Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6785578 razy)

Offline franczeska

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5985 dnia: Stycznia 04, 2017, 18:49:29 »
No tak ale to co najważniejsze że Pleskacz był szefem i ma doświadczenie w zarządzaniu w przeciwieństwie do innych kandydatów. Ups ... poza Andrzejem Rogowieckim on ma doswiadczenie z zasiadania w zarządzie Gryfa :)

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5986 dnia: Stycznia 04, 2017, 19:57:33 »
POLAK a co tam za data 9.01.17 skąd wiesz że podwyżki zostały już podzielone na każdym wydziale
Data, to data wypłaty w zch Police o co pytał jeden z forumowiczów. Co do podwyżek nie wiem czy na wszystkich wydziałach już podzielone

Post Merge: Stycznia 04, 2017, 20:01:39
Ale chyba wypłata bedzie 6.01 albo nawet 5.01 jak się nie mylę.
jesteś w błędzie pytałem w biurowcu wypłata będzie według rozpiski.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 04, 2017, 20:01:39 wysłana przez Polak »
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5987 dnia: Stycznia 04, 2017, 20:02:06 »
Miszand dostlismy rozpiske ze 9. Przez caly rok daty podane na niej sie zgadzaly to czemu teraz ma sie nie zgadzaly?

Offline Miszand

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5988 dnia: Stycznia 04, 2017, 22:15:41 »
Miszand dostlismy rozpiske ze 9. Przez caly rok daty podane na niej sie zgadzaly to czemu teraz ma sie nie zgadzaly?

Moze się myle i za duzo wypilem ale cuś mi mówi ze bedzie w czwartek :)

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5989 dnia: Stycznia 04, 2017, 23:11:22 »
Admin oczyścił a można wiedzieć co nie widać zablokował  3 czy 4 konta w tym pomylił się bo jedno odblokował, jak by było pilnowane forum na bieżąco nie było by problemu doraźnie to se można.
Co do wyborów jak widać jest to wyścig do złotych kart kredytowych tych co się do nich przyzwyczaili i dla tych co by chcieli by takowe mieć, zwłaszcza ze ktoś inny dba (firma) o to aby były na niej środki. Co do kandydatów no to jedyna no to jak zwykle każdy z nich obiecuje czegóż to nie zrobi dla nas np. premia kwartalna chociaż wiedza ze takowa pozostanie jedynie może być trochę zmodyfikowana zaznaczam trochę bo powrotu do miesięcznej nie będzie i to jest pewne na 100%. Ci co obiecują cos innego kłamią i to z premedytacją i wiedza ze tego i tak nie spełnią. Co do kandydatów no to pani Ania Tarocińska jest chyba liderem tego wyścigu .
A można wiedzieć  jaką metodą pan to zbadał?
Pytanie do admina - co to znaczy ban częściowy?

Offline admin

  • Administrator
  • Gadatliwy
  • *****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
    • http://www.police24.pl
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5990 dnia: Stycznia 04, 2017, 23:56:31 »
BAN całkowity to zablokowanie możliwości rejestracji, zalogowania, pisania postów, lub nawet wchodzenia na forum.
BAN częściowy - dotyczyć może blokady jednej z tych funkcji powyżej.
BAN może być na czas określony lub "dożywotnio"


DO POLAKA:
doraźnie też se można - a forum jest pilnowane na bieżąco.
Wirtualne Police - www.police24.pl

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 426
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5991 dnia: Stycznia 05, 2017, 08:08:02 »
Miszand dostlismy rozpiske ze 9. Przez caly rok daty podane na niej sie zgadzaly to czemu teraz ma sie nie zgadzaly?

Moze się myle i za duzo wypilem ale cuś mi mówi ze bedzie w czwartek :)

WYPŁATA BĘDZIE 9 STYCZNIA z tej przyczyny źe - 1 stycznia to była niedziela i 6 stycznia jest dzień wolny od pracy (święto kościelne ).
Nie ma fizycznej mozliwości naliczyć wypłaty i do banku przeslać dyspoycje ( najpózniej 4 stycznia, aby wypłata była dzień pózniej).
31 grudnia kazdy pracownik mógl zachorować , a takze wziąść wolne na rządanie lub urlop okolicznościowy - musi to być naliczone w wypłacie.
Pracownicy nie muszą 31 grudnia informować o przyczynie nieobecności.
Musi tez potrwać zebranie list obecności (sprawdzenie podpisów) od kaźdej brygady, potem trafia to do wydziałowych referentek, potem do rachuby i działu płac. Potem podpisy .
Przez Trzech Króli i niedziele 1 stycznia - wypłata zgodnie z planem 9 I
Dominik Dolnoślązak

Offline SPOKOJNIE

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5992 dnia: Stycznia 05, 2017, 10:41:51 »
Dzień dobry.
Wyzwaniem dla polskich firm z branży chemicznej w najbliższej dekadzie będzie znalezienie wystarczającej liczby specjalistów, zdolnych do zastąpienia pracowników, którzy w najbliższym czasie odejdą na zasłużoną emeryturę. Obserwując rodzime podwórko nie sposób nie zauważyć, że ten problem dotknie także naszą Firmę.
Dlatego, oprócz bieżącej rekrutacji, należy zadbać o kształcenie zawodowe młodzieży na wszystkich poziomach edukacji: począwszy od szkoły zawodowej, poprzez technikum, a skończywszy na studiach technicznych.
Na szczęście problem kształcenia dostrzegają władze Firmy, o czym świadczą uruchomione projekty edukacyjne pod egidą Zakładów, m.in. w ZS im.I. Łukasiewicza  (technik technologii chemicznej) czy w szczecińskim ZUT (inżynieria procesów wytwarzania olefin).
Bez inwestycji w człowieka, bez przemyślanej i skutecznej strategii zatrudnienia, bez systematycznie zwiększanych nakładów w edukację nie sposób dzisiaj myśleć o dobrze funkcjonującym przedsiębiorstwie. 
Tymczasem w Szwecji testują sześciogodzinny dzień pracy. Na  wyniki eksperymentu można patrzeć z dwóch stron: od strony pracownika (wpływ na otoczenie,  wpływ na komfort pracy, wpływ na relacje z pracodawcą i klientem) oraz od strony pracodawcy, czyli instytucji, odpowiedzialnej za całokształt biznesu (wzrost kosztów, wzost zatrudnienia). Jakie wnioski płyną z przeprowadzonego eksperymentu? Zapraszam do przeczytania artykułu:
http://forsal.pl/artykuly/1007858,krotszy-dzien-pracy-w-szwecji-wyniki-eksperymentu.html

Pozdrawiam.

« Ostatnia zmiana: Stycznia 05, 2017, 10:49:32 wysłana przez SPOKOJNIE »
Nie władza korumpuje. Korumpuje lęk przed utratą władzy.     [John Steinbeck]

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5993 dnia: Stycznia 05, 2017, 11:01:43 »
forum jest pilnowane na bieżąco.
Chyba raczej nie bo wielokrotnie były łamane punkty  4.2 / 4.8 / 4.16a i nikt nikt nie reagował więc   
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline admin

  • Administrator
  • Gadatliwy
  • *****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
    • http://www.police24.pl
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5994 dnia: Stycznia 05, 2017, 14:08:16 »
A w ilu przypadkach to Pan złamał punkty regulaminu? A czemu tylko Pana posty muszę usuwać bo nie nadają się do czytania - za mała czcionka. A czy nie złamał Pan w tej chwili regulaminu par.10. W przypadku łamania regulaminu należy zgłosić ten fakt administracji. Jeśli ma Pan zamiar dyskutować na ten temat - to zapraszam na PW -albo do działu Książka SKARG i ZAŻALEŃ więcej nie zamierzam tutaj z Panem dyskutować a wszelkie wpisy nie na temat będą usuwane - zgodnie z regulaminem
Wirtualne Police - www.police24.pl

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5995 dnia: Stycznia 05, 2017, 14:58:40 »
Szybko zwiezle i na teraz :-)

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5996 dnia: Stycznia 05, 2017, 21:01:32 »
Moze się myle i za duzo wypilem ale cuś mi mówi ze bedzie w czwartek
No jednak się mylisz i chyba jednak przesadziłeś z tym piciem. a to coś ci tez źle podpowiedziało. Już prawie koniec czwartku a poborów na koncie brak.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline Miszand

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5997 dnia: Stycznia 06, 2017, 11:25:15 »
Noo chyba jednak moja teoria bankowosci legla w gruzach :)

Offline premia22

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 110
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5998 dnia: Stycznia 07, 2017, 10:47:02 »
Witam do kiedy mają dać nowe angaże z podwyżkami
'

Offline Dziki_Gon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 198
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5999 dnia: Stycznia 07, 2017, 12:53:25 »
A co nie wiesz czy dostałeś indywidualną?