Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6758439 razy)

Offline woźnica

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6255 dnia: Stycznia 23, 2017, 17:42:38 »
A propo sławnego płacenia w klubie GO-GO no jak wiadomo ze uczestnikami byli  sip-y. Oczywiście baronowie związkowi wiedzieli o tym.
To Twoje ostatnie cytaty, a jest ich więcej. Skąd Ty czerpiesz informacje? Jeśli jesteś pracownikiem Zakładów to aż mi wstyd za Ciebie. Zanim zaczniesz coś pisać wyssanego z palca  to porządnie się zastanów. Bo możesz komuś krzywdę zrobić.

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6256 dnia: Stycznia 23, 2017, 18:52:04 »
coś pisać wyssanego
To co napisałem jest prawdą, tak p. Aniu?. Nie lepiej nie mówić,  niech sobie szaleją za nasze pieniądze, z tego co wiadomo wyjazd był szkoleniowy, nie turystyczno - imprezowy. Ja się nie mam czego wstydzić, mnie tam nie było, a naganę postępowania trzeba napiętnować i ujawniać. Co do krzywd, oni sami się skrzywdzili kiedy się nie zastanawiali co robią i myśląc ze nie poniosą konsekwencji, ja tu nie podaje żadnych danych kogokolwiek, ja mówię tylko o faktach.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 23, 2017, 19:51:14 wysłana przez Polak »
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline woźnica

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6257 dnia: Stycznia 23, 2017, 20:06:16 »
To co napisałem jest prawdą, tak p. Aniu?.
Dobrze, że pytasz Panią Anię bo myślę, że ona najlepiej udzieli odpowiedzi. Jeśli to prawda to niech napisze z jakiego związku były osoby i z jakiego wydziału.
Polak, nie wiem kto jest Twoim informatorem, ale zmień go bo masz błędne informacje.

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6258 dnia: Stycznia 23, 2017, 20:38:48 »
Informatora mam super, lepszego nie trzeba. Co do odpowiedzi szefa solidarności, możecie pomarzyć, czytać czyta, tego jestem pewny, ale nie pisze, tak jak większość baronów.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline Performance

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6259 dnia: Stycznia 23, 2017, 22:43:49 »
Polak. W takim razie twój informator sprzedaje ci bzdury a ty je łykasz jak dziecko. Rozpowszechniasz je, depcząc tym samym kogoś godność.  Skierowałeś pytanie do pani Ani, i czekasz na potwierdzenie swojego domniemania?.  Czy może takie bzdury wychodzą ze związku pani Ani?. Również chętnie usłyszę co ma do powiedzenia w tym temacie  pani Ania. 
Nie pluj ludziom w twarz jak nie znasz prawdy bo możesz komuś wyrządzić ogromną krzywdę. 

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6260 dnia: Stycznia 23, 2017, 23:52:58 »
Polak. W takim razie twój informator sprzedaje ci bzdury a ty je łykasz jak dziecko. Rozpowszechniasz je, depcząc tym samym kogoś godność.  Skierowałeś pytanie do pani Ani, i czekasz na potwierdzenie swojego domniemania?.  Czy może takie bzdury wychodzą ze związku pani Ani?. Również chętnie usłyszę co ma do powiedzenia w tym temacie  pani Ania. 
Nie pluj ludziom w twarz jak nie znasz prawdy bo możesz komuś wyrządzić ogromną krzywdę. 
powiem tak jak już mówiłem, nie dotyczy to wszystkich sip-w są i ci pozytywni. A trochę mnie zastanawia twoja nagła obrona, ??😉😉😉 Ja im nie robię krzywdy, oni sami sobie zrobili swoim postępowaniem. Dzięki takim wlasnie, ludzie mają negatywne zdanie o sip-ch.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 23, 2017, 23:56:18 wysłana przez Polak »
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline ROMUR

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6261 dnia: Stycznia 24, 2017, 01:48:54 »
Polak. W takim razie twój informator sprzedaje ci bzdury a ty je łykasz jak dziecko. Rozpowszechniasz je, depcząc tym samym kogoś godność.  Skierowałeś pytanie do pani Ani, i czekasz na potwierdzenie swojego domniemania?.  Czy może takie bzdury wychodzą ze związku pani Ani?. Również chętnie usłyszę co ma do powiedzenia w tym temacie  pani Ania. 
Nie pluj ludziom w twarz jak nie znasz prawdy bo możesz komuś wyrządzić ogromną krzywdę. 
powiem tak jak już mówiłem, nie dotyczy to wszystkich sip-w są i ci pozytywni. A trochę mnie zastanawia twoja nagła obrona,
Polak. W takim razie twój informator sprzedaje ci bzdury a ty je łykasz jak dziecko. Rozpowszechniasz je, depcząc tym samym kogoś godność.  Skierowałeś pytanie do pani Ani, i czekasz na potwierdzenie swojego domniemania?.  Czy może takie bzdury wychodzą ze związku pani Ani?. Również chętnie usłyszę co ma do powiedzenia w tym temacie  pani Ania. 
Nie pluj ludziom w twarz jak nie znasz prawdy bo możesz komuś wyrządzić ogromną krzywdę. 
powiem tak jak już mówiłem, nie dotyczy to wszystkich sip-w są i ci pozytywni. A trochę mnie zastanawia twoja nagła obrona, ??😉😉😉 Ja im nie robię krzywdy, oni sami sobie zrobili swoim postępowaniem. Dzięki takim wlasnie, ludzie mają negatywne zdanie o sip-ch.

Witam
Masz rację , z tego co wiem tam w klubie był sipowiec ale wszedł jako osoba prywatna a fakt ten wykorzystał wiceprezes i rozpisał rachunek tak jak rozpisał.


Post Merge: Stycznia 24, 2017, 01:52:48
Gdyby  nie pazerność na grosze to nie stracił by tysięcy.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 24, 2017, 01:52:48 wysłana przez ROMUR »

Offline Konkret

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6262 dnia: Stycznia 24, 2017, 04:24:17 »
To był pierwszy komunikat, wydany przez komisję.

Pani Anno, jeżeli regulamin wyborów jest sprzeczny z zapisami Statutu spółki to dlaczego Rada Nadzorcza, której jest Pani członkiem, nie interweniuje w tej sprawie?


Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6263 dnia: Stycznia 24, 2017, 05:53:38 »
Koowalski_ nigdy moja mama nie była niedoszłą właścicielką ośrodka, była pracownikiem Zakładów Chemicznych  od 1973 roku pracując w ośrodku podobnie jak wielu innych pracowników. Gośćmi ośrodka przez 40 lat było bardzo wielu pracowników i niepracowników. Skrócił Pan trochę mój życiorys- tak jestem w związku lecz po pierwsze nigdy nie bawiłam się w politykę a po drugie zapomniał Pan napisać, że reprezentuję pracowników. Tak- reprezentuję. Robię to uczciwie, podobnie jak w związku którego jestem reprezentantem. Ale widzę kładzie Pan duży nacisk na politykę. :) nie reprezentuję jako radny czy członek żadnej partii czy stowarzyszenia dlatego skąd taka agresja i to agresja wzmożona skoro tapla Pan w błocie moją rodzinę i to kolejny raz?
Polak_performance_ skąd wychodzą takie rzeczy to ja dokładnie wiem. A wydatek o którym piszesz został po analizie dokumentów i faktów uznany jako prywatny wydatek "tamtego pana".
Konkret_nie ma interwencji rady ponieważ rada formalnie nie ma sygnału o tym o czym piszesz, ja póki co po rozmowie z czterema prawnikami mam pięć opinii. Związanie rady wyborami następuje po drugiej turze z uwagi na frekwencję.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 24, 2017, 06:49:20 wysłana przez An_na »

Offline Konkret

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6264 dnia: Stycznia 24, 2017, 06:52:49 »
nie ma interwencji rady ponieważ rada nie ma sygnału o tym o czym piszesz, ja póki co po rozmowie z czterema prawnikami mam pięć opinii. Związanie rady wyborami następuje po drugiej turze z uwagi na frekwencję.

Ale właśnie w tym sęk, że zgodnie ze statutem o żadnej drugiej turze nie powinno być mowy (sama Pani to przyznała!). Komisja zarządzając drugą turę powołuje się na regulamin, którego zapisy są sprzeczne z zapisami znajdującymi się w Statucie spółki, a który jest aktem nadrzędnym w stosunku do regulaminu.

Jak mam rozumieć, że Rada nie ma sygnału o tym, skoro Pani jest członkiem Rady, a w dodatku Rada ma dostęp zarówno do regulaminu jak i do Statutu? Jeżeli potrzebne jest oficjalne pismo skierowane do Rady i Zarządu w tej sprawie to oczywiście może zostać sporządzone na dniach.


Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6265 dnia: Stycznia 24, 2017, 08:37:02 »
Konkret_dlatego napisałam, że nie ma formalnej informacji. Ponieważ nieformalnie rozmawiałam nt temat, że należy dokonać zmian tak aby wszystko było jasne i precyzyjne.

Offline admin

  • Administrator
  • Gadatliwy
  • *****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
    • http://www.police24.pl
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6266 dnia: Stycznia 24, 2017, 08:56:53 »
Administracja informuje że troszeczkę zostało posprzątane. Jeśli sytuacja będzie się powtarzała to będą "nagrody" a ten dział do czasu rozstrzygnięcia wyborów zostanie zamknięty.
Wirtualne Police - www.police24.pl

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6267 dnia: Stycznia 24, 2017, 12:21:35 »
Na naszej stronie odpowiedź w sprawie premii (soop)
https://www.facebook.com/policemzzprc/posts/645865468954141

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6268 dnia: Stycznia 24, 2017, 12:26:19 »
A wydatek o którym piszesz został po analizie dokumentów i faktów uznany jako prywatny wydatek "tamtego pana".
Pani Aniu musi pani przyznać ze niniejszy fakt miał miejsce, a jak został zakwalifikowany to już nie istotne i raczej nikogo z nas nie interesuje, nam chodzi o fakt ze było płacone "złotą kartą" przez "tego pana" i ze uczestniczyli w tym sip-y.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6269 dnia: Stycznia 24, 2017, 13:23:46 »
Konkret_dlatego napisałam, że nie ma formalnej informacji. Ponieważ nieformalnie rozmawiałam nt temat, że należy dokonać zmian tak aby wszystko było jasne i precyzyjne.
To jak rozumiem na przyszłość , póki co jednak zapisy statutu są jakie są i według nich druga tura jest łamaniem statutu .
Wydaje mi się , że była bardzo dobra okazja by przetestować w fimie zarząd bez przedstawiciela zalogi .  Osobiście nie mam wątpliwości, że ani firma ani pracownicy z tego powodu szczególnie by nie ucierpieli. Jednak komisja wyborcza (ciekawe w czyim interesie ) kolanem przepycha  decyzję o drugiej turze . Trudno się dziwić zatem, że budzi to niezdrowe emocje bo pracownicy/potencjalni wyborcy i jednocześnie , jak nam usiłują przedstawić tu niektórzy uczestnicy dyskusji , których wpisy admin musiał "posprzatać", potencjalni beneficjenci wyniku wyborów , sprowadzeni zostali do roli przedmiotu . Wydaje się , że  dotąd nie byliśmy traktowani inaczej , jednak nigdy wcześniej nie było to tak jawnie i mówiąc kolokwialnie, "na papierze" .
Tak na marginesie to kto dokona tych zmian i czego miałyby dotyczyć ? Zmieniony zostanie regulamin czy statut ?