Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6880918 razy)

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6510 dnia: Marca 10, 2017, 08:43:33 »
Mówicie, że do 28lutego? Teraz się zastanawiam, czyja to wina, że nie złożyłem wniosku, moja? czy musiałem o tym wiedzieć/pamiętać?
Szkoda, że nie każdy ma dostęp do intranetu, tak to bym był ze wszystkim na bieżąco zawsze.

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6511 dnia: Marca 10, 2017, 08:55:28 »
Było by dobrze gdyby każdy z pracowników miał dostęp do intranetu, bo nie każdy w czasie pracy ma czas iść posiedzieć u brygadzisty czy mistrza i poczytać.

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6512 dnia: Marca 10, 2017, 09:17:32 »
Było by dobrze gdyby każdy z pracowników miał dostęp do intranetu, bo nie każdy w czasie pracy ma czas iść posiedzieć u brygadzisty czy mistrza i poczytać.
Dokładnie tak jak mówisz. A loginem powinien być indywidualny kod pracownika, hasło już by sobie sam każdy wymyślił. To przecież jest do zrobienia, nie wiem właśnie czemu tak jest że taki zwykły aparatowy( nie obrażając nikogo) ma ograniczony dostęp do intranetu.

Offline Sikora

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6513 dnia: Marca 10, 2017, 09:18:34 »
To dziwnych macie przełożonych skoro taki wielki problem i tajemnica przekazać pracownikowi krótka informację na początku zmiany że do 28 lutego należy złożyć wniosek i nawet go wam wydrukować. Chociaż nic mnie nie zdziwi bo niektórym powiesz 3 razy a i tak zapomni i pozniej powie że nie wiedział. Może dobrym pomysłem było by na każdym wydziale zainstalowanie tableta w pomieszczeniu socjalnym z dostępem do intranetu i wtedy każdy mógłby sobie sprawdzić różne informacje.

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6514 dnia: Marca 10, 2017, 15:36:29 »
Według mnie powinno być tak że raz w roku na początku powinno się zbierać takie oświadczenie i byłoby z głowy a nie przy każdym doładowaniu.

Offline Dziki_Gon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 198
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6515 dnia: Marca 10, 2017, 16:24:50 »
Według mnie powinno być tak że raz w roku na początku powinno się zbierać takie oświadczenie i byłoby z głowy a nie przy każdym doładowaniu.
Przecież oświadczenie odnośnie przychodu na osobę w rodzinie (to do doładowania sodexo) składasz raz na rok zawsze na początku nowego roku kalendarzeowego

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6516 dnia: Marca 10, 2017, 17:40:14 »
Źle napisałem, dotyczącego też "wczasów pod grusza" paczki dla dzieci itp.

Offline madzia21

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6517 dnia: Marca 11, 2017, 19:07:06 »
witam pytanie jak sie ma sprawa przjesc na inne wydzialy i zalozmy ktos sie nie sprawdzi na danym wydziale/stanowisku oddelegowany jest na poprzedni wydzial z nowa umowa czy do dyspozycji kadr?zwolnienie?

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6518 dnia: Marca 11, 2017, 19:20:54 »
Oddelegowany?
Przechodząc na inny wydział, wykreślasz się z pracy na poprzednim, kierownik nie robi łaski, bo dostaje wolny wakat i ma przyjąć na Twoje miejsce nowego. Jak się nie sprawdzisz, to Ci ew. wystawią lipną ocene kwartalną i polecisz za zakład ;) ale to się chyba jeszcze nie zdarzyło :)

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6519 dnia: Marca 11, 2017, 21:05:20 »
Madzia21_tak jak napisane powyżej. Jeśli się formalnie przeniesiesz, to na Twoje miejsce naprawdopodobniej jest nabór. Przeniesienie i oddelegowanie to dwie różne sprawy. Pracodawca może oddelegować pracownika na inne stanowisko( wydział itd) na max 3 miesiące w ciągu roku.

Offline madzia21

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6520 dnia: Marca 12, 2017, 12:53:51 »
czyli ewentualnie w nagrode do dyspozycji kadr i npk2 ulubiony wydział ludzi wewnatrz zakladu.Oceba kwartalna a zwolnienie to przeciez nie wiarze sie ze soba o ile wiem ocena kwartalna to jest do brana pod uwage przy premii.
« Ostatnia zmiana: Marca 12, 2017, 12:58:00 wysłana przez madzia21 »

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6521 dnia: Marca 12, 2017, 13:07:38 »
Za mało szczegółów. Jeśli było to oddelegowanie to po okresie oddelegowania powrót na swoje stare stanowisko. Jeśli to było przeniesienie pracownika na inne stanowisko sprawa wygląda inaczej. Czy doszło do naruszenia obowiązków pracowniczych? Czy kierownik nie widzi tej osoby na tym stanowisku? Każda taka sprawa jest indywidualnie rozpatrywana.

Offline madzia21

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6522 dnia: Marca 12, 2017, 17:19:15 »
no tak racja kazda sprawa indywidualnie ale wywnioskować mozna jedno nie jest tak latwo zostac zwolnionym z naszych Zakładów jedynie chyba pijanstwo i kradziez to automatyczne zwolnienie z pracy tak to raczej szukanie innego wydzialu pod umiejetniosci pracownika badz na wydzialy gdzie brakuje ludzi jesli ktos sie nie sprawdzi na danym wydziale i danym stanowisku

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6523 dnia: Marca 12, 2017, 18:19:26 »
Dokładnie.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6524 dnia: Marca 14, 2017, 14:12:14 »
A jak mantra wrócę do naszych nieszczęsnych posiłków, co słychać w tym temacie, jak posuwają się prace w rozwiązaniu tego problemu ?
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.