Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6868640 razy)

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4920 dnia: Października 12, 2016, 14:44:07 »
ciekawe czemu catering dla biurowca i dawnego infraparku (nie wiem co tam się teraz dzieje ale wchodzą i wychodzą tam ludzie) zapewnia inna firma a nie sial. dlaczego tak jest, co są lepsi niż pracownicy fizyczni ? Czemu zakład opłaca dwie firmy które zapewniają posiłki ?
A można konkretniej? O ile mi wiadomo to w biurowcu nie ma posiłków profilaktycznych ?
Nie ma posiłków profilaktycznych ale jest catering, sa spotkania, narady, posiedzenia, wybory itp i obsługuje to nie sial tylko firma cateringowa za jak sie domyślam dobry pieniądz.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4921 dnia: Października 12, 2016, 14:47:44 »
Wybory obsługiwał sial z tego co widziałam i te teraz, i te poprzednie i te poprzednie poprzednie też.

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4922 dnia: Października 12, 2016, 16:34:20 »
Pani Aniu jak widzę nie mamy szans aby się dowiedzieć co i jak widać temacie posiłków reganaracyjnych na jakim etapie jest i jakie stanowisko  mają związki. No i chciałbym przypomnieć że przed wyborami  co innego pani mówiła i nie była pani opryskliwa,  kadencja szybko minie i przy następnych wyborach  ;) może być niemiłe zaskoczenie  ::)
« Ostatnia zmiana: Października 12, 2016, 16:36:04 wysłana przez Polak »
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4923 dnia: Października 12, 2016, 18:31:25 »
Reprezentuję związek MZZPRC ( tzw. Zmianowy) i o naszym stanowisku mogę jedynie mówić. My ze swojej strony zrealizowaliśmy wszystko co mówiłam/mówiliśmy z przewodniczącym odnośnie posiłków. Mimo najszczerszych chęci i pełnego zaangażowania w tym temacie nie mogę wypowiadać się nt stanowiska wszystkich zz nt temat bo go nie znam.  Zarząd przychyli się do propozycji jeśli wszystkie organizacje się zgodzą na zmiany formy dostarczanych posiłków. Umowa dla obecnej firmy obowiązuje jeszcze blisko rok. Nasz związek zawodowy przeprowadził ankietę, zliczyliśmy wyniki oraz przedstawiliśmy stanowisko Zarządowi spółki, że Pracownicy biorący udział w ankiecie są w zdecydowanej większości niezadowoleni z otrzymywanych posiłków i nie zjadają ich w całości. Zaproponowalismy w tym samym piśmie, aby odejść od paczek z bułkami a przekazać pracownikom karty przedpłacone, za które sami komponowaliby sobie posiłek profilaktyczny. Na bieżąco w biuletynie opisujemy na jakim to jest etapie. Informacja jest na naszej stronie internetowej oraz fanpage Związku na Facebooku. Na początku września była komisja bhp- ale o tym już pisałam. Zarząd Spółki miał wystąpić do wszystkich zz o ich stanowisko. Kilka razy nasz przewodniczący pytał się czy już pismo zostało o oficjalne stanowisko wysłane. Prezes zadeklarował, że zajmuje się tym Dyrektor Kadr. We wtorek poinformowano nas, że pismo w tym tygodniu zostanie wysłane. W grupie kapitałowej Grupa Azoty te karty ma już Siarkopol i fosfory Gdańskie.I to tak w skrócie. Dlatego nie rozumiem dlazego Pan tak moją pracę i naszgo Związku w tej sprawie ocenił.
« Ostatnia zmiana: Października 12, 2016, 18:43:07 wysłana przez An_na »

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4924 dnia: Października 12, 2016, 19:28:53 »
No praktycznie  dalej jesteśmy w czarnym lesie i nie wiemy nic,. Nie wiemy kiedy  będą rozmowy wstępne  w tym temacie, do kiedy ZZ mają się opowiedzieć, czy dostaliście coś z dyrekcji w temacie.  To co pani napisała my znamy bo już pani to pisała my chcemy wiedzieć co dalej.  Skoro wszystkie ZZ działają dla pracowników i w ich interesie to może umowie się na jeden dzień w jednym pomieszczeniu i wspólnie ustalcie co jak i opracujcie jedno zdanie w tym temacie i przekażcie  to dyrekcji.  No to wtedy ludzie powiedzą że dzialacie  w ich imieniu  i potraficie się dogadać.  Przypuszczam że nie jest to realne  no bo po załatwieniu problemu na kogo spadnie splendor kto będzie wystawiał pierś  do "orderu"  ::) ot takie polskie i zakładowe realia.
« Ostatnia zmiana: Października 12, 2016, 19:32:00 wysłana przez Polak »
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4925 dnia: Października 12, 2016, 19:54:52 »
Skoro w temacie posiłków tak cięźko o jakieś wspólne ustalenia to co dopiero w innych sprawach ?  Czy propozycje podwyżek też każdy związek będzie zgłaszał sam ? Jeśli nie ma wspólnego działania wszystkich związków tylko każdy ciągnie w swoją stronę to jest duże prawdopodonienstwo, że niewiele uda się wynegocjować ....a tematów ważnych dla pracowników jest sporo. Trudno zrozumieć taką dziwną sytuację. Może związków jest po prostu za dużo ?????

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4926 dnia: Października 12, 2016, 20:09:08 »
Pani Ania i Pani Ania, a gdzie przedstawiciele, których wybraliśmy do Zarządu i RN z Solidarności?
Przedstawiciele innych związków?
Znów załatwiają swoje sprawy z zarzadem.

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4927 dnia: Października 12, 2016, 20:12:12 »
nie po prostu nie czytają tego forum i mają spokojną głowę

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4928 dnia: Października 12, 2016, 21:25:29 »
Wszyscy czytają tylko nikt się nie udziela... oprócz Pani Anny

Offline Dziki_Gon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 198
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4929 dnia: Października 13, 2016, 06:55:58 »
Czy na prawde tak ciężko przejść sie wam do biurowca i pogadać wzwiazkach? Po chwilówki to wiadomo gdzie isc a jak trzeba isc i zapytac o cos albo co gorsza zgłosić problem to nagle wszyscy wylewaja swoje problemy, Pani Ania przemawia w imieniu zmianowych, inni sie nie udzielaja to juz ich sprawa.

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4930 dnia: Października 13, 2016, 09:49:14 »
Pani Ania i Pani Ania, a gdzie przedstawiciele, których wybraliśmy do Zarządu i RN z Solidarności?
Przedstawiciele innych związków?
Znów załatwiają swoje sprawy z zarzadem.

Myślę, że ustalają wszystkie sprawy wspólnie, a na forum wyjaśnień udziela Ania. Inaczej panowałby swego rodzaju związkowy chaos informacyjny.
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4931 dnia: Października 13, 2016, 11:11:55 »
To co pani napisała my znamy bo już pani to pisała my chcemy wiedzieć co dalej


Kur.wa, skoro związki same nie wiedzą co dalej to co ci mają napisać? Wszyscy w tym wątku wielcy najmądrzejsi, wszystko byście zrobili lepiej. To dlaczego do jasnej cholery nie startujecie gdzieś wyżej? Siedzicie i marudzicie, domagacie się tylko więcej i więcej. Ilu z was przeszło się faktycznie do związków by dowiedzieć się szczegółów, by rzucić jakiś pomysł, od których przecież tutaj pękacie?

Ilu z was ma odwagę zrobić to w cztery oczy, podpisując się swoim imieniem i nazwiskiem? Czy tylko na forum macie odwagę pisać, pod złudną osłoną anonimowości?


Weźcie admini zamknijcie ten temat bo przecież to ochujeć można.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4932 dnia: Października 13, 2016, 11:22:46 »
No i o tym piszę od dłuższego czasu, że najlepiej jest usiąść na dupke udawać niepełnosprawnego i czekać aż im wszystko pod nos się podsunie. Jak Was ta sprawa z paczkami boli przejdzcie się po związkach i się dowiecie co oni o tym myślą. To jest dobra wola Pani Ani, że w ogóle odpisuje i informuję bo nie ma żadnego obowiązku.
« Ostatnia zmiana: Października 13, 2016, 11:26:04 wysłana przez Beny2002 »

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4933 dnia: Października 13, 2016, 11:51:52 »
Kur.wa, skoro związki same nie wiedzą co dalej to co ci mają napisać?
Wystarczy napisać ze na razie nic nie wiadomo, a nie pisać w kółko Macieja to samo.

Wszyscy w tym wątku wielcy najmądrzejsi, wszystko byście zrobili lepiej.
No co ty nikt tu nie mędrkuje, podpowiadamy najprostsze rozwiązania.
 
To dlaczego do jasnej cholery nie startujecie gdzieś wyżej?
Nie wszyscy maja "parcie na szkło" i predyspozycje do udzielania się "społecznie".
Siedzicie i marudzicie, domagacie się tylko więcej i więcej
Nie my domagamy się załatwienia prostej sprawy która jest dla związków jak widać  wielkim problemem i sprawa do nie załatwienia z powodu swoich partykularnych ambicji

Ilu z was ma odwagę zrobić to w cztery oczy, podpisując się swoim imieniem i nazwiskiem? Czy tylko na forum macie odwagę pisać, pod złudną osłoną anonimowości?
A dlaczego sam sie kryjesz tu pod loginem a nie pod własnym nazwiskiem. ;) 8) ::) 
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline sehn

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 57
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4934 dnia: Października 13, 2016, 12:04:21 »
 "Police spisują w koszty afrykańskie aktywa. 18 mln zł obciąży wynik spółki AFRIG spółka zależna zakładów chemicznych w Policach, wchodzących w skład Grupy Azoty, podjęła decyzję w sprawie spisania w koszty części aktywów. Wpłynie to na obniżenie skonsolidowanego wyniku finansowego, jak i wartości sumy bilansowej w skonsolidowanym sprawozdaniu finansowym spółki za okres 9 miesięcy 2016 roku.
 
  Spisane zostaną: zapas fosforytów znajdujących się na obszarze Lam Lam w kwocie 817 339 tys. franków CFA (około 5,4 mln zł) ze względu na brak wartości handlowej produktu.
Spółka spisze także wartości niematerialne z tytułu poniesionych nakładów na poszukiwanie i ocenę złóż Lam Lam w kwocie 1 603 664 tys. franków CFA (ok. 10,6 mln zł) oraz niezamortyzowanej wartości złoża Lam Lam w kwocie 302 232 tys. franków CFA (ok. 2 mln zł) w konsekwencji wygaśnięcia w sierpniu 2016 roku górniczej koncesji eksploatacyjnej w obszarze Lam Lam oraz definitywnego zakończenia prac wydobywczych na tym obszarze w 2014 roku. Ze względu na brak przesłanek do prowadzenia dalszych poszukiwań nie skorzystano z możliwości wnioskowania o przedłużenie koncesji.

Spisanie w koszty przez AFRIG aktywów wpłynie na obniżenie skonsolidowanego wyniku finansowego, jak i wartości sumy bilansowej w skonsolidowanym sprawozdaniu finansowym spółki za okres 9 miesięcy 2016 roku, w łącznej kwocie 2 723 235 tys. franków CFA (co odpowiada kwocie ok. 18 mln zł według wyceny na 30.09.2016 r.).

O problemie ze złożem Police poinformowały już późną wiosną. Złoże „Lam Lam” to jedno z dwóch aktywów zakupionych w ramach nabycia pakietu kontrolnego akcji AFRIG w 2013 roku.

- Wstępne rozliczenie nabycia AFRIG zaprezentowano w rocznym sprawozdaniu finansowym za 2013 rok. Wartość złoża szacowana była na 126 mln zł, a jego wielkość na 1,5 mln ton. Drugie aktywo to złoże "Kebemer", którego wartość na dzień nabycia wstępnie szacowano na 168 mln zł, a wielkość na 56 mln ton. Na koniec kolejnego okresu sprawozdawczego (koniec 2014 r. – ostateczne rozliczenie nabycia) wartości jednostkowe tych dwóch aktywów zmieniły się diametralnie, a kierunek zmian polegał na alokowaniu większej wartości na złoże "Kebemer", przy jednoczesnym zmniejszeniu wartości złoża "Lam Lam". Jednocześnie utrzymano wartość ogółem obu złóż na poziomie zbliżonym do poprzedniego okresu sprawozdawczego" – podały w maju Police."
źródło: chemia.wnp.pl