Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6785279 razy)

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3540 dnia: Grudnia 20, 2015, 15:25:30 »
Po co robisz zamet i uwazasz ze ktos tu napisal nieprawdę. Jak nie chcesz tych pieniedzy to rozdaj biednym. Ciesz sie że cokolwiek dostaleś i że chcieli w ogóle coś dać bo przeciez nie musieli, mogli się między sobą podzielić albo kupić sobie kolejne auto. Dają to jeszcze źle.

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3541 dnia: Grudnia 20, 2015, 16:48:32 »
Nie robię zamętu,  tylko nie lubię jak ktoś pisze głupoty,  jeszcze nie jest ustalone co jak a co niektórzy już wiedzą ile i kiedy,,,  śmieszne,,,

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3542 dnia: Grudnia 20, 2015, 16:59:21 »
To że Ty nie wiesz nie znaczy że nic nie wiadomo.

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3543 dnia: Grudnia 20, 2015, 17:08:43 »
Nie będę się spierał,  i chciałbym aby było  chociaz tak jak piszecie,,,  ale jak pisałem  wcześniej zanim coś napiszę  sprawdzam takie informacje u b.  pewnego  źródła,,, poczekamy zobaczymy co wyniknie,,, a takim głupim pisanie co ile dano sami sobie szkodzicie  nie bierzecie pod uwagę jedenej rzeczy a może prezes i zarząd  czyta forum,  i utrudniacie  negocjacje  ZZ,,,
« Ostatnia zmiana: Grudnia 20, 2015, 17:20:44 wysłana przez piotrzpl »

Offline Panu

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3544 dnia: Grudnia 20, 2015, 18:21:15 »
To może opowiesz jaka ponoć Prezes przerwał spotkanie, bo liderka jednego ze związków zamiast o pieniądzach, zaczeka forsować sprawę posiłków?

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3545 dnia: Grudnia 20, 2015, 18:45:17 »
Ciekawy film , może dostanie nominacje do Oskara.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3546 dnia: Grudnia 20, 2015, 19:26:21 »
Panu- rozumiem że napisałeś o mnie bo byłam tam jedyną kobietą ze zz. Otóż zmień informatora bo Cię okłamał lub celowo wpuszcza w maliny. Chcesz sprawdzić tą osobę? Zadzwoń do mnie i przyjadę na wydział. Jeśli ta osoba jest pewna  tego co mówi to chyba powie mi to w twarz skąd ma takie newsy, a jak tchórz plotkarz to odmówi. Fakty i tylko fakty mnie interesują. Ploty na bok bo widzę są  osoby, które próbują aktywnych ludzi dyskredytować aby ich najzwyczajaniej wyeliminować.  Na negocjacjach nie było rozmowy nt posiłków. Były negocjacje płacowe oraz temat imprezy dla pracowników na Azoty Arenie że nie każdy będzie mógł uczestniczyć bo ludzie pracują na zmiany.  Został również złożony wniosek ( i tu faktycznie przeze mnie) aby doładować pracownikom karty z tytułu jubileuszu. Więc nie przenoś jakiś dziwnych plot. Temat posiłków omawiany był na innym spotkaniu temu poświęconym gdzie jedyną osobą z Zarządu był reprezentant Załogi pan Rafał.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 20, 2015, 19:34:08 wysłana przez An_na »

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3547 dnia: Grudnia 20, 2015, 19:53:18 »
To może opowiesz jaka ponoć Prezes przerwał spotkanie, bo liderka jednego ze związków zamiast o pieniądzach, zaczeka forsować sprawę posiłków?
co do rozmów w temacie posiłków to były rozmowy w piątek  o 11 w bhp,  na spotkaniu z prezesem nic takiego nie było,  więc Panu tu jest prosty przykład  ze piszecie ploty nie sprawdzone informacje,  tak jak w temacie doładowanie kart 0.5k,,,

Offline SPOKOJNIE

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3548 dnia: Grudnia 20, 2015, 20:35:11 »
Odpowiadam Panu:
- szacunek dla języka ojczystego wymaga pisania bez błędów; istnieje internet; istnieją słowniki; proszę nie robić z forum śmietnika.
- p.Ania, bo zapewne tę osobę masz na myśli, nie jest liderką żadnego związku; każdy pracownik na poziomie posiada tę wiedzę, więc
1.jesteś imbecylem,
2.prowokatorem albo
3.udajesz pracownika naszej Firmy.
- gdybyś śledził wpisy na forum to nie wypisywałabyś/ wypisywałbyś bzdur.
Podsumowując, zapraszam do nauki zasad pisowni i do wstrzemięźliwości w pisaniu idiotyzmów.

Miłego wieczoru.
Nie władza korumpuje. Korumpuje lęk przed utratą władzy.     [John Steinbeck]

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3549 dnia: Grudnia 20, 2015, 22:33:41 »
O spokojny się zjawił,  znowu jeden post i cisza,  jeżeli ten post dotyczył mojej osoby no to dochodzę  do wniosku  że masz człowieku  uczulenie na moją osobę,  a ubliżanie komuś  świadczy tylko że nie posiadasz  argumentów do dyskusji,  po drugie jak ci moja pisownia nie odpowiada  nie czytaj moich postów,  ja się nie podpieram  słownika mi,  a jak się trafi błąd mówi się trudno to jest internet i forum, a na marginesie sprawdź siebie  i innych. Co do punktu 1 to proponował bym poszukać w szeregach własnej rodziny,  co do 2 to jest twoje zdanie i mam je głęboko w d....,  3 pisałem w tym temacie nie będę się powtarzał. Co do p.  Ani no to jest bardzie kompetentna  i wiarygodna od ciebie i tych co  tu wypisują te ploty.  To na tyle.   A jestem Pan  nie pani  wywnioskować to można z loginu ale to trzeba być trochę inteligentnym.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 20, 2015, 22:37:19 wysłana przez piotrzpl »

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3550 dnia: Grudnia 20, 2015, 23:15:26 »
Odpisałam Panu na priw. Ustawa o podatku dochodowym m.in. Związek wolałby dawać pieniądze.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3551 dnia: Grudnia 21, 2015, 10:17:48 »
@An_na napisałaś kilka stron wcześniej, że z filmie, który był w Filharmonii były także rozmowy z pracownikami o ich pracy i zainteresowaniach. W krótkim filmie na YT (dzień z życia Grupy Azoty) tego nie ma, więc nie jest on w całości?

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3552 dnia: Grudnia 21, 2015, 10:37:38 »
Fakt, tej części nie ma.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3553 dnia: Grudnia 21, 2015, 11:25:53 »
Chyba działania w sprawie posiłków powoli zaczynają działać. Np. od dziś w intranecie można się zapoznać z dokładnym menu na cały tydzień:


Offline Kasztan

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3554 dnia: Grudnia 21, 2015, 11:58:02 »
I dlaczego czwartek bezmięsny??!!


Ale jest lepiej...... Chyba pasztet z mózgów i masek podziałał jako argument.  ;D ;D ;D