Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6870179 razy)

Inka

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #135 dnia: Lutego 06, 2012, 18:36:46 »
Cytat: "Nil"
Jest zima, są opady śniegu. Jest to normalne, że w tym sezonie efektywnośc może spaść. Nie możemy wymagać takich samych efektów co wiosną i latem kiedy jest ładna pogoda.



Ciekawa jestem, czy w regulaminie premiowania wezmą  sobie Twoje (nie pozbawione zdrowego rozsądku) słowa do serca...   :(

Offline swiezak

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 109
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #136 dnia: Lutego 06, 2012, 18:53:10 »
Cytat: "An_na"
Cytat: "Nil"
Mam pytanko. Skoro sytuacja się polepszyła na "Zakładach", to jest szansa by zleceniowcom dali normalne umowy?

Jeśli "Zakłady"będą zatrudniały to pierwsi w kolejności są byli pracownicy, którzy zostali zwolnieni "ze zwolnień grupowych" /tak jest zapisane w wewnętrznych dokumentach Spółki.


No prawie dobrze, należałoby jeszcze dodać - zwolnionych, i jeżeli zakład będzie zatrudniał w tych samych grupach zawodowych, co jak można przypuszczać nigdy nie będzie miało miejsca. Tak samo miały być propozycje pracy na produkcji dla zwalnianych pracy - ile było takich propozycji??? Zresztą większość tych stanowisk nie została fizycznie zlikwidowana, ponieważ obowiązki zwalnianych osób często przejął inny pracownik.

Nil

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #137 dnia: Lutego 06, 2012, 18:53:46 »
Cytat: "Inka"
Ciekawa jestem, czy w regulaminie premiowania wezmą sobie Twoje (nie pozbawione zdrowego rozsądku) słowa do serca...  

Jak dany zakład wyrobi normę ustaloną odgórnie to wszyscy będą mieli premię, jeśli zaś nie wyrobi to czyjaś efektywność może się.....

p-grabarz

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #138 dnia: Lutego 08, 2012, 22:30:58 »
Jak to jest, że Zarządu Zakłądów marnuje miliony na niewydarzonych koszykarzy z koszalina, na jednorazową operę która nie przynosi żadnej korzyści, na zagraniczne siatkarki biorące grube tysiące złotych za to że tylko figurują w protokole meczowym i stoją sobie poza boiskiem, finansuje amatorską siatkówkę gdzieś w szczecinie a policka piłka czyli Chemik zdycha nie mając pieniedzy nawet na wodę dla zawodników? Gdzie to przywiązanie do lokalnej społeczności?

Zaledwie 10% pieniędzy przeznaczanych na siatkówkę pozwoliłyby na walkę o awans do wyższej ligi i reklamę Zakładów w całej zachodniej Polsce.

ŻENADA Panowie Prezesi.

ps. nie poprawiajcie mnie admini, celowo napisałem koszalin i szczecin z małej :p

Offline KRET

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #139 dnia: Lutego 08, 2012, 23:30:11 »
Cytat: "p-grabarz"
Jak to jest, że Zarządu Zakłądów marnuje miliony na niewydarzonych koszykarzy z koszalina, na jednorazową operę która nie przynosi żadnej korzyści, na zagraniczne siatkarki biorące grube tysiące złotych za to że tylko figurują w protokole meczowym i stoją sobie poza boiskiem, finansuje amatorską siatkówkę gdzieś w szczecinie a policka piłka czyli Chemik zdycha nie mając pieniedzy nawet na wodę dla zawodników? Gdzie to przywiązanie do lokalnej społeczności?

Zaledwie 10% pieniędzy przeznaczanych na siatkówkę pozwoliłyby na walkę o awans do wyższej ligi i reklamę Zakładów w całej zachodniej Polsce.

ŻENADA Panowie Prezesi.

ps. nie poprawiajcie mnie admini, celowo napisałem koszalin i szczecin z małej :p


Jak piłkarze będą w ekstraklasie na pewno ZCH Police SA będą zainteresowane reklama:)

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #140 dnia: Lutego 09, 2012, 11:55:03 »
Cytat: "p-grabarz"
Jak to jest, że Zarządu Zakłądów marnuje miliony na niewydarzonych koszykarzy z koszalina

Ciebie proszę o źródło takiej informacji, a Admina o kasację posta, jeśli go nie podasz.

Offline ArieL

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 233
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.police.pl
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #141 dnia: Lutego 09, 2012, 12:04:50 »
Cytat: "cooker"
Cytat: "p-grabarz"
Jak to jest, że Zarządu Zakłądów marnuje miliony na niewydarzonych koszykarzy z koszalina

Ciebie proszę o źródło takiej informacji, a Admina o kasację posta, jeśli go nie podasz.


A czemu kasować??? Prawdą jest, że Police są jednym z głównych sponsorów AZS Koszalin.
\"Futbol to nie sprawa życia i śmierci. To rzecz dużo poważniejsza\"

Offline manam

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #142 dnia: Lutego 09, 2012, 13:48:43 »
Cytat: "p-grabarz"
Jak to jest, że Zarządu Zakłądów marnuje miliony na niewydarzonych koszykarzy z koszalina, na jednorazową operę która nie przynosi żadnej korzyści, na zagraniczne siatkarki biorące grube tysiące złotych za to że tylko figurują w protokole meczowym i stoją sobie poza boiskiem, finansuje amatorską siatkówkę gdzieś w szczecinie a policka piłka czyli Chemik zdycha nie mając pieniedzy nawet na wodę dla zawodników? Gdzie to przywiązanie do lokalnej społeczności?

Zaledwie 10% pieniędzy przeznaczanych na siatkówkę pozwoliłyby na walkę o awans do wyższej ligi i reklamę Zakładów w całej zachodniej Polsce.

ŻENADA Panowie Prezesi.

ps. nie poprawiajcie mnie admini, celowo napisałem koszalin i szczecin z małej :p

największe firmy w Polsce sponsorują sport i kulturę i dlatego nie rozumiem, dlaczego nasze zakłady nie miałyby sponsorować koszykarzy, siatkarek i opery, a prezes zapowiadał, że może weźmie się za sponsoring piłki nożnej, tylko, że trzeba pamiętać, że większe korzyści są z reklamy w grających w wyższych ligach zespołach - czyli np. pogoni szczecin niż np. inwestowanie w drużynę grającą w III lidze

bzy-ka

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #143 dnia: Lutego 09, 2012, 13:51:29 »
Cytat: "cooker"
Cytat: "p-grabarz"
Jak to jest, że Zarządu Zakłądów marnuje miliony na niewydarzonych koszykarzy z koszalina

Ciebie proszę o źródło takiej informacji, a Admina o kasację posta, jeśli go nie podasz.


wierko

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #144 dnia: Lutego 09, 2012, 14:16:08 »
Cytat: "bzy-ka"
Cytat: "cooker"
Cytat: "p-grabarz"
Jak to jest, że Zarządu Zakłądów marnuje miliony na niewydarzonych koszykarzy z koszalina

Ciebie proszę o źródło takiej informacji, a Admina o kasację posta, jeśli go nie podasz.

Obrazek

Grałem w kosza w młodości, czasem gram też teraz, bardziej lubię koszykówkę niż piłkę nożną i duma mnie rozpiera jak widzę logo moich zakładów na meczach AZS-u  :faja: Im więcej klubów, do których będą szły pieniądze  ;D  tym bardziej firma będzie rozpoznawalna

Offline enzo87

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #145 dnia: Lutego 09, 2012, 14:59:35 »
Cytat: "p-grabarz"
Jak to jest, że Zarządu Zakłądów marnuje miliony na niewydarzonych koszykarzy z koszalina, na jednorazową operę która nie przynosi żadnej korzyści, na zagraniczne siatkarki biorące grube tysiące złotych za to że tylko figurują w protokole meczowym i stoją sobie poza boiskiem ...

Z tego co mi wiadomo to w dniu wczorajszym to wlasnie NOWE zawodniczki w bardzo duzym stopniu przyczynily sie do wygranej Chemika, zwlaszcza w drugim secie gdzie nasze 2 nowe(nie wiem nazwisk) wspaniale blokowaly co pozwolilo, zeby Chemik zdobył m.in. dzieki temu bodajze 15 pkt z rzedu

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #146 dnia: Lutego 09, 2012, 15:16:41 »
manam, Fajne macie te nowe Audi a6 - świetny wybór, porządny zakład porządna flota samochodowa ;D

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #147 dnia: Lutego 09, 2012, 15:22:26 »
Cytat: "ArieL"
A czemu kasować??? Prawdą jest, że Police są jednym z głównych sponsorów AZS Koszalin

Kasować za dane wzięte z kosmosu. Nie chodzi mi o samo dofinansowanie, ale o te "miliony". Jak mi pokaże skąd ma takie informacje to ok, w przeciwnym razie out.

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #148 dnia: Lutego 09, 2012, 15:53:37 »
Niezła manipulacja, zacytować tak żeby wyszło że gościu mówi o "milionach" tylko dla koszykarzy. A pisze nie tylko o koszykówce.

Offline ArieL

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 233
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.police.pl
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #149 dnia: Lutego 09, 2012, 15:53:41 »
Cytat: "cooker"
Cytat: "ArieL"
A czemu kasować??? Prawdą jest, że Police są jednym z głównych sponsorów AZS Koszalin

Kasować za dane wzięte z kosmosu. Nie chodzi mi o samo dofinansowanie, ale o te "miliony". Jak mi pokaże skąd ma takie informacje to ok, w przeciwnym razie out.


a skąd wiesz, że te miliony nie płyną?? Proszę udowodnij mi a jak nie to proszę moderacje o usuniecie twoich postów :)
\"Futbol to nie sprawa życia i śmierci. To rzecz dużo poważniejsza\"