• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 1369240 razy)

Offline Dziki_Gon

• Rozpisuje się
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6495 dnia: Luty 16, 2017, 11:26:35 »
Na 5bop sa tylko mistrzowie, na rano starsi i oni faktycznie maja duzo do roboty, zmianowi mistrzowie to juz zupelnie inna bajka u mnie taki ktos zajmuje sie jedynie obsluga faxu z cargo i spisywaniem raportu

Offline An_na

• Wielka Gaduła
« Odpowiedź #6496 dnia: Luty 16, 2017, 11:58:48 »
Syberianhusky_Są wydziały gdzie starszy mistrz to stanowisko gdzie kiedyś to stanowisko było stanowiskiem kierowniczym. Tak czy inaczej zakres prac starszego mistrza określa jego indywidualny zakres obowiązków i czynności.
Proszę zapoznać się z Regulaminem organizacyjnym.

Offline Beny2002

• Gaduła
« Odpowiedź #6497 dnia: Luty 16, 2017, 14:38:14 »
U nas ze starszym mistrzem praktycznie wszystko można załatwić. Sądzę, że to już zależy od tego jak ten starszy mistrz podchodzi do sprawy. Są tacy co przejdą instalację aby się tylko pokazać, a są tacy co wejdą i pogadają.

Offline An_na

• Wielka Gaduła
« Odpowiedź #6498 dnia: Luty 16, 2017, 15:00:14 »
Napisałam o regulaminie organizacyjnym celowo. Zwracam uwagę na podległość służbową. Każdy ma swojego przełożonego któremu powinien zgłaszać różne sprawy.  Aparatowy ma w pierwszej kolejności brygadzistę, później jest mistrz (dobrze jak jest zmianowy ale nie zawsze zmiana ma swojego mistrza- zależy od wydziału), dopiero starszy mistrz czy kierownik.
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2017, 15:02:40 wysłana przez An_na »

Offline Polak

• Wielka Gaduła
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
« Odpowiedź #6499 dnia: Luty 17, 2017, 09:59:39 »
No dziś biel wybiera swojego społecznego inspektora pracy, ciekawe czy zostaną w starym marażmie, czy zdecydują się na zamiany.

Post Merge: Luty 17, 2017, 15:19:06
No i po parodii wyborów, czas trwania wyborów 8 min, nie poczekano na pracowników schodzących ze zmiany rannej, ani na pracowników zmiany popołudniowej. Pan Goślinski  wraz z drugim związkowcem bardzo się spieszyli, chcieli już zakończyć głosowanie po 3 min. chociaż była propozycja aby poczekać  do 13;50. Na bieli pozostaje po staremu czyli byle jak.
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2017, 15:19:06 wysłana przez Polak »
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline policzek

• Gaduła
« Odpowiedź #6500 dnia: Luty 17, 2017, 18:32:56 »
Ja też po rannej zmianie nie zdążyłem u siebie na wydziale, całe przedstawienie trwało 10 minut.
Powinni ukarać za to kierownika i przełożonych. Na SIPA warto zagłosować.

Offline Prawdopodobnie

• Gaduła
« Odpowiedź #6501 dnia: Luty 17, 2017, 18:45:27 »
Skoro jest ustalona godzina wyborów to trzeba się dostosować. Nie wszystkim się dogodzi. Takie uroki pracy na zmiany.

Offline policzek

• Gaduła
« Odpowiedź #6502 dnia: Luty 17, 2017, 19:30:45 »
Skoro jest ustalona godzina wyborów to trzeba się dostosować. Nie wszystkim się dogodzi. Takie uroki pracy na zmiany.

Głupoty opowiadasz niesamowite. Skoro jest głosowanie o 13:30, a ja pracuje do 14 powinni to zrobić tak i zapewnić pracownikowi możliwość głosu.
Popołudniówka by przyszła poł godziny wcześniej i nic by się nie stało, z nocki wiadomo tylko dobrzy znajomi przyjadą.
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2017, 19:33:40 wysłana przez policzek »

Offline kR

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #6503 dnia: Luty 17, 2017, 20:10:40 »
Czy możecie przybliżyć warunki jakie trzeba spełniać, żeby głosić do malowania samochodów z odszkodowania?

Offline policzek

• Gaduła
« Odpowiedź #6504 dnia: Luty 17, 2017, 22:03:30 »
Jeżeli jesteś pracownikiem to wystarczy mieć auto pol roku, 3 miesiące stawiać pod biurowcem.

Jeżeli jesteś klientem z zewnątrz to nie wiem.

Offline Konkret

• Rozpisuje się
« Odpowiedź #6505 dnia: Luty 18, 2017, 07:51:24 »
Skoro jest ustalona godzina wyborów to trzeba się dostosować. Nie wszystkim się dogodzi.

Jakoś w ostatnich wyborach na przedstawiciela załogi w zarządzie głosowanie trwało 4 dni, a tutaj zaledwie 10 minut. Serio nie dostrzegasz absurdu? Może trzeba zadać pytanie przedstawicielowi załogi w zarządzie co myśli o tym i dlaczego związki do tego dopuściły (jak zwykle?), skoro SIP jest taki ważny dla pracowników?

Offline Polak

• Wielka Gaduła
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
« Odpowiedź #6506 dnia: Luty 18, 2017, 07:56:28 »
Ja też po rannej zmianie nie zdążyłem u siebie na wydziale, całe przedstawienie trwało 10 minut.
Powinni ukarać za to kierownika i przełożonych. Na SIPA warto zagłosować.
Co do karania kierownika, to nie ma za co, on nie ma nic wspólnego z tymi wyborami więc i nie ma za co go karać. Co do wyborów no to jak pisałem farsa i było można odnieś wrażenie że Baranowie związkowi przyszli na nie za karę i zależało im tylko na odfajkowaniu następnych i jak najszybszym pójściu sobie. Sposób przeprowadzenia wyborów ważnych dla szarych pracowników przez p. Goślińskiego i jego kolegę pokazuje i utwierdza w przekonaniu że baronowie związkowi mają pracowników za maszynki do płacenia składek i na pewno nie działają w interesie pracowników i mają ich w głębokim poważaniu. Tak kokret tylko tamte wybory były ważne dla nich, nie dla pracowników.
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2017, 08:00:47 wysłana przez Polak »
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline policzek

• Gaduła
« Odpowiedź #6507 dnia: Luty 18, 2017, 09:51:01 »
To, że nie puścili mnie na głosowanie to tylko i wyłącznie wina kierownika i jego dupolizów!

Offline LukAs

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #6508 dnia: Luty 19, 2017, 17:45:30 »
Witam serdecznie mam pytanie odnosnie pracy w zakladach police a odnosnie jednego dzialu prosze mnie poprawic jak zle napisze Produkcja aparatur cieplowniczych czy jakos tak. z obsluga wozkow widlowych Jesli jest ktos kto na owym dziale pracuje prosze o wypowiedenie sie na ten temat na czym polegam tam praca i co nalezy do obowiazkow  z gory serdecznie dziekuje

Offline Konkret

• Rozpisuje się
« Odpowiedź #6509 dnia: Luty 19, 2017, 18:55:00 »
Wszystko zależy od tego na jakie stanowisko się starasz. W ramach jednego wydziału może być wiele stanowisk, które diametralnie będą się różniły obowiązkami. Nawet stanowisko "aparatowy" na każdym wydziale inaczej wygląda. Jeżeli w ofercie masz wymaganie uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych, to pewnie byłbyś... operatorem wózka widłowego! :D Taka praca polega na tym, że operujesz wózkiem widłowym, a co na nim przerzucasz to już bez znaczenia. Nie słyszałem, żeby aktualni operatorzy marudzili na obecne warunki, więc chyba praca jest w porządku.