Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6841420 razy)

Offline Sikora

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6645 dnia: Kwietnia 06, 2017, 13:36:37 »
Tak mi się skojarzyło idealnie pasuje do tej dyskusji: Niestety większość pracowników udzielających się w tym temacie jest jak te mewy 😂

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6646 dnia: Kwietnia 06, 2017, 15:21:17 »
Jak widać wielu nie rozumie o co tu chodzi w tym wszystkim, a piszą aby pisać. Woli wyjaśnienia nie jesteśmy żadną szlachtą, jesteśmy zwykłymi pracownikami zch. Police SA i w większości zatrudnieni jesteśmy na stanowiskach aparatowych. W dupach nam się nie poprzewracał jak tu co niektórzy piszą, a po prostu chcemy sie dowiedzieć co sie stało ze po 30 latach jest zmieniony termin obchodów naszego sowieta i na dodatek przeniesione do innej miejscu nie związanej z naszą firmą. Wielu tu pisało ze KFC, Castoram czy inne firmy organizowały integracje w trzebieży i nikt nie miał pretensji, tylko  firmy jak np, KFC czy Castorama nie powstał w Polsce, a tu sa tylko oddziały, zch Police powstało tu w Policach nie w trzebieży (zch Police SA nie zch trzebież sa ) po drugie oni organizowali integracje,  które my tez kiedyś organizowaliśmy w brzózkach i nikt nic nie mówił, a my rozmawiamy o naszym dniu, naszym świecie, a to jest różnica zasadnicza. Jak widać niektórzy jak już usłyszeli darmowa konsumpcja, to już ich szczyt szczęśliwości został osiągnięty i nic więcej im już nie trzeba bo dostaną coś za darmo. Jak wszem wiadomo i jak sama nazwa mówi jest to nasze święto, tylko cy ten co wpadł na pomysł przeniesienie pomyślał o pracownikach  zm. A,C,E, którzy akurat tego dnia idą do pracy i dzięki takiej decyzji nie skorzystaj nic z tej imprezy, bo w Policach mogli chociaż na chwile  udać za ósemkę i pobawić się. W ogóle wypowiedz mówiąca ze chodzi nam tylko o pieniądze uważam za delikatnie mówiąc nie poważna, żeby nie powiedzieć głupią, a jakie my będziemy mieli profity z tego ze impreza będzie w Policach. Mam dziwne przekonanie ze po zwycięstwie PIS, polityka i rozwalanie wszystkiego co jest stworzone przez innych nawet wkroczyło na nasze małe podwórko.
 

Post Merge: [time]Kwiecień 06, 2017, 15:24:54 [/time]
Jutro za to będą się cieszyć ci co tak tutaj teraz płaczą
No ale ty tez werzniesz jako pracownik, wiec o co biega.


Post Merge: Kwietnia 06, 2017, 15:25:50
co reszta mieszkańców może pomarzyć o takich pieniądzach
  Zawsze możesz im rozdać.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 06, 2017, 15:25:50 wysłana przez RPzpl »
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline senegalczyk

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6647 dnia: Kwietnia 06, 2017, 16:44:25 »
Panowie ja was nie obrażam, więc proszę spokojnie. Nie macie za bardzo argumentów i zaczynacie ubliżać innym - nieładnie. A tak na marginesie, czytam i czytam te wasze komentarze i nie za bardzo rozumiem o co wam chodzi. Impreza w Policach za ósemką będzie normalnie na początku czerwca i z tego co się orientuję w takiej samej formie jak była do tej pory - więc o co chodzi ? Impreza w Trzebieży jest typowo zakładową, kto będzie chciał to pojedzie i się pobawi, a kto nie to nie, ale poco te lamenty. Pewnie jako Grupa Azoty mają wydać pieniądze na imprezę integracyjną, więc to robią. Chyba nie myślicie żeby pytali nas o zdanie bo pewnie ilu pracowników tyle pomysłów !
PS. brawo Gigus 36 :)
PS. myślę że i tak pojedziecie na tą imprezę, przecież jak nie pojedziecie to nie będziecie mieli na co narzekać ;)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 06, 2017, 16:46:12 wysłana przez senegalczyk »

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6648 dnia: Kwietnia 06, 2017, 17:45:00 »
Od kiedy robisz na bieli?Chyba masz króciutki staż pracy?
Zm D ci nie szkoda bo sam na niej robisz.
Po za tym spójrz że w 2016 roku to inne wydziały dawały wyniki plusowe a biel ujemne.
A najwięcej masz do powiedzenia.Przynajmniej jak jedziemy na jednym wózku to chociaż szanuj to co masz.
Równie dobrze szefostwo zakładu mogło powiedzieć "biel się nie bawi,biel nagrody rocznej nie dostanie.
Dopiero byś tutaj odstawiał olimpiadę.

à propos Agryf ma ponad 50 lat i co nie piszesz o niej.zapomniałeś albo jeszcze tutaj nie pracowałeś w paczkach były kiedyś wędliny z Agryfu...

No troszeczkę pracuje na bieli, i jak wnioskuje chyba trochę dłuższej  od ciebie
No pracuje na zmianie ale podałem zmiany które akurat 27 idą do pracy, ale to trzeba czytać ze zrozumieniem
No tak w  zeszłym roku nie było wesoło na bieli
Nie sa tacy którzy mówią więcej, a forum jest po to aby dyskutować, a ja lubię jasne sytuacje, dlatego pytam
Tak cały zakład jedzie na jednym wózku, dlatego dzielimy się po równo zyskiem bez względu na to jak wytwórnia ile wypracowała
No wiesz kiedyś inni byli pod kreska, a my utrzymywaliśmy cały zakład, i nikt nawet nie pomyślał aby dzieli, masz specyficzne podejście
Wiesz podziału zysku są klarowne i czytelne, wiec twoja opcja nie wchodzi w rachubę
Co do agryfu to pamiętam ich wędliny, ale nie wiem co to ma wspólnego z dniem chemika,



Panowie ja was nie obrażam, więc proszę spokojnie. Nie macie za bardzo argumentów i zaczynacie ubliżać innym - nieładnie. A tak na marginesie, czytam i czytam te wasze komentarze i nie za bardzo rozumiem o co wam chodzi. Impreza w Policach za ósemką będzie normalnie na początku czerwca i z tego co się orientuję w takiej samej formie jak była do tej pory - więc o co chodzi ? Impreza w Trzebieży jest typowo zakładową, kto będzie chciał to pojedzie i się pobawi, a kto nie to nie, ale poco te lamenty. Pewnie jako Grupa Azoty mają wydać pieniądze na imprezę integracyjną, więc to robią. Chyba nie myślicie żeby pytali nas o zdanie bo pewnie ilu pracowników tyle pomysłów !
PS. brawo Gigus 36 :)
PS. myślę że i tak pojedziecie na tą imprezę, przecież jak nie pojedziecie to nie będziecie mieli na co narzekać ;)
No wiesz to raczej nas sie tu obraża, wystarczy przeczytać posty co niektórych
Tak impreza za ósemką będzie ale nie w takiej samej formie jak 30 lat, bo będą tylko dni Polic, nie będzie dnia chemika , czyli nie ta sam forma
Widzisz dla wielu nie jest to zwykła impreza zakładowa, przez 30 lat weszła na stałe w program imprez w tym mieście i oczekiwanej przez społeczeństwo, nie tylko pracującej w zch Police
Jak można usłyszeć na mieście i w zakładzie raczej większość nie pojedzie, a wręcz słyszy się pytanie " co pracownicy zrobili takiego złego, ze zarząd im utrudnia spędzenie ich święta"
Mo ze ty pojedzie jak i Gigus 36 i inni, bo przecież będzie darmowa konsumpcja, a co do narzekania spoko znajdziemy sobie temat
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline senegalczyk

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6649 dnia: Kwietnia 06, 2017, 18:59:56 »
Z tego co mówisz wnioskuję że uważasz, że ludziom weszło w krew i utożsamiają się z imprezą za ósemką. Hymm ciekawe, ale rozumiem że będziecie tęsknić za sakramentalnym : "Dni Polic i Dni Chemika 2017 uważamy za otwarte" i patrzeniem jak się bawią w swoim ogródku, ale każdy lubi co innego. Rozumiem to i szanuję :) Ja osobiście cieszę się, że coś robią dla pracowników i ich rodzin, też wolałbym aby to było w Policach, ale nie zawsze można mieć co się chce. Może jak impreza im wyjdzie to w przyszłym rok będzie w Policach ;)

Offline sz-n

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6650 dnia: Kwietnia 06, 2017, 19:32:45 »
Brawo senegalczyk!!! Dobrze napisałeś i jak ta wymiana zdań by tak od początku "szła" nie był by osobistych wycieczek!!!Pozdrawiam serdecznie i naprawdę życzę udanej zabawy!!!

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6651 dnia: Kwietnia 06, 2017, 19:51:22 »
a ja tam nie wiem, co wy widzicie w tych dniach chemika. muzyka denna, piwo jeszcze gorsze. wesołe miasteczka rodem z prl,u. no i nawalona tłuszcza dookoła.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 06, 2017, 20:37:32 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6652 dnia: Kwietnia 06, 2017, 20:36:30 »
Jeżeli czujecie się tak mocno związani z tym świętem to nie powinno sprawić problemu pojechanie darmowa komunikacja do miejsca imprezy i również nią wrócić. Osobiście też bym wolał aby to odbyło się tu na miejscu bo po prostu tak było by mi wygodniej. Nie ma co narzekać, ważne że ten dzień będzie obchodzony i możemy wspólnie z rodziną go obchodzić.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6653 dnia: Kwietnia 06, 2017, 20:50:32 »
To ja powiem tak,  czy uważacie co niektórzy ze np. dzień górnika był obchodzone w łodzi czy w gdańsku, było by normalne, chyba nie, bo górnictwo jest związane ze Śląskiem, tak samo jak zch są związane z Policami.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6654 dnia: Kwietnia 07, 2017, 08:41:00 »
RPzpl. Dni Górnika w Gdańsku? Trochę daleko. Ale Dni Chemika mogą być w Trzebieży skoro w Szczecinie odbywają się Dni Morza. Gdzie Szczecin a gdzie morze? Już Police w linii prostej są bliżej morza niż Szczecin.

Offline ROMUR

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6655 dnia: Kwietnia 07, 2017, 09:43:49 »
RPzpl. Dni Górnika w Gdańsku? Trochę daleko. Ale Dni Chemika mogą być w Trzebieży skoro w Szczecinie odbywają się Dni Morza. Gdzie Szczecin a gdzie morze? Już Police w linii prostej są bliżej morza niż Szczecin.

Witam
jojo to dlaczego nie przenieść dni morza do Polic ?

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6656 dnia: Kwietnia 07, 2017, 09:55:22 »
RPzpl. Dni Górnika w Gdańsku? Trochę daleko. Ale Dni Chemika mogą być w Trzebieży skoro w Szczecinie odbywają się Dni Morza. Gdzie Szczecin a gdzie morze? Już Police w linii prostej są bliżej morza niż Szczecin.
No wiesz trzeba czytać ze zrozumieniem. 
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline ROMUR

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6657 dnia: Kwietnia 07, 2017, 10:06:49 »
No wiesz trzeba czytać ze zrozumieniem. 
No właśnie
No wiesz trzeba czytać ze zrozumieniem.
No właśnie próbuję czytać ze zrozumieniem i nie rozumiem dlaczego ZCH Police leżące terytorialnie w mieście Police organizują imprezę zakładową w innym mieście,nawiązuje również do 50 lecia.

Offline Sikora

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6658 dnia: Kwietnia 07, 2017, 10:18:21 »
Narzekacie żeby narzekać, niektórzy to mają chyba wrodzone czy w tym temacie były w ogóle jakieś superlatywy? Wieczne niezadowolenie podwyżki ? Za małe. Paczki nie dobre impreza, zła no nie w Policach wiecznie w tym samym miejscu na Polanie. Docencie czasem co posiadacie, Mi się podoba ze impreza będzie zorganizowana w fajnej scenerii Zalewu zamiast w tym samym miejscu pozatym Dni Polic odbędą się tak samo to jest dodatkowa impreza i jeśli nie pasuje to nikt nie zmusza żeby na nią jechać.

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6659 dnia: Kwietnia 07, 2017, 10:24:42 »
Panowie i Panie! Z tego co mi wiadomo to Zarząd i Dyrekcja są zadowolone, Związki wręcz wniebowziete, Polickie struktury PiS również. Co nam pozostaje? Olać ' ich' święto...
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.