Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 7776497 razy)

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 523
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18615 dnia: Października 02, 2024, 17:43:38 »
Mi chodzi o to co jest wplacane na konto. Pracowałem 12 lat, załapałem się na parę indywidualnych podwyżek i takich kwot nie miałem. Są ludzie co pracują więcej i też takich kwot nie widzieli. Pokazać Ci mogę kwitek ale nie na forum. Ale też bym chciał zobaczyć te Twoje 6-7 tysięcy.

Offline fafik

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 510
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18616 dnia: Października 02, 2024, 18:01:45 »
No i o tym mówię. Te 7 tys to nie takie małe pensje i nie płaczcie i nie wypisujcie głupot o jakichś 4 tysiącach...
Uuuuuhahahaha Ty to pewnie pociotek pociotka i dlatego masz siódemaka z przodu. Ale wystrzelił z armaty 😂😂😂

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 618
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18617 dnia: Października 02, 2024, 18:15:00 »
Po prostu pracowali solidnie, załapali się na podwyżki
Ktoś tu żyje w innym świecie widzę. Podwyżki za solidnie wykonywaną pracę? Gdyby to była prawda to masa zdolnych ludzi nie odeszła by z tej firmy.

Offline rebeliant

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 43
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18618 dnia: Października 02, 2024, 19:17:17 »
Sorry nie mogę buahhahaha 7 koła netto aparatowy

Offline QR0420

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18619 dnia: Października 02, 2024, 19:52:24 »
Po 9 latach pracy mam 6100 Brutto w tym jedna podwyżka indywidualna 500 brutto więc Panie Piotrze idź stąd i nie siej głupot....

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 472
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18620 dnia: Października 02, 2024, 20:17:39 »
Po 9 latach pracy mam 6100 Brutto w tym jedna podwyżka indywidualna 500 brutto więc Panie Piotrze idź stąd i nie siej głupot....
Ale mówisz 6100 zasadniczej czy 6100 ze zmianowym?


Post Merge: Października 02, 2024, 20:21:48
Powiadasz 6-7 tys? Hahahahah pokaz mi takiego aparatowego, który tyle ma 🤣

Wielu ma takie stawki, nawet Ci pracujący tylko kilka lat. Po prostu pracowali solidnie, załapali się na podwyżki (poza tymi dla wszystkich) i mają podstawy ponad 5 tysięcy + zmianowe i inne dodatki. Chcesz powiedzieć, że masz mniej? Nie uwierzę, chyba że wstawisz wyciąg z wynagrodzeniem.
Pozwolę sobie zacytować jedno zdanie z pisma które było pisane dnia 21.05.2024 do zarządu przez nasze  związki zawodowe "Dzisiaj mamy zatrudnionych na stawkach około 4tys złotych brutto"Coś jeszcze masz do powiedzenia Piotrze? 4tys złotych brutto zasadniczej na cień 21 mają tego roku,a nie przypominam sobie by były jakieś podwyżki w tym czy w tamtym roku tylko wręcz na odwrót,tak więc zejdź na ziemię i nie pierdol głupot . Bo czytać się tego aż nie chcę
« Ostatnia zmiana: Października 02, 2024, 20:21:48 wysłana przez Wodnik Szuwarek »

Offline QR0420

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18621 dnia: Października 02, 2024, 21:34:44 »
Ze zmianowym

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 996
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18622 dnia: Października 02, 2024, 21:38:04 »
Kurde, to wychodzi, że ja odchodząc z zch nie miałem wcale takiej złej stawki jak myślałem XD


Co do powyżek - przed dłuższy czas była masa indywidualnych, więc kto się załapał ten miał

Offline Piotr

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18623 dnia: Października 02, 2024, 22:04:48 »
Mi chodzi o to co jest wplacane na konto. Pracowałem 12 lat, załapałem się na parę indywidualnych podwyżek i takich kwot nie miałem. Są ludzie co pracują więcej i też takich kwot nie widzieli. Pokazać Ci mogę kwitek ale nie na forum. Ale też bym chciał zobaczyć te Twoje 6-7 tysięcy.

Ja juz pisałem wcześniej, że dla mnie wynagrodzenie podaje się tylko brutto - netto można za bardzo manipulowac róznymi odliczeniami np. pożyczka. Dwie osoby mogą zarabiac brutto 10 tysięcy a netto mieć inne o tysiąc albo więcej dlatego ja ciągle pisze o brutto.

No i o tym mówię. Te 7 tys to nie takie małe pensje i nie płaczcie i nie wypisujcie głupot o jakichś 4 tysiącach...
Uuuuuhahahaha Ty to pewnie pociotek pociotka i dlatego masz siódemaka z przodu. Ale wystrzelił z armaty 😂😂😂

Bez jaj, ja bym nie pracował w takiej firmie jak Zakłady ;)



Post Merge: [time]Października 02, 2024, 20:21:48 [/time]

Powiadasz 6-7 tys? Hahahahah pokaz mi takiego aparatowego, który tyle ma 🤣

Wielu ma takie stawki, nawet Ci pracujący tylko kilka lat. Po prostu pracowali solidnie, załapali się na podwyżki (poza tymi dla wszystkich) i mają podstawy ponad 5 tysięcy + zmianowe i inne dodatki. Chcesz powiedzieć, że masz mniej? Nie uwierzę, chyba że wstawisz wyciąg z wynagrodzeniem.
Pozwolę sobie zacytować jedno zdanie z pisma które było pisane dnia 21.05.2024 do zarządu przez nasze  związki zawodowe "Dzisiaj mamy zatrudnionych na stawkach około 4tys złotych brutto"Coś jeszcze masz do powiedzenia Piotrze? 4tys złotych brutto zasadniczej na cień 21 mają tego roku,a nie przypominam sobie by były jakieś podwyżki w tym czy w tamtym roku tylko wręcz na odwrót,tak więc zejdź na ziemię i nie pierdol głupot . Bo czytać się tego aż nie chcę

W takich pismach zawsze powołuje się przykład, który jest w najlepszej narracji do pisma i najlepiej pasuje. Jestem przekonany, że to są świeżaki które dopiero zostały zatrudnione i jeszcze nie mieli podwyżki za przedłużenei umowy. Ewentualnie osoby, które w jakiś inny sposób "zapracowały" sobie na tak niską stawkę - może zatrudnienie na część etatu? Jest sporo możliwości.

Ze zmianowym

No i dlatego pisałem o 6-7 tysięcy brutto miesięcznie to pewnie przeciętna pensja na stanowisku aparatowy. Niech nikt mnie nie rozśmiesza jakimiś 4000.

PS. "Mediana wynagrodzeń w gospodarce narodowej w kwietniu 2024 r. wyniosła 6500,00 zł" czyli według danych GUS aparatowy zarabia po prostu przeciętnie.
« Ostatnia zmiana: Października 02, 2024, 22:06:45 wysłana przez Piotr »

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 472
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18624 dnia: Października 02, 2024, 22:29:29 »
Pensja zasadnicza na stanowisku aparatowym to właśnie najniższa krajowa w większości,mówię o pensji zasadniczej,nie o zasadnicza plus dodatek bo dodatek to nam się należy za to że zapierdalamy w święta i w nocy. Ty myślisz że 6tys brutto to jakaś olbrzymią kwota? 4kola na konto gdyby ci wpadało to byś skakalcz radości czy raczej chodził niepocieszony? Aparatowy zasadniczej powinien mieć minimum 6tys i do tego dodatek tak jak to ma miejsce na polimerach gdzie na dzień dobry dają ci 5400 plus dodatek,a nie jak tu po 5latach mają najniższą krajową plus dodatek.Znajdz mi kogos w biurowcu kto ma zasadniczej 4600 to stawiam ci skrzynkę whisky
« Ostatnia zmiana: Października 02, 2024, 22:31:56 wysłana przez Wodnik Szuwarek »

Offline Mlodyapatatowy

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18625 dnia: Października 03, 2024, 08:52:26 »
Pensja zasadnicza na stanowisku aparatowym to właśnie najniższa krajowa w większości,mówię o pensji zasadniczej,nie o zasadnicza plus dodatek bo dodatek to nam się należy za to że zapierdalamy w święta i w nocy. Ty myślisz że 6tys brutto to jakaś olbrzymią kwota? 4kola na konto gdyby ci wpadało to byś skakalcz radości czy raczej chodził niepocieszony? Aparatowy zasadniczej powinien mieć minimum 6tys i do tego dodatek tak jak to ma miejsce na polimerach gdzie na dzień dobry dają ci 5400 plus dodatek,a nie jak tu po 5latach mają najniższą krajową plus dodatek.Znajdz mi kogos w biurowcu kto ma zasadniczej 4600 to stawiam ci skrzynkę whisky
Z dodatkiem masz 7000brutto lub więcej , ale te kwoty nie są jakieś "duże"

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 472
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18626 dnia: Października 03, 2024, 09:28:14 »
Pensja zasadnicza na stanowisku aparatowym to właśnie najniższa krajowa w większości,mówię o pensji zasadniczej,nie o zasadnicza plus dodatek bo dodatek to nam się należy za to że zapierdalamy w święta i w nocy. Ty myślisz że 6tys brutto to jakaś olbrzymią kwota? 4kola na konto gdyby ci wpadało to byś skakalcz radości czy raczej chodził niepocieszony? Aparatowy zasadniczej powinien mieć minimum 6tys i do tego dodatek tak jak to ma miejsce na polimerach gdzie na dzień dobry dają ci 5400 plus dodatek,a nie jak tu po 5latach mają najniższą krajową plus dodatek.Znajdz mi kogos w biurowcu kto ma zasadniczej 4600 to stawiam ci skrzynkę whisky
Z dodatkiem masz 7000brutto lub więcej , ale te kwoty nie są jakieś "duże"

Oczywiście że nie są bo mając w okolicach 7brutto wpadnie ci coś około piątki na konto. Pod warunkiem że nie masz lux med i masz najniższą grupę w PZU i nie należysz do związków. Wtedy za cały miesiąc bedzisz miał przelew 5tys. I jak ktoś uważa że to dużo no to gratuluję. Dla kogoś kto mieszka z mamusia i  nie ma dzieci to jest pewnie wystarczająco,bo mamusi może da tysiaka i czwórka zostaję na końce na własne zachcianki.

Offline Mlodyapatatowy

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18627 dnia: Października 03, 2024, 09:40:52 »
Dlatego przy systemie 5bop , pracodawca zachęca do dorabiania ;) przy systemie 4bop kolejna fala odejść będzie.

Offline MiskaRyżu

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18628 dnia: Października 03, 2024, 10:46:17 »
Poziom odkorowania niektórych uczestników tej dyskusji to jest hit. Chyba na innych zakładach pracujecie. Są tu ludzie, którzy pracują ponad 10 lat i po trzech podwyżkach indywidualnych nie mają nawet blisko do 7000 brutto(razem z dodatkiem). W tym samym czasie inny z ponad 10 letnim stażem ma minimalną+ dodatek tj ~5600 brutto. Kiedyś może tak było, że długoletni pracownicy mieli fajne stawki. Ale większość z tych osób jest już na emeryturze. Było minęło, teraz ludzie ze stażem mniejszym niż 20 lat mają bardzo podobne stawki... Jak tego cyrku nie zaorają, to za kilka lat 20 letni pracownicy będą mieć minimalną 🤣. A nie, nie będą bo się zwolnią. Chociaż mogę wielu z nich przeceniać 😉. Podziwiam tych pracujących za minimalną, musicie mieć mocną psychę. Szacun 🤪. Jak budowali polimery to fajne banery mieli wywieszone, że niby bhp i wogóle( no safety, no tomorrow). Już wtedy chcieli nam coś powiedzieć 🤣🤣🤣. Ratuj się kto może

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 337
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18629 dnia: Października 03, 2024, 11:37:26 »
Dlatego przy systemie 5bop , pracodawca zachęca do dorabiania ;) przy systemie 4bop kolejna fala odejść będzie.

ależ oczywiście ... związki przyklepią cokolwiek co im prezes da (chociaż sądze ze zabrali juz wszystko co mieli zabrac pracownikowi to niech zostawią 5BOP), nie walcząc o pracowników.... będą wmawiać wszystkim ze wlaczyli jak lwy) młodzi popracują w systemi 4BOP zobaczą jakie to bagno... i bedą uciekać, aby jak najdalej od zch