Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6873538 razy)

dinokio

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2940 dnia: Maja 27, 2015, 09:27:40 »
Pani Anno , była Pani ostatnio na wydziale Bieli , prawda ? Jakieś wnioski po wizycie ? Podobno inwestycje na owym wydziale są wstrzymane bo zabrali 8 mln i nie mają czym płacić . To informacja od pana z wydziałowego PENTAGONU który tak tłumaczy przestój w pracach .
Jak się podobała wizyta bo chyba części białej Pani nie zwiedziła .

Offline manam

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2941 dnia: Maja 27, 2015, 11:53:11 »
Podobno inwestycje na owym wydziale są wstrzymane bo zabrali 8 mln i nie mają czym płacić . To informacja od pana z wydziałowego PENTAGONU który tak tłumaczy przestój w pracach .

Odradzałbym sianie niesprawdzonych informacji, które pochodzą od "pana wydziałowego", wiadomo, że ludzi w zakładach pracy lubią plotkować. Po ostatnich doniesieniach finansowych i nowym zatrudnieniu, można śmiało powiedzieć, że firmę stać na wszelkie inwestycje.

dinokio

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2942 dnia: Maja 27, 2015, 12:20:00 »
Ten owy PAN WYDZIAŁOWY jest z górnej pułki i ma coś do powiedzenia przy inwestycjach na wydziale.

Post Merge: Maja 27, 2015, 16:55:18
Orientuje się ktoś czy można składać już wnioski na socjal i jakie są teraz progi kwot do wypłaty ?
« Ostatnia zmiana: Maja 27, 2015, 16:55:18 wysłana przez dinokio »

Offline zaksiu

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2943 dnia: Maja 27, 2015, 17:35:33 »
Za miesiąc  ;D


Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2944 dnia: Maja 27, 2015, 21:12:08 »
Ten owy PAN WYDZIAŁOWY jest z górnej pułki i ma coś do powiedzenia przy inwestycjach na wydziale.


Co ma wojsko do tego?


( ͡° ͜ʖ ͡°)
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2945 dnia: Maja 27, 2015, 23:23:41 »
Socjal za miesiąc jak to już napisano. Wypłata świadczeń bez zmian. Progi dochodu uległy modyfikacji.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2946 dnia: Maja 28, 2015, 06:23:45 »
A ja znów pozwolę sobie na prywatę do kierowców, a konkretnie do jednego, ale może reszta też przeczyta i się chwilę zastanowi.

Tępa strzało w srebrnym (lub jasnoniebieskim) passacie. Ja wiem, że to auto to szczyt twoich możliwości, a prawo jazdy znalazłeś w chipsach. Ale nie oznacza to, że masz nie znać przepisów. A mówią one, że gdy skręcasz w drogę poprzeczną, a idzie po niej pieszy lub jedzie rowerzysta to masz zasrany obowiązek ustąpić mu pierwszeństwa. Tym bardziej, że skręcasz w prawo, a ten rowerzysta nie jedzie równolegle z tobą, ale widzisz go z naprzeciwka.

I ja rozumiem, można się czasem zagapić, można popełnić błąd, ja też je robię. Ale jak już [ciach!] taką sytuację to podkul w pokorze głowę i przeproś, a nie jeszcze wymachujesz jak wariat rękoma.

Niestety nie dogoniłem owego pana by mu wytłumaczyć na żywo jego błąd, wątpię też by to zrozumiał. Ale miejmy nadzieję, że inni wyciągną wnioski szczególnie, że na tym odcinku ruch rowerowy jest dosyć spory.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline SIPGA

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2947 dnia: Maja 28, 2015, 11:18:21 »
KrP z całym szacunkiem dla Twojej ciężkiej doli ale tu nie jest kącik rowerzysty.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2948 dnia: Maja 28, 2015, 11:51:49 »
Wiem, ale tylko w ten sposób mam jakąś szansę na dotarcie do kierowców pracujących na ZCh. :<
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2949 dnia: Maja 31, 2015, 09:57:10 »
A słyszeliście coś na temat Remechu i Automatyki, ze mają tam zwolnić 100 osób, czy to prawda?
Drugie moje pytanie, od jakiegoś czasu chodzą głośne pogłoski, że zarząd coś kombinuje nad przejsciem na stary system czterobrygadowy, czy to prawda, a jesli tak to ma to dotyczyć całego zakładu czy poszczególnych wydziałów?
Trzecie pytanie czy jeszcze przed wyborami jesiennymi PO da nam podwyzki? :D

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 590
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2950 dnia: Maja 31, 2015, 10:18:41 »
A słyszeliście coś na temat Remechu i Automatyki, ze mają tam zwolnić 100 osób, czy to prawda?
Zarząd próbował pozbyć się około 100 ludzi, nie podciągając tego pod zwolnienia grupowe przy których należ się odprawa. Związki pogroziły paluszkiem i na razie ten temat ucichł.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2951 dnia: Maja 31, 2015, 13:33:42 »
Zarząd Remechu próbował obejść Ustawę poprzez zwalnianie do 30 osób miesięcznie.

Offline manam

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2952 dnia: Czerwca 09, 2015, 11:25:10 »
A słyszeliście coś na temat Remechu i Automatyki, ze mają tam zwolnić 100 osób, czy to prawda?
Drugie moje pytanie, od jakiegoś czasu chodzą głośne pogłoski, że zarząd coś kombinuje nad przejsciem na stary system czterobrygadowy, czy to prawda, a jesli tak to ma to dotyczyć całego zakładu czy poszczególnych wydziałów?
ja mam wrażenie, że dyskutujemy o tych kwestiach już od miesięcy, a wszystkie te plotki okazały się właśnie tylko plotkami. po co gdybać, niepotrzebnie siać panikę i stres... naprawdę nie ma sensu.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2953 dnia: Czerwca 10, 2015, 09:51:36 »
Jesteśmy po trzech spotkaniach w spółce GA Police Serwis dawnej Remech (z Automatiką). Zarząd tej spółki przedstawił Program Naprawczy z którego można przeczytać m.in.  o zamiarze zwolnienia pracowników i posiłkowanie się pracownikami na umowy zlecenia. Wyraziliśmy wszyscy zdecydowany sprzeciw zatrudnianiu przeróżnych agencji prac tymczasowych. Zakłady Chemiczne potrzebują obsługę serwisową na wysokim poziomie przez wykwalifikowanych pracowników znających instalacje. W planie naprawczym spółka zamierza rozstać się w tym roku z 63 pracownikami. Stanowisko zz jest takie, że w pierwszej kolejności należy poszukać dla tych osób innych stanowisk gdzie spółka ma zapotrzebowanie na pracę( wraz z propozycją przekwalifikowania, szkolenia itd).W kolejnym kroku rozważyć "przeniesienie" pracowników do ZCh na "wakujące" stanowiska w porozumieniu z kadrami z ZCh. Dziś Zarząd ma przesłać do zz program osłonowy dla zwalnianych pracowników oraz nowy schemat org. Kolejne spotkanie 18 czerwca.

Offline Szaczek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2954 dnia: Czerwca 10, 2015, 11:15:02 »
Jesteśmy po trzech spotkaniach w spółce GA Police Serwis dawnej Remech (z Automatiką). Zarząd tej spółki przedstawił Program Naprawczy z którego można przeczytać m.in.  o zamiarze zwolnienia pracowników i posiłkowanie się pracownikami na umowy zlecenia. Wyraziliśmy wszyscy zdecydowany sprzeciw zatrudnianiu przeróżnych agencji prac tymczasowych. Zakłady Chemiczne potrzebują obsługę serwisową na wysokim poziomie przez wykwalifikowanych pracowników znających instalacje. W planie naprawczym spółka zamierza rozstać się w tym roku z 63 pracownikami. Stanowisko zz jest takie, że w pierwszej kolejności należy poszukać dla tych osób innych stanowisk gdzie spółka ma zapotrzebowanie na pracę( wraz z propozycją przekwalifikowania, szkolenia itd).W kolejnym kroku rozważyć "przeniesienie" pracowników do ZCh na "wakujące" stanowiska w porozumieniu z kadrami z ZCh. Dziś Zarząd ma przesłać do zz program osłonowy dla zwalnianych pracowników oraz nowy schemat org. Kolejne spotkanie 18 czerwca.

Mam wrażenie że takie coś już było w 2011 w ZCH i wyszło jak wyszło bodaj, ze 209 osób na bruk. Normalnie jakieś Deja Vu. Szukali stanowisk, przekwalifikowywali i szkolili na potęgę ale tylko na papierze. ::)