Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6783336 razy)

Offline kier

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6300 dnia: Stycznia 27, 2017, 19:37:10 »
A co to znaczy praca na zew.? Pytam serio. Czy to cala zmiana, pol czy jakis okreslony czas jest zeby taki posilek otrzymac.
wydaje mi się, że musi to być min 4h na zmianę, ale pewny nie jestem.

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6301 dnia: Stycznia 27, 2017, 19:48:03 »
A co to znaczy praca na zew.?
jak pracujesz na zatężalni na bieli to NIE jest to na zewnątrz a jak na PG, Amoniaku, Moczniku itp to im się należy bo mają instalacje na wolnym powietrzu.

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6302 dnia: Stycznia 27, 2017, 20:25:48 »
No dziekuje :)

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6303 dnia: Stycznia 28, 2017, 10:20:15 »
No a dziś wszyscy dostali gorący posiłek "słodka chwila" i proszę trochę na forum i juz  ;D ;D ;D , a poważnie to ciekawi mnie kto ustala zawartość tych paczek, no bo  na pewno nie technolog żywienia tego jestem pewien.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6304 dnia: Stycznia 28, 2017, 11:08:08 »
bo w nocy było zimno i nadal mróz trzyma, więc ciepły posiłek się należał, a nie dlatego że na forum o tym było.
W poniedziałek może sypnąć śniegiem . http://www.meteo.pl/um/php/meteorogram_id_um.php?ntype=0u&id=1703

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6305 dnia: Stycznia 28, 2017, 12:39:09 »
No chyba nie zrozumiałeś mojego postu, to była ironia. A na pewno powodem nie była niska temperatura, sial ma to gdzieś ile jest na dworze, często była niska temperatura i nie było nic ciepłego. Dla sialu liczy się cena i zysk. A ostatnio obiło mi się o uszy informacja o jakiś paczkach vip-ch, czy ktoś też coś słyszał?🤔😋😙
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6306 dnia: Stycznia 28, 2017, 13:37:37 »
zrozumiałem "słodką chwile" taki kisiel instant. Ty nie zrozumiałeś mojego postu, napisałem że posiłek ciepły się należał a że go nie było to nie moja wina,

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6307 dnia: Stycznia 28, 2017, 14:26:06 »
Sial nie decyduje o tym czy masz dostać ciepły posiłek czy nie, decyduje o tym twój przełożony.

Offline Panu

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6308 dnia: Stycznia 28, 2017, 20:08:37 »
A ostatnio obiło mi się o uszy informacja o jakiś paczkach vip-ch, czy ktoś też coś słyszał?
Paczki vip odeszły razem ze złotymi kartami,  a informacji o nich powinien udzielić ci twój członek załogi w Radzie Nadzorczej.

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6309 dnia: Stycznia 29, 2017, 09:55:48 »
Czyli albo p. Ania albo p. Andrzej, zależy który osoba wygra. No tylko że tu udziela się tylko p. Ania i to chyba ona nam powinna udzielić informacji co to byly, czy są te paczki vip-e i jaka była ich zawartość. No caraz więcej ciekawostek wypływa na wierzch.😶🤔
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6310 dnia: Stycznia 29, 2017, 10:43:18 »
Czyli albo p. Ania albo p. Andrzej, zależy który osoba wygra. No tylko że tu udziela się tylko p. Ania i to chyba ona nam powinna udzielić informacji co to byly, czy są te paczki vip-e i jaka była ich zawartość. No caraz więcej ciekawostek wypływa na wierzch.😶🤔
Chłopie mylisz funkcje i imiona.Andrzej o ,którym wspominasz nie jest członkiem RN i kandyduje do zarządu firmy.Natomiast wspomniana przez ciebie dama jest członkiem RN usilnie zabiegającym o fotel członka zarządu a występuje na forum w nieznanej roli.Bo tak naprawdę nie wiadomo czy reklamuje się tu jako członek RN,działaczka związkowa czy zwyczajny pracownik zakładów.Nie znam dokładnie przepisów ale wydaje mi się ,że członków RN obowiązuje co najmniej wstrzemięzliwość w przekazywaniu informacji ludowi pracującemu,co oznacza,że ta Pani występuje jako działaczka związku zawodowego.I tu pojawia się kolejne pytanie dlaczego na wasze wątpliwości nie odpowiada przewodniczący ZZPRC.
jestem gorszego sortu

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6311 dnia: Stycznia 29, 2017, 10:57:57 »
Sorry moja pomyłka. Co do tej damy, no to jak wszystko pokazuje to ona wekdzie do zarzadu. Co do przekazywania informacji no to nie wiem jak jest poukładane w ZZ kto jest wyznaczony do kontaktów z pracownikami, co do tego co przekazuje no to jak widać przekazuje to co nie jest poufne/tajne, i to chyba dobrze ze ktoś coś mowi, bo jak widać pozostałe ZZ już dawno odcięli się od tych dla których są.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline senegalczyk

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6312 dnia: Stycznia 29, 2017, 12:21:22 »
A może ta dama jak ją nazywacie wypowiada się tutaj ponieważ chce, aby szeregowi pracownicy byli poinformowani o różnych sprawach zakładowych. Nie udziela poufnych informacji o których nie może mówić jako członek RN, a jako związkowiec mówi tylko o sprawach swojego ZZ. Myślę, że udziela się po prostu jako dobry człowiek i to was najbardziej boli !!!

Offline kier

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6313 dnia: Stycznia 29, 2017, 12:39:38 »
A może ta dama jak ją nazywacie wypowiada się tutaj ponieważ chce, aby szeregowi pracownicy byli poinformowani o różnych sprawach zakładowych. Nie udziela poufnych informacji o których nie może mówić jako członek RN, a jako związkowiec mówi tylko o sprawach swojego ZZ. Myślę, że udziela się po prostu jako dobry człowiek i to was najbardziej boli !!!
jakby to był "fejs", to dałbym lajka :)

Offline sz-n

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6314 dnia: Stycznia 29, 2017, 12:55:35 »
Brawo senegalczyk!!! Klarownie wytłumaczone.