Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6785167 razy)

Offline andzeloputi

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2535 dnia: Listopada 07, 2014, 21:22:14 »
Wejście do grupy ?
Wtedy jeszcze grupa nie istniała.
Specjalnie stworzono sztuczny kryzys, obniżając naszą wartość , żeby przy tworzeniu grupy, mały Tarnów nami zarządzał.
Jak znam życie, to polityczny prominent z Mazowsza, od Donaldino o tym decydował.

Offline swiezak

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 109
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2536 dnia: Listopada 07, 2014, 22:35:52 »
A jak,  byli mynystrowie Aleksander Wielki Grad I Leszkiewicz dokonali dzieła. Wystarczy spojrzeć kim są i co robią obydwaj panowie. Masz rację kolego w kupie ups miało być w grupie siła :-). Bez tego juz byśmy nie oddychali tym samym powietrzem.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2537 dnia: Listopada 08, 2014, 09:52:32 »
Wejście do grupy ?
Wtedy jeszcze grupa nie istniała.

A kto napisał, że istniała? Weszliście do grupy, którą tworzono.




Specjalnie stworzono sztuczny kryzys, obniżając naszą wartość , żeby przy tworzeniu grupy, mały Tarnów nami zarządzał.

To są spekulacje nie poparte żadnymi konkretnymi faktami. Jeżeli uważacie, że macie za małą moc decyzyjna, to tutaj widzę pole do popisu dla waszych związków zawodowych ;)

Masz rację kolego w kupie ups miało być w grupie siła :-). Bez tego juz byśmy nie oddychali tym samym powietrzem.

Zaleciało teraz związkowym betonowym myśleniem. Panowie, nikt was na sile w Z.Ch. nie trzyma, mamy wolny rynek pracy, więc jak coś się nie podoba, to droga wolna :)

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2538 dnia: Listopada 08, 2014, 10:08:24 »
Panowie
Zaleciało teraz związkowym betonowym myśleniem. Panowie, nikt was na sile w Z.Ch. nie trzyma, mamy wolny rynek pracy, więc jak coś się nie podoba, to droga wolna


Zaleciało również szowinizmem (Panowie), ale co tam... Z tym wolnym rynkiem też coś nie tak. Rynek jest, tylko pracy nie ma. Poza tym nie po to pracujemy w swojej "małej ojczyźnie", by szukać pracy po obcych lądach myjąc gary, jak niektórzy. Choć żadna praca...itp.itd. :P
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2539 dnia: Listopada 08, 2014, 15:22:06 »
Zaleciało również szowinizmem (Panowie), ale co tam...

Własnie, co tam :)

Z tym wolnym rynkiem też coś nie tak. Rynek jest, tylko pracy nie ma.

Praca jest, trzeba mieć odpowiednie kwalifikacje.

Poza tym nie po to pracujemy w swojej "małej ojczyźnie", by szukać pracy po obcych lądach myjąc gary, jak niektórzy. Choć żadna praca...itp.itd.

Skucha. Ci, którzy mnie znają wiedza, że garów nie zmywam. Ale co tam, popluj sobie, do takich tekstów już się przyzwyczaiłem ;)

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2540 dnia: Listopada 08, 2014, 20:51:52 »
Własnie, co tam

Na forum i w tym wątku są również Panie

Praca jest, trzeba mieć odpowiednie kwalifikacje.

Kwalifikacje to nie wszystko. Urzędy pracy pełne są wykwalifikowanych oraz dobrze wykształconych ludzi, tylko układów nie mają.

Skucha. Ci, którzy mnie znają wiedza, że garów nie zmywam. Ale co tam, popluj sobie, do takich tekstów już się przyzwyczaiłem

Nie miałem i nie mam nic złego do powiedzenia na Twój temat, tym bardziej daleki jestem od "plucia" na kogokolwiek. Chodziło mi bardziej, o to, aby nie opuszczać swoich i żyć "godnie " tu i teraz. Pozdrawiam.
Ps. Samo zmywanie garów nikomu ujmy nie przynosi. Szkoda tylko, że nie w naszym kraju i za godne wynagrodzenie.
« Ostatnia zmiana: Listopada 08, 2014, 20:54:02 wysłana przez Power »
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2541 dnia: Listopada 08, 2014, 21:19:19 »
Jeżeli chodzi o pracę i kompetencje to są pozytywne wiadomości:

Cytuj (zaznaczone)
Grupa Azoty Police rozpoczyna współpracę z Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach. Jesteśmy przekonani, że inwestycja w zdolną młodzież z naszego regionu to krok w przyszłość. Za kilka lat pierwsi absolwenci dołączą do grupy pracowników Naszych zakładów

https://plus.google.com/100063816599251002447/posts/WznYNtUUboJ

« Ostatnia zmiana: Listopada 08, 2014, 21:36:30 wysłana przez EVPolice »

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2542 dnia: Listopada 09, 2014, 08:47:14 »
Za kilka lat pierwsi absolwenci dołączą do grupy pracowników Naszych zakładów

Tak to bardzo pozytywne wieści w tym temacie. I oby jeszcze absolwentom się "chciało chcieć" :)
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline solar

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2543 dnia: Listopada 09, 2014, 11:26:23 »
Jesteśmy przekonani, że inwestycja w zdolną młodzież z naszego regionu to krok w przyszłość. Za kilka lat pierwsi absolwenci dołączą do grupy pracowników Naszych zakładów

Ciekawe w jaki sposób ci absolwenci zostaną przymuszeni do pracy w ZCh. Będą etaty tylko dla nich? Teraz, nawet z tytułem inżyniera chcą dołączyć do grona aparatowych i nie mogę się dopchać.
_

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2544 dnia: Listopada 09, 2014, 14:55:04 »
Będą etaty tylko dla nich?

Może będą faworyzowani, ucząc się przez 3-4 lata instalacji i charakteru pracy w Z. Ch? W końcu coś będą wiedzieć, przynajmniej niektórzy.
Jesteśmy przekonani, że inwestycja w zdolną młodzież z naszego regionu to krok w przyszłość. Za kilka lat pierwsi absolwenci dołączą do grupy pracowników Naszych zakładów

Ciekawe w jaki sposób ci absolwenci zostaną przymuszeni do pracy w ZCh. Będą etaty tylko dla nich? Teraz, nawet z tytułem inżyniera chcą dołączyć do grona aparatowych i nie mogę się dopchać.

Wiesz - bez obrazy - tytuły niczego nie załatwiają. Jak mawia ludowe przysłowie "wykształcenie nie idzie w parze z(...) doświadczeniem", a absolwent (przynajmniej w teorii) z praktyką ma większe szanse.
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2545 dnia: Listopada 09, 2014, 16:28:38 »
Dla wyjaśnienia: Ustalono - po zakończeniu każdego roku firma zatrudni na umowę o pracę pięciu absolwentów z najlepszymi wynikami w nauce.
« Ostatnia zmiana: Listopada 09, 2014, 16:30:30 wysłana przez pol »

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 395
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2546 dnia: Listopada 09, 2014, 17:42:22 »
Dla wyjaśnienia: Ustalono - po zakończeniu każdego roku firma zatrudni na umowę o pracę pięciu absolwentów z najlepszymi wynikami w nauce.

Jak pięciu najlepszych absolwentów to myślą o studiach a nie pracy na zakładach. Te wpisy EVPolice są spowodowane bardziej wyborami. Rekrutacja na zakładach odbywa się obecnie w gronie rodzinnym tak było chyba od początku. Awanse po linii związkowej i rodzinnej. Najlepiej pokazały układy panujące na zakładach czasy zwolnień grupowych gdzie np. ludzie z 30 letnim stażem po ukończonej chemii pełniące funkcje mistrzowskie (stanowisko nie podlegające likwidacji) zostały zwolnione. Wiedza tych ludzi na temat instalacji jest bezcenna.

Offline sz-n

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2547 dnia: Listopada 13, 2014, 12:11:36 »

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2548 dnia: Listopada 13, 2014, 20:33:42 »
Jak pięciu najlepszych absolwentów to myślą o studiach a nie pracy na zakładach. Te wpisy EVPolice są spowodowane bardziej wyborami
Jest też inicjatywa dla studentów:
https://plus.google.com/100063816599251002447/posts/aj48wziX2SE

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2549 dnia: Listopada 14, 2014, 07:25:01 »
Jest też inicjatywa dla studentów:
https://plus.google.com/100063816599251002447/posts/aj48wziX2SE[/quote]

Tak. Jednak jak mawia Ferdek Kiepski - "a robić ni ma komu" ;) ;D   
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!