Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6783621 razy)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 04, 2012, 11:22:42 »
Hehe, cooker, jakiś Ty naiwny jeśli myślisz, że to wszystko by tak łatwo poszło. No i mówiłem Ci już, że żadna zła wiadomość o ZCh w mediach nie przejdzie. :)

Co do tematu to zgadzam się z jasią. Wszystko pięknie i fajnie, ale jednak nie chciałbym być postrzegany jako kapusta. Co z tego, że dzięki mnie wyleci pijak skoro już do końca świata współpraca z resztą ludzi będzie nieprzyjemna?

No i nie chciałbym donosić dajmy na to na kolegę ze zmiany, któremu zawdzięczam przekazanie całej swojej wiedzy i ogólną, bardzo dobrą współpracę?

Znam też przypadek, w którym człowiek przychodził nie raz skacowany, a w życiu bym na niego nie doniósł bo był super człowiekiem z naprawdę wielką wiedzą, a miał po prostu pewne problemy. Minęło trochę czasu, wziął się za siebie i już nie pije. I teraz gdyby przez mój donos go wyrzucono to kto wie, może jeszcze więcej by zaczął pić?

To wszystko jest takie proste przy pisaniu z wygodnego fotela przed nowym monitorem. W praktyce nawet cooker by milczał. :)
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline manam

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 04, 2012, 11:46:10 »
Cytat: "Ona7718"
My tu gadu - gadu a Włodarze zamierzają zwolnić kolejne 30 osób. Dotyczy to połączonych spółek Automatika i Centrum. Ciekawe czy zwalniane osoby dostaną odprawy. (podobno już są listy w związkach).

z tego co ostatnio było mówione dalszych zwolnień nie będzie, bo proces restrukturyzacji, ten zaplanowany w Brukseli zakładał tylko te zwolnienia które przeprowadzili w zeszłym roku, teraz bardziej prawdopodobne jest, że będą nowi przyjmowani, bo zainteresowanie nawozami na rynkach rośnie

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 04, 2012, 11:47:33 »
Każdy kij ma dwa końce, a życie nie jest czarno-białe. KrP, to że znasz ludzi, na których byś nie doniósł to nie znaczy że wszyscy są tacy. Zauważ, że ja nie wymagam wyciągania nie wiadomo jakich konsekwencji. Czasem sam fakt wycieczki do 'góry' celem otrzymania reprymendy motywującej działa zbawiennie (do tego dochodzi świadomość, że być może jest się obserwowanym).

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 04, 2012, 11:59:07 »
Cytat: "manam"
Cytat: "Ona7718"
My tu gadu - gadu a Włodarze zamierzają zwolnić kolejne 30 osób. Dotyczy to połączonych spółek Automatika i Centrum. Ciekawe czy zwalniane osoby dostaną odprawy. (podobno już są listy w związkach).

z tego co ostatnio było mówione dalszych zwolnień nie będzie, bo proces restrukturyzacji, ten zaplanowany w Brukseli zakładał tylko te zwolnienia które przeprowadzili w zeszłym roku, teraz bardziej prawdopodobne jest, że będą nowi przyjmowani, bo zainteresowanie nawozami na rynkach rośnie


Jeśli będą przyjęcia to byłoby to... a już nawet nie mam słów.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline m74

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 04, 2012, 18:21:11 »
Cytat: "manam"
Cytat: "Ona7718"
My tu gadu - gadu a Włodarze zamierzają zwolnić kolejne 30 osób. Dotyczy to połączonych spółek Automatika i Centrum. Ciekawe czy zwalniane osoby dostaną odprawy. (podobno już są listy w związkach).

z tego co ostatnio było mówione dalszych zwolnień nie będzie, bo proces restrukturyzacji, ten zaplanowany w Brukseli zakładał tylko te zwolnienia które przeprowadzili w zeszłym roku, teraz bardziej prawdopodobne jest, że będą nowi przyjmowani, bo zainteresowanie nawozami na rynkach rośnie


Prędzej Joanna przepisze się do PiS-u jak będą zatrudnienia o których ciągle piszesz. Chyba, że te nowe zatrudnienia to przyjęcie kolejnego piarowca, żeby było komu ganiać z aparacikiem po hali na Siedleckiej, opowiadać bzdury w radiowęźle lub układać się z mediami na bankiecikach w wiadomym hotelu.

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 04, 2012, 19:46:11 »
Cytat: "m74"
opowiadać bzdury w radiowęźle

a kto tego słucha mąż 15 lat pracuje na magazynach i żadnego radiowęzła tam nie ma. Po za tym, znajomy mówi że u nich na wydziale po remoncie szatni głośniki zniknęły i mają cisze i spokój. Także po co się ktoś wysila jak nikt go nie słucha ;D
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 05, 2012, 15:36:49 »
Z dzisiejszej Gazety Prawnej:

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 05, 2012, 15:59:27 »
Cytuj (zaznaczone)
Niedługo minie rok odkąd Krzysztof Jałosiński zasiada w fotelu prezesa Zakładów Chemicznych Police. - Muszę pozytywnie określić ten okres - mówi Waldemar Badełek, szef Związku Zawodowego Pracowników Ruchu Ciągłego, największej organizacji związkowej Polic.

Jałosiński przyszedł do Polic na początku ubiegłego roku. Zakłady balansowały na granicy przetrwania a ich dalsze funkcjonowanie wcale nie było pewne.

- Napięcie w firmie było bardzo duże. Duże były też oczekiwania od nowego prezesa. Nie da się ukryć, że sytuacja była ciężka – przyznaje Badełek.

Jak zaznacza nasz rozmówca prezes Jałosiński w minionym roku dobrze się spisał.

- Sprzyjało mu szczęście choćby związane z koniunkturą, ale samo szczęście by nie wystarczyło. Co ważne, Jałosiński zawsze mówił jasno i prosto o sytuacji firmy. Nie udawał, że jest lepiej niż faktycznie było. Co ważne nie ukrywał, że będą potrzebne wyrzeczenia. Realizując program zmniejszenia zatrudnienia skutecznie doprowadził go do końca, a co ważne zrobił to w możliwie najmniej bolesny dla załogi sposób. Spółka dała odchodzącym więcej, niż to do czego zobowiązywały ją przepisy – tłumaczy Badełek.

Związkowców zjednał sobie także tym, że zawsze realizował to, co wcześniej zapowiedział. - Jednym z ostatnich ustaleń jest choćby to, że związki i zarząd będą się regularnie raz w miesiącu spotykać, aby wymieniać poglądy na temat sytuacji w firmie - dodaje nasz rozmówca.

A jakie czekają prezesa Jałosińskiego w nowym roku?

- Dalsze porządkowanie sytuacji w firmie. Jednak pamiętajmy, że prezes Jałosiński jest także w zarządzie Tarnowa, co oznacza, że znajduje się w ciągłych rozjazdach - dodaje związkowiec.

http://chemia.wnp.pl/zwiazkowcy-z-polic-pozytywnie-o-roku-prezesa-jalosinskiego,159440_1_0_0.html


Bezinteresowne wlazenie czy jednak cos jest na rzeczy?[/i]
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline _garde_

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 249
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 05, 2012, 16:04:38 »
:rotfl:  Pan Badełek w nowej odsłonie - d y p l o m a t a  :rotfl:
garde

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 05, 2012, 16:14:10 »
Brzozki wciaz nie sprzedane...
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #25 dnia: Stycznia 05, 2012, 16:50:23 »
Jeszcze do wszystkich "zwolnionych". Mi dziś wypłata przyszła, ale pamiętajcie, że do 10 lutego musicie jeszcze otrzymać premię regulaminową za grudzień. Z tego co widzę po kwocie to teraz jeszcze tego nie przelali, nie wiem jak na kwitku, ale pilnujcie tego, to wasze ciężko wypracowane pieniądze.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline swiezak

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 109
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 05, 2012, 21:21:25 »
Cytat: "The_Bill"
Cytuj (zaznaczone)
Niedługo minie rok odkąd Krzysztof Jałosiński zasiada w fotelu prezesa Zakładów Chemicznych Police. - Muszę pozytywnie określić ten okres - mówi Waldemar Badełek, szef Związku Zawodowego Pracowników Ruchu Ciągłego, największej organizacji związkowej Polic.

Jałosiński przyszedł do Polic na początku ubiegłego roku. Zakłady balansowały na granicy przetrwania a ich dalsze funkcjonowanie wcale nie było pewne.

- Napięcie w firmie było bardzo duże. Duże były też oczekiwania od nowego prezesa. Nie da się ukryć, że sytuacja była ciężka – przyznaje Badełek.

Jak zaznacza nasz rozmówca prezes Jałosiński w minionym roku dobrze się spisał.

- Sprzyjało mu szczęście choćby związane z koniunkturą, ale samo szczęście by nie wystarczyło. Co ważne, Jałosiński zawsze mówił jasno i prosto o sytuacji firmy. Nie udawał, że jest lepiej niż faktycznie było. Co ważne nie ukrywał, że będą potrzebne wyrzeczenia. Realizując program zmniejszenia zatrudnienia skutecznie doprowadził go do końca, a co ważne zrobił to w możliwie najmniej bolesny dla załogi sposób. Spółka dała odchodzącym więcej, niż to do czego zobowiązywały ją przepisy – tłumaczy Badełek.

Związkowców zjednał sobie także tym, że zawsze realizował to, co wcześniej zapowiedział. - Jednym z ostatnich ustaleń jest choćby to, że związki i zarząd będą się regularnie raz w miesiącu spotykać, aby wymieniać poglądy na temat sytuacji w firmie - dodaje nasz rozmówca.

A jakie czekają prezesa Jałosińskiego w nowym roku?

- Dalsze porządkowanie sytuacji w firmie. Jednak pamiętajmy, że prezes Jałosiński jest także w zarządzie Tarnowa, co oznacza, że znajduje się w ciągłych rozjazdach - dodaje związkowiec.

http://chemia.wnp.pl/zwiazkowcy-z-polic-pozytywnie-o-roku-prezesa-jalosinskiego,159440_1_0_0.html


Bezinteresowne wlazenie czy jednak cos jest na rzeczy?[/i]



No to Pan Badełek powiedział co wiedział.
Ludzie te związki na zakładach to jest jakaś kpina, ja należałem 10 lat i teraz żałuje straconej kasy. Oczywiście już nie pracuje a mój kochany związek zawodowy nie pomógł mi  ani razu przez ten cały okres zatrudnienia. Fakt jest taki, że o tą pomoc nie prosiłem no ale jak przyszło co do czego to niestety nie mogłem na nich liczyć. Po co one są to ja nie wiem. Tyle darmozjadów utrzymywanych przez "Pana" prezesa.

"Realizując program zmniejszenia zatrudnienia skutecznie doprowadził go do końca, a co ważne zrobił to w możliwie najmniej bolesny dla załogi sposób. Spółka dała odchodzącym więcej, niż to do czego zobowiązywały ją przepisy – tłumaczy Badełek."
W możliwie najmniej bolesny sposób. - Pana Panie Badełek powinni wyp...olić w możliwie najmniej bolesny sposób.

Pozdrawiam

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 05, 2012, 21:28:03 »
Pan Badelek nie jest już pracownikiem ZCh.

Do wielu kwestii w tym wywiadzie można się doczepic, ale nie sposób się nie zgodzić z tym, że firma na odchodne dała ładne odszkodowanie, a nie musiała.

Inna bajka jak to wszystko się odbywa.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline swiezak

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 109
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #28 dnia: Stycznia 05, 2012, 22:46:36 »
Cytat: "KrP"
Pan Badelek nie jest już pracownikiem ZCh.

Do wielu kwestii w tym wywiadzie można się doczepic, ale nie sposób się nie zgodzić z tym, że firma na odchodne dała ładne odszkodowanie, a nie musiała.

Inna bajka jak to wszystko się odbywa.



Nie jest pracownikiem ZCH, a wszystko to robi charytatywnie.
No chyba nie chcesz mi powiedzieć, że robi to za FREE.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #29 dnia: Stycznia 05, 2012, 23:41:03 »
Jeszcze raz bo chyba po mongolsku napisałem:

Pan Badełek nie jest już pracownikiem ZCh.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln