Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6869443 razy)

Offline Zuczek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3825 dnia: Stycznia 26, 2016, 19:09:45 »




Papiery wyslane przez internet, bo teraz chyba tylko tak zbieraja cv. Niestety nikt z rodziny juz nie pracuje.




''Niestety, nikt z rodziny juz nie pracuje.'' Niestety, nie rozumiem tego ''niestety''. Posiadajac odpowiednie kwalifikacje na dane stanowisko, przyjmowanym jest sie priorytetowo. Chyba z braku wlasnie tych kwalifikacji jest to ''niestety''. Rozumiem ze zal z powodu trudnosci dostania sie do ''polickiej elity'' pracownikow Zakladow Chemicznych malym kosztem ? Osobiscie podoba mi sie rozwiazanie wyrownania szans poprzez skladanie CV przez internet lub osobiscie, a nie zalatwianie pracy przez rodzinke lub znajomych. Przynajmniej elokwentne osoby maja szanse na dobra prace, bo gdyby dalej tak bylo jak wczesniej to na Zakladach pracowaliby w wiekszosci sami Kowalscy :)

Offline Konkret

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3826 dnia: Stycznia 26, 2016, 20:32:31 »
W obecnej chwili, nie mając pleców politycznych/rodzinnych, najłatwiej dostać się poprzez programy stażowe, takie jak "zielona kuźnia". W praktyce wygląda to tak, że zostajesz przyjęta na płatny (około 900 - 1000 zł netto) staż składający się z 3 miesięcznych okresów (max 12 miesięcy), a później możesz dostać inną umowę (najczęściej zlecenie, a później (6+ miesięcy) praca na czas określony).

Żeby dostać etat z marszu muszą zaistnieć 2 warunki:

1. Musi się zwalniać już istniejący etat;
2. Musisz być wybitną specjalistką w jakiejś dziedzinie (wykształcenie kierunkowe, doświadczenie w danej branży, spore osiągnięcia którymi można się pochwalić)

Jeżeli naprawdę Tobie zależy na pracy w GA Police i jesteś pewna siebie to zawsze możesz umówić się na rozmowę bezpośrednio z dyrektorem działu który Ciebie interesuje, może akurat będzie potrzebował kogoś takiego :) Nie wiem czy z każdym dyrektorem by to przeszło, ale kilku uznałoby to za "wykazanie inicjatywy i wysoką motywację" :)

Jeżeli chcesz zostać pracownikiem GA Police bo słyszałaś plotki, że Police cudownie płacą to czeka Ciebie rozczarowanie, płaca dla pracowników przyjmowanych po 2011 roku w Policach jest bardzo zbliżona do średniej płacy w poszczególnych branżach w województwie.

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 397
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3827 dnia: Stycznia 26, 2016, 20:46:23 »
Można osobiście w biurze Działu Kadr. Proszę ponawiać składanie cv co 5 miesięcy- to czy ktoś jest z rodziny w zakładach czy nie jest bez znaczenia. Ważne są kwalifikacje.

A jakie kwalifikacje miał Leszek Guździoł, a jakie żona pewnego związkowca ?

Offline azi221

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3828 dnia: Stycznia 26, 2016, 21:00:52 »




Papiery wyslane przez internet, bo teraz chyba tylko tak zbieraja cv. Niestety nikt z rodziny juz nie pracuje.




''Niestety, nikt z rodziny juz nie pracuje.'' Niestety, nie rozumiem tego ''niestety''. Posiadajac odpowiednie kwalifikacje na dane stanowisko, przyjmowanym jest sie priorytetowo. Chyba z braku wlasnie tych kwalifikacji jest to ''niestety''. Rozumiem ze zal z powodu trudnosci dostania sie do ''polickiej elity'' pracownikow Zakladow Chemicznych malym kosztem ? Osobiscie podoba mi sie rozwiazanie wyrownania szans poprzez skladanie CV przez internet lub osobiscie, a nie zalatwianie pracy przez rodzinke lub znajomych. Przynajmniej elokwentne osoby maja szanse na dobra prace, bo gdyby dalej tak bylo jak wczesniej to na Zakladach pracowaliby w wiekszosci sami Kowalscy :)

Napisalem niestety poniewaz gdybym mial kogos na zakladach to wiedzial bym przynajnniej troche jaka jest sytuacja na zakladach czy sa jakies przyjecia czy nie  i wtedy w ogole bym tu nie pisal. Odnosnie kwalifikacji to skad niby mam wiedziec jakie one sa skoro nigdzie nie ma zadnych ogloszen o prace, wymaganiach i danych stanowiskach?


Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3829 dnia: Stycznia 26, 2016, 22:44:59 »
Peter: nie wiem. Police są małym miastem i pracuje w tej firmie wiele osób ze sobą spokrewnionych ale nie to jest wytyczną przy zatrudnianiu. Namawiam każdą osobę zainteresowaną pracą, aby nie zniechęcała się składaniem podania i ponawiała je co 5 miesięcy. Inną drogą zatrudnienia jest ta, którą opisał Konkret.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 26, 2016, 22:47:07 wysłana przez An_na »

Offline Dziki_Gon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 198
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3830 dnia: Stycznia 27, 2016, 06:46:52 »
Fakt, nowi pracownicy mowie tu o aparatowych dostaja stawke 1880 zl na przyjęciu nawet z dodatkiem zmianowym kokosow za prace w chemii nie ma.

Offline fosforek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3831 dnia: Stycznia 27, 2016, 09:53:40 »
Bez znajomości i układów będzie,trudno 80% przyjętych jest,po układach reszta po stażach, zawsze można liczyć na łut szczęścia.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3832 dnia: Stycznia 27, 2016, 10:31:43 »
każdy sądzi po sobie mawiają ;),  Fosforek a Ty to po układach i znajomościach pracę dostałeś a może po stażu czy szczęściarz?  ;)   Sporo lat temu gdy ściągano ludzi z całej Polski do pracy w złej, toksycznej, trującej chemii był dla zachęty zapis w układzie pracy, że pierszeństwo przyjęć do pracy mają dzieci pracowników. Zapis był dawno i dawno go już nie ma.
Sprawdziłam dziś: podania są przyjmowane tylko drogą elektroniczną. Rekrutacje są cały czas - najczęściej w miejsce odchodzących na emeryturę lub zwalnianych z art.52 mężczyzn. Nie są tego dziesiątki a jednostki,  bo zatrudnienie utrzymuje się na podobnym poziomie od kilku lat. Śeednia wieku na produkcji to ok 46/7 lat więc osoby te mają jeszcze trochę do przepracowania zanim przejdą na emeryturę- powstaje niewiele wakatów( tzn tyle o ile wnioskuje kierownictwo).
Ważne są kwalifikacje ( w tym wykształcenie) - są różne kierunki szkół i w pierwszej kolejności preferowane są kierunki technicznego wykształcenia.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 27, 2016, 10:45:36 wysłana przez An_na »

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3833 dnia: Stycznia 27, 2016, 11:26:37 »
Śeednia wieku na produkcji to ok 46/7 lat więc osoby te mają jeszcze trochę do przepracowania zanim przejdą na emeryturę

Średnio jak to średnia jest niemiarodajna (np. mając na Brygadzie dwóch 30latków oraz dwóch 50latków średnia wieku Brygady wynosi tylko 40 lat). Zazwyczaj  po 2-3 pracowników na Brygadę odejdzie w ciągu najbliższych 5 lat.
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline fosforek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3834 dnia: Stycznia 27, 2016, 11:36:28 »
Niektórzy są szczęściarzami, że mają znajomości w zz

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3835 dnia: Stycznia 27, 2016, 12:54:23 »
A jakie kwalifikacje miał Leszek Guździoł, a jakie żona pewnego związkowca ?
odpowiedz jest prosta pierwszy był w odpowiedniej opcji politycznie i ma dużo znajomych, co do pani to jej mąż  jest związkowcem ale w biurowcu, i to przeważyło o zatrudnieniu, żadnych innych powodów nie było,,,

Offline premia22

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 110
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3836 dnia: Stycznia 27, 2016, 21:33:01 »
Zona jest po studiach ekonomicznych pytajac w zwiazkach czy cos da rade to odpowiedz hest prosta sami wiecie jaka
A jak zona zwiazkowca to bie ma ze boli trza przyjac az mnie sciska ale co ja moge wazne ze oni sie ustawia i swoje zonki a reszta niech sie no wiecie co mam na mysli.kazdy przewodbiczacy i zastepca kazdego zwiazku jak tylko mogl i moze wcisnie najblizsza osoba ale jak ty pojdziesz i spytasz tylko czy jakies szanse to ci powie zapomnij nie mamy takiej mocy i to jest smieszne hehehe Pozdro dla zwiazkow
'

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3837 dnia: Stycznia 28, 2016, 17:50:32 »
Mi jakoś rodzina i znajomości nie pomogły w dostaniu się do Z. CH.
Zanim się tu zakorzeniłem pracowałem w 2bop długo z zasadniczą 1280zł bodajże.
Na przyjęcie czekałem ok. roku składając w tym czasie ok. 10 CV na różne wydziały, bo wtedy (2005rok) była jeszcze taka kolej rzeczy.

Offline Dziki_Gon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 198
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3838 dnia: Stycznia 29, 2016, 19:04:56 »
Teraz najlepiej isc na staż z UP i robic wszystko żeby zostać :)

Offline madzia21

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3839 dnia: Stycznia 30, 2016, 10:27:01 »
Wiadomo coś po wczorajszym spotkaniu zarządu ?