Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6785531 razy)

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6390 dnia: Lutego 10, 2017, 10:04:21 »
Gratulacje.
Jaki był dokładny wynik?
Około 67 głosów różnicy.

Post Merge: Lutego 10, 2017, 14:17:23
Dokładnie 78.
« Ostatnia zmiana: Lutego 10, 2017, 14:17:23 wysłana przez The_Bill »
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline Mickd

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 469
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6391 dnia: Lutego 11, 2017, 17:58:23 »
A więcej informacji na temat wyborów ktoś TU wstawi??(jaka frekwencja,ile głosów ktoś dostał?)
Głupich nie sieją ,sami rosną
Nadgorliwość jest gorsza od głupoty.

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6392 dnia: Lutego 11, 2017, 18:23:51 »
Gratulacje dla Pani Ani. Dobrze się stało.

To się dopiero zobaczy. Inna jest sytuacja kiedy ktoś reprezentuje załogę w Radzie Nadzorczej, inna kiedy w Zarządzie. Ponieważ wybor ma charakter tymczasowy (do roku 2018) - może się okazać, że będzie to pyrrusowe zwycięstwo.

Offline Miszand

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6393 dnia: Lutego 11, 2017, 22:38:34 »
Ten dalej swoje...
« Ostatnia zmiana: Lutego 11, 2017, 22:40:53 wysłana przez Miszand »

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6394 dnia: Lutego 11, 2017, 23:31:01 »
Jaki "ten"? Jakie "swoje". To jest moja pierwsza wypowiedź w tym wątku drogi klakierze!

Offline Dziki_Gon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 198
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6395 dnia: Lutego 12, 2017, 12:45:06 »
Jak tam podwyżki indywidualne ? udało się komuś dostać za ciężką pracę ? czy jak zwykle dostały osoby strzelające z dupy do kierownictwa ? :o

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6396 dnia: Lutego 12, 2017, 13:42:35 »
Tak.  U mnie na zmianie te indywidualne były różne ale każdy jest zadowolony.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6397 dnia: Lutego 12, 2017, 15:03:27 »
Jak tam podwyżki indywidualne ? udało się komuś dostać za ciężką pracę ? czy jak zwykle dostały osoby strzelające z dupy do kierownictwa ? :o

Na niektórych wydziałach to się nigdy nie zmieni. U mnie dalej frajerzy i dupolizy są na pierwszym miejscu, ale ja tutaj nikogo innego nie winie jak kierownika, bo jak kierownik jest piz... to nie może być inaczej.

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6398 dnia: Lutego 12, 2017, 15:31:47 »
Zgadzam się z kolegą powyżej, co mogę dodać do tego, ze doszli do tej grupy przydupasy mistrzów.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6399 dnia: Lutego 12, 2017, 15:49:04 »
A u mnie wszyscy dostali swoje 40 zł i po krzyku. Wiadomo człowiek może liczył na coś więcej ale takie rozwiązanie też nie jest złe. Szkoda ze dodatkowo nic więcej nie wpadło, ale z drugiej strony żalu nie ma że nikt nie przytulił moich czterech dyszek ;)

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6400 dnia: Lutego 12, 2017, 18:26:41 »
Tam gdzie się nie dostaję za pracę, to takie rozwiązanie jest najlepsze. Widać są mądrzy ludzie na wydziałach, niestety mi nie jest dane z takim pracować. Od kierownika zaczynając...

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6401 dnia: Lutego 12, 2017, 20:04:58 »
Bo chyba większość na tak samo, smutne to ale prawdziwe, dalej dobrze się ma koleżeństwo , układy, d.....lizusostwo.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline Domino

  • Moderator
  • Wielka Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6402 dnia: Lutego 13, 2017, 20:29:56 »
A więcej informacji na temat wyborów ktoś TU wstawi??(jaka frekwencja,ile głosów ktoś dostał?)

Proszę - Protokół Głównej Komisji Wyborczej.

https://www.facebook.com/policemzzprc/photos/pcb.655357211338300/655357174671637/?type=3&theater

Offline senegalczyk

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6403 dnia: Lutego 14, 2017, 10:26:54 »
a u nas jest tak, że indywidualne dostają ci którzy mają najmniejsze stawki (niby polecenie odgórne) i taki gość jeden czy drugi ma w dupie robotę, bo wie że i tak dostanie :( notabene tak samo jest z tymi śmiesznymi premiami :(

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6404 dnia: Lutego 14, 2017, 10:54:39 »
a u nas jest tak, że indywidualne dostają ci którzy mają najmniejsze stawki (niby polecenie odgórne) i taki gość jeden czy drugi ma w dupie robotę, bo wie że i tak dostanie :( notabene tak samo jest z tymi śmiesznymi premiami :(

Gdzie niby jest takie polecenie napisane? z tego co pamiętam, to 2 lub 3 lata temu było to, ale z inicjatywy ZZ i było to do wiadomości wszem i wobec. Na Twoim wydziale sobie ustanowili to sami, bo nigdzie o tym nie było napisane, że mają dawać tym co mają mało.

Podam pewnien przykład, który mnie akurat nie dotyczy, ale nie jest on pojedynczy, znam kilku takich, którzy pracują na umowie o prace 3 lata przy stawce (po podwyżce 2400) teraz tak przychodzi nowy pracownik, który dostaje 2200, takim właśnie ludziom powinno się dawać podwyżki w pierwszej kolejności, bo częściej się starają od tych, którzy mają bez mała 3 razy tyle. Rozbieżności w stawkach są niekiedy naprawdę potężne i niech nikt mi nie mówi, że ktoś tam pracował 30 lat i więcej to ma, bo takich pracowników doceniam i szanuje, należy im się, myślę tutaj o kombinatorach, frajerach i dupolizach tylko, którzy pracują na stanowiskach robotniczych o wiele krócej i często doganiają stawką tych, którzy wypracowali 1/3 swojego życia w Zakładach. Starzy nie dostają, bo mają dużo, młodzi nie dostają, bo są żółtodziobami, dostają same frajerzyny. (bez urazy dla tych, którzy dostali za swój wylany pot)