terenu, czy w Policach, czy w trzebieży i tak zapłacimy do gminy Police.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6809 dnia: Maja 19, 2017, 22:33:42 »
A jak myślisz, gdybyś nagle chciał zrobić osobną imprezę bez sponsorowania innej to jaką cenę za wypożyczenie gruntu ( za ósemką) by Ci narzucili. Właśnie chyba o to chodzi, by dać prztyczka w nos i nie być kojarzonym z imprezą za ósemką.
A jak się okaże że Dni chemika w Trzebieży będą lepsze niż Dni Polic w Policach to dopiero będzie szok, i odległość nie będzie miała znaczenia bo za kilka lat, jak impreza się sprawdzi, to większość będzie wolała dni chemika niż dni Polic. Może tak przecież być....


Ciekawe jak to jest w Puławach albo Kędzierzynie...