Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6851650 razy)

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7335 dnia: Listopada 09, 2017, 11:30:16 »
Krp, oczywiście że nie ma ludzi niezastapionych. Nie ma takiej możliwości aby młody po studiach chemicznych był w stanie nawet po paru przepracowanych latach zastąpić pracownika, który ma 30letni staż.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7336 dnia: Listopada 09, 2017, 11:42:39 »
Hmm, generalnie to we współczesnej polskiej historii podobna sytuacja miała miejsce. :) Też na początku był strach, że nikt takich specjalistów nie zastąpi. A jednak dalej żyjemy.

Jest to skrajność oczywiście bo rzadko zdarza się sytuacja gdy trzeba wszystkich na raz wymienić, ale gdyby faktycznie trzeba było to myślę, że przy odpowiednim zarządzaniu firma dała by radę.

Post Merge: [time]Listopad 09, 2017, 11:44:58 [/time]
Beny: po części masz rację. Zastąpić pewnie nie umiałby w pełni, ale jeśli jest dobrym pracownikiem to proces mógłby prowadzić. Dalsza wiedza  przyszlaby wraz ze stażem. :)
« Ostatnia zmiana: Listopada 09, 2017, 11:46:12 wysłana przez KrP »
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7337 dnia: Listopada 09, 2017, 12:30:54 »
No i właśnie o to mi chodzi. Za to że posiada wiedzę, która zdobywał latami ma dużo wyższa stawkę.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7338 dnia: Listopada 09, 2017, 14:19:57 »
Pracuś_dzień dobry, tak wczoraj odbyło się spotkanie na temat uregulowania kwestii skoczków. Omawiano interpretacje zapisów ZUZP, regulacje wewnętrzne oraz omawiano jak to było historycznie. Szef kadr powiedział, że potrzebuje czas do końca roku aby przygotować jednolite unormowania. ZZ złożyły wniosek, aby do czasu unormowania tematu skoczków należy płacić za wszystkie przekroczenia normy czasu pracy.Temat ten będzie omawiany w kontekście płacenia 14.11.18. Poruszano też kwestie oddawania wolnego za nadgodziny, że powoduje to niekorzystną spiralę nieobecności i osłabiania poszczególnych zmian. Ponieważ oddaje się 1,5 za 1 co prowadzi do licznych nieobecności.

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7339 dnia: Listopada 09, 2017, 14:23:34 »
Pani Aniu, a co z tematem żywieniowym? Zbliża się czas rozstrzygnięcia chyba...

Offline DMC

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7340 dnia: Listopada 09, 2017, 16:04:12 »
Zastąpić pewnie nie umiałby w pełni, ale jeśli jest dobrym pracownikiem to proces mógłby prowadzić. Dalsza wiedza  przyszlaby wraz ze stażem.
KrP jak zawsze wiesz lepiej... Teoretyk - 0ptymista ::)

Offline Pracuś

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7341 dnia: Listopada 09, 2017, 18:34:18 »
Pani Aniu dziękuje oczywiście za informacje. :)
Nawiązując do naszej rozmowy mam jeszcze jedno pytanie?
Chodzi o osoby w naszej firmie które zastępują mistrzów zmian.Mamy pięciu mistrzów co daje każdemu 26 dni urlopu - 5*26=130 dni +zwolnienia chorobowe.
Daje to większośc roku pracy w nadgodzinach.Nie lepiej powołać szóstego mistrza?Prosta kalkulacja.
Pozdrawiam.

Post Merge: Listopada 09, 2017, 18:35:42
Czy wogóle padła taka propozycja?

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7342 dnia: Listopada 09, 2017, 18:35:53 »
.
Zastąpić pewnie nie umiałby w pełni, ale jeśli jest dobrym pracownikiem to proces mógłby prowadzić. Dalsza wiedza  przyszlaby wraz ze stażem.
KrP jak zawsze wiesz lepiej... Teoretyk - 0ptymista ::)


Hmm, no ok, możesz sobie tak myśleć. W sumie mnie to nie obchodzi. :D
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7343 dnia: Listopada 09, 2017, 19:20:40 »
fafik_konsekwentnie. Umowa z Sial na dostarczanie posiłków została wypowiedziana. Od początku listopada trwa sześciomiesięczny okres wypowiedzenia. W tym czasie rozpisany zostanie przetarg.

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7344 dnia: Listopada 09, 2017, 20:01:03 »
Który wygra... :)

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7345 dnia: Listopada 09, 2017, 20:40:49 »
Kto wygra będzie wiadomo za kilka miesięcy. Posilki profilaktyczne to poważne wyzwanie szczególnie w kontekście dużej ilości osób, której ten temat dotyczy oraz  budowy PDH  itd. Mam nadzieję, że w przetagu wezmą udział szanujące Pracowników i "się"firmy, tak aby Pracownicy pracujący bardzo ciężko byli zadowoleni.  Czas pokaże, przetarg będzie ogłoszony na Platformie zakupowej. Aby nie męczyć Pana wnikliwej dociekliwości informuję, że wbrew plotkom i licznym pomawianiem mnie o to  od lat moja kochana mama nie jest zainteresowana tym tematem 😊 I nigdy nie była.
« Ostatnia zmiana: Listopada 09, 2017, 20:46:09 wysłana przez An_na »

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7346 dnia: Listopada 12, 2017, 09:10:56 »
W niektórych miejscach na terenie zakładu zauważyłem klatki na zwierzynę, kto się tym zajmuje i co się dzieje ze zwierzętami, które w nie "wpadną" ?

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 590
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7347 dnia: Listopada 12, 2017, 12:17:51 »
W niektórych miejscach na terenie zakładu zauważyłem klatki na zwierzynę, kto się tym zajmuje i co się dzieje ze zwierzętami, które w nie "wpadną" ?
Podobno chcieliście mieć świeże wędliny do paczek więc...

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7348 dnia: Listopada 13, 2017, 20:50:12 »