Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6880303 razy)

makusz

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #405 dnia: Marca 21, 2012, 12:57:07 »
Cytat: "Kamila"
cooker,  ja już dzisiaj swoje nie młode, ale całkiem zgrabne 4 litery;-) ruszyłam i  
 zagłosowałam, zachęcam innych do tego, bo zależy mi na Naszym miejscu pracy,
 
 .. a jeśli nie podoba ci się ten wątek, to go po prostu nie czytaj.

Super. To teraz namawiaj innych. Im więcej osób zagłosuje tym lepiej dla firmy. Nie chcę, żeby potem ktoś mówił, że "to co się dzieje w zakładzie, to on nie ma na to wpływu". Bo teraz w czasie wyborów, ma wpływa jak nigdy dotąd.

Offline KRET

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #406 dnia: Marca 21, 2012, 13:01:54 »
Dokładnie tak jak piszesz manam, nie w każdym przypadku zwolnienie pracownika było racjonalne i pozostawienie innego w zamian. Ważna była ilość nie jakość. Dzieki restrukturyzacji i reorganizacji firma została uzdrowiona. Utrzymano ok 2200 miejsc pracy plus spółki i to jest najważniejsze.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #407 dnia: Marca 21, 2012, 14:37:16 »
Cytat: "makusz"
Nie chcę, żeby potem ktoś mówił, że "to co się dzieje w zakładzie, to on nie ma na to wpływu". Bo teraz w czasie wyborów, ma wpływa jak nigdy dotąd.


Kurde a moi znajomi głosowali na p. Motylińskiego i ich zwolnili.

markusz a Ty pracujesz na jedną zmiane czy 5bop?

Kamila

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #408 dnia: Marca 21, 2012, 19:40:05 »
Cytat: pol
Cytat: "makusz"
Nie chcę, żeby potem ktoś mówił, że "to co się dzieje w zakładzie, to on nie ma na to wpływu". Bo teraz w czasie wyborów, ma wpływa jak nigdy dotąd.


Kurde a moi znajomi głosowali na p. Motylińskiego i ich zwolnili.
 
  zwolnili, bo związki uchwaliły regulamin zwolnień grupowych, a dokładnie ich przewodniczący sprzedali również i Twoich kolegów

Offline solar

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #409 dnia: Marca 21, 2012, 19:46:41 »
Cytat: "manam"
ale tez mysle sobie, ze gdyby zostawili wszystko tak jak jest, to nie wiadomo jak by dziś sytuacja wygladala, zaklad by zle dzialal to by byly wymówki czemu nie ma podwyzki, premii, albo pensji nawet

Zestawiam dwa fakty: korzystny wynik finansowy za IV kwartał i wrześniowe zwolnienia. Osoby zwolnione dostawały wielomiesięczne odprawy; więc gdyby przychodziły do pracy np. do końca roku (mają zapłacone), to wynik finansowy też powinien być taki sam. Jedynie podwyżki czy premie mogłyby zmniejszyć zysk. Ale przecież pracownik nie przychodzi do pracy po to żeby pracoawć za pół darmo.
No chyba że przez samą obecność na stanowisku powoduje dodatkowe straty.
_

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #410 dnia: Marca 21, 2012, 19:55:27 »
Cytat: "Kamila"
zwolnili, bo związki uchwaliły regulamin zwolnień grupowych, a dokładnie ich przewodniczący sprzedali również i Twoich kolegów


No widzisz wszyscy nas rolują.
Dlatego ja do żadnych związków nie należę, a mogę wybrać kogoś do rady który będzie działał na moją korzyść.
  :lol2:

Kamila

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #411 dnia: Marca 21, 2012, 20:06:08 »
Cytat: "pol"
Cytat: "Kamila"
zwolnili, bo związki uchwaliły regulamin zwolnień grupowych, a dokładnie ich przewodniczący sprzedali również i Twoich kolegów


No widzisz wszyscy nas rolują.
Dlatego ja do żadnych związków nie należę, a mogę wybrać kogoś do rady który będzie działał na moją korzyść.
  :lol2:


  solówki to tez rozwiązanie, ale w tak dużych zbiorowościach warto się jednoczyć, by coś sensownie uzyskać lub wywalczyć

  po zmianie szefów związków wróci normalność

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #412 dnia: Marca 21, 2012, 22:44:02 »
Cytat: "Kamila"
zwolnili, bo związki uchwaliły regulamin zwolnień grupowych, a dokładnie ich przewodniczący sprzedali również i Twoich kolegów
Coś tu jednak nie tak- zarząd bronił, przedstawiciel załogi w zarządzie bronił, a związki zwalniały?

makusz

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #413 dnia: Marca 22, 2012, 12:53:12 »
Cytat: "pol"
Cytat: "Kamila"
zwolnili, bo związki uchwaliły regulamin zwolnień grupowych, a dokładnie ich przewodniczący sprzedali również i Twoich kolegów


No widzisz wszyscy nas rolują.
Dlatego ja do żadnych związków nie należę, a mogę wybrać kogoś do rady który będzie działał na moją korzyść.
  :lol2:

I taka postawa jest prawidłowa. Głosować na odpowiednich ludzi, żeby nas reprezentowali. Dla mnie związki dbają o swoją pozycję i walczą tylko o to, aby utrzymać się na powierzchni. Dlatego też nie należę i też nie popieram. Związki oderwały się od pracowników i skupiły na swoich prywatnych wojenkach.

tobik

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #414 dnia: Marca 22, 2012, 13:09:16 »
Cytat: "pol"

Kurde a moi znajomi głosowali na p. Motylińskiego i ich zwolnili.

markusz a Ty pracujesz na jedną zmiane czy 5bop?

uspokoję cię  :jupi: poprzednio głosowałem i pracuję, teraz głosowałem i raczej nie planuję być zwolniony  :rotfl:

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #415 dnia: Marca 22, 2012, 14:27:41 »
Cytat: "tobik"
uspokoję cię  poprzednio głosowałem i pracuję, teraz głosowałem i raczej nie planuję być zwolniony


jestem spokojny też pracuję

szkoda mi tylko niektórych co niesprawiedliwie polecieli


makusz pracujesz na jedną zmianę?

Kamila

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #416 dnia: Marca 22, 2012, 16:22:07 »
Cytat: "EVPolice"
Cytat: "Kamila"
zwolnili, bo związki uchwaliły regulamin zwolnień grupowych, a dokładnie ich przewodniczący sprzedali również i Twoich kolegów
Coś tu jednak nie tak- zarząd bronił, przedstawiciel załogi w zarządzie bronił, a związki zwalniały?


  czy Ty jesteś młodym pracownikiem ZCh czy naprawdę nie rozumiesz jak funkcjonuje Nasza fabryka..?
 
  prawie każdy Zarząd ZCh chciał zwalniać, ale nie mógł !! dopóki nie dopuścił to regulamin zwolnień grupowych - podpisany (dobrowolnie) przez związkowców

  skończmy ten temat, bo szkoda paliwa

  za "chwilę" wyniki wyborów.

Offline _garde_

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 249
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #417 dnia: Marca 22, 2012, 17:33:25 »
"...i raczej nie planuję być zwolniony...                                            '


dobre :lol2: tobik niczym prezes  :lol2:
garde

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #418 dnia: Marca 22, 2012, 18:06:01 »
Dogrywka Markwas - Kuźmiczonek ;)
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

tad19601963

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #419 dnia: Marca 22, 2012, 19:20:32 »
Światełko w tunelu, cieszę się ,że ludzie zaczynają myśleć. Pewniak działaczy ma dogrywkę.