Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6880380 razy)

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4965 dnia: Października 17, 2016, 14:23:00 »
Jeszcze nie było tak odkąd pracuje czyli prawie 4 lata, aby ktokolwiek że związków przyszedł na wytwórnie i pogadal. Ja rozumiem, że jest możliwość przejść się do nich i pogadać. W moich oczach zyskali by tym przychodząc. Ostatnio jak były wybory do rady przyszła jakaś pani i zaczyna swoją gadke, że nie są obojętne jej losy pracowników to otwarcie jej powiedziałem,że nie wierzę w jej słowa bo pierwszy raz ja na oczy widzę. Także wszystkie związki, które to czytacie aby zmienić swój obraz w oczach pracowników ruszcie się za stolkow i przyjdzcie do nas pogadać tu nikt nie gryzie.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4966 dnia: Października 17, 2016, 14:35:33 »
My chodzimy wszędzie gdzie pracownicy zasygnalizują chęć rozmowy. Chodzimy jako związek lub ja sama jako członek rady. Wystarczy jeden telefon, email czy słowo że ktoś ma czas na chwilę rozmowy. Ranka, popoludniówka, nocka- jak Wam pasuje. Co do pisania, kto ma jakie stanowisko:nie mogę wypowiadać się za innych bo mi zwrócono za to uwagę.

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4967 dnia: Października 17, 2016, 14:37:29 »
Pani która była na twoi wydziale jak były wybory to była pani Ania Trocińska jedyna osoba która się pojawiła. Pozostali związkowcy od kiedy zasiedli na stołkach w biurowcu nie pojawili sie nawet na sowich wydziałach z których sie wywodzą. Zauważ jedno ze tak prozaiczna rzecz jak  posiłki stwarza problem dla nich, zobaczymy co sie wydarzy na jutrzejszym zebraniu i kto był za jakim  rozwiązaniem, a wtedy będziemy wiedzieli kto dział dla pracowników. Nie musi sie pani wypowiadac w ich imieniu tylko powie pani nam który związek za jaką opcje sie opowiadał.
« Ostatnia zmiana: Października 17, 2016, 14:44:47 wysłana przez Polak »
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4968 dnia: Października 17, 2016, 15:59:52 »
Wiec trzeba się dowiedzieć co ich łączy jakie mają układy z sialem. Z tego co wiadomo (ogłaszanie na wydziałach) kontra organizuje imprezki w brzózkach, a jaki jest powód solidarności nie wiem. Powiem tak jak przypuszczam gdy pozostaniemy w kwestii posiłków w obecnym stanie i będzie to wina co niektórych związkowców to pracownicy i tak nie zrobią nic,   powód  wielu przynależy do kilku związków i są powiązani przez chwilówki. Od takie polickie piekiełko i realia życiowe ::) ;) :D  i baronowie o tym dobrze wiedzą.

Post Merge: Października 17, 2016, 16:01:07
TKM
???? możesz rozszerzyć
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4969 dnia: Października 17, 2016, 16:03:00 »
Pani która była na twoi wydziale jak były wybory to była pani Ania Trocińska jedyna osoba która się pojawiła.
O których wyborach mówisz ? , bo o ile mi wiadomo w ostatnich wyborach pani Ania nie startowała więc z tego tytułu na wydziale być raczej nie mogla...

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4970 dnia: Października 17, 2016, 16:08:08 »
W ostatnich nie starowała bo przeszła w pierwszej turze. Co do ostatnich no to sorry nikt nie pojawiał się na wydziałach.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 394
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4971 dnia: Października 17, 2016, 16:11:07 »
W ostatnich nie starowała bo przeszła w pierwszej turze. Co do ostatnich no to sorry nikt nie pojawiał się na wydziałach.
Nie no chyba się pojawiali,ale ty akurat mogłeś mieć wolne bądź popołudniowke lub nocke.

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4972 dnia: Października 17, 2016, 16:17:22 »
Otóż to, pojawili się wszyscy tylko pewnie do każdej zmiany nie dotarli bo to by oznaczało, że to samo miejsce trzeba odwiedzić 5 razy ...zobaczymy  czy teraz pojawią się panie, które przeszły do drugiej tury....

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4973 dnia: Października 17, 2016, 16:27:05 »
Powiem tak jak przypuszczam gdy pozostaniemy w kwestii posiłków w obecnym stanie i będzie to wina co niektórych związkowców to pracownicy i tak nie zrobią nic,   powód  wielu przynależy do kilku związków i są powiązani przez chwilówki. Od takie polickie piekiełko i realia życiowe     i baronowie o tym dobrze wiedzą.

Jeżeli moje ZZ będą przeciwni zmianie posiłków na karty to po odebraniu"Świątecznego prezentu z nich wyp....
A chwilówek nie biorę!

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4974 dnia: Października 17, 2016, 16:46:32 »
Napisałem na ostatnich. Ta Pani strasznie dużo plakatów swoich rozwieszala. Pani Aniu tu nie chodzi abyście pojawiali się tylko na wezwania pracowników ale o samo pojawienie się na wydziale przywitanie. Żebyście pokazali, że jesteście z nami a nie obok nas tak jak do tej pory to wygląda.

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4975 dnia: Października 17, 2016, 16:57:36 »
Jeżeli moje ZZ będą przeciwni zmianie posiłków na karty to po odebraniu"Świątecznego prezentu z nich wyp....A chwilówek nie biorę!
Ja zrobię tak samo.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4976 dnia: Października 17, 2016, 17:29:33 »
Na rozstrzygnięcie w tej sprawie (posilków) trzeba trochę poczekać bo to jaszcze kilka czy kilkanascie miesięcy obowiązywania umowy ale stanowisko trzeba wypracować wspólne.....
Beny2002, tą drugą pani do powiedzenia miała jeszcze mniej ;)

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4977 dnia: Października 17, 2016, 18:25:56 »
Mnie wystarczyło, powiedziała że nie jest jej obojętny los pracowników. Podziekowalem tej pani bo takie głodne kawałki to w przedszkolu może głosić. Potrzebowała też przewodnika bo zgubiłaby się.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4978 dnia: Października 17, 2016, 19:08:34 »
Benny bardzo chętnie chodziłabym wszędzie, ale nie można sobie tak samemu chodzić po instalacjach. Takie wejście jest zgłaszane do dyrektora, do kierownika lub mistrza. Bardzo lubię spotykać się z pracownikami na Zakładzie ale też nie jest moją intencją przeszkadzać im w pracy dlatego tak jak napisałam: jeden sygnał, że jest chęć rozmowy i jestem/jesteśmy.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4979 dnia: Października 17, 2016, 20:02:02 »
Możecie sobie pisać i myśleć co chcecie, ale jeżeli chodzi o informacje na tym forum to nikt ze związków nie przebije An_na.
Naprawdę jest po stronie pracowników.
Nie widzicie tego?