Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 7409393 razy)

Offline עֲלֵיכֶם שָׁלוֹם

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17790 dnia: Lipca 08, 2024, 17:10:31 »
To ilu ludzi przyprowadzisz??

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 937
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17791 dnia: Lipca 08, 2024, 17:29:27 »
Wodnik Szuwarek bo nie ma nacisku społecznego. Ze słabym nikt się nie liczy i nie chce rozmawiać ani tym bardziej spełniać jego postulatów.  :D
To fakt...i zawsze tak było w tym zakładzie,ja pamiętam te 14lat temu to co niektóre gamonie były skłonne obniżyć sobie pensję żeby tylko ratować zakład (mowa tu o załodze) teraz mamy w sumie podobną sytuację,różnica jest taka że więcej jest młodych pracowników i mam nadzieję,że mają oni rozum i godność. To nie pracownicy sprawiają,że ten zakład ma długi i że sprzedaż jest mało opłacalna to nie my generujemy kolosalne koszta produkcji. Niech prezes się weźmie za robotę i pisze pisma do prezesa rady ministrów żeby coś zrobił dla swoich wyborców którzy teraz trzęsą tyłkiem o prac. Chociaż z drugiej strony po cholerę ma pisać jak rudy ma na was wyjebane i leję na was ciepłym moczem 😂a wy nadal uśmiechnięci 😂
14 lat temu ludzie chcieli ratować zaklad, bo nie było pracy i im się nie dziwię - lepiej zarabiać mniej niż wcale. Teraz ludzie mają wywalone i też im się nie dziwię, bo jest rynek pracownika i gdzie nie pójdziesz dostaniesz lepsze warunki niż w ZCH
Ale przecież my wszyscy doskonale wiemy że nie było wtedy roboty w kraju bo to przecież za rządów obecnego premiera mieliśmy najwyższe bezrobocie,zamykane były firmy,sprzedawane spółki skarbu państwa, przypomnij mi jakie straty za jego rządów miał LOT,PKP i wiele innych...to za rządów obecnego premiera Polska szorowała po dnie i się kompletnie nie rozwijała....teraz mamy powtórkę z rozrywki. Ale barany biegają uśmiechnięte ,chociaż chyba trochę już mniej im do śmiechu 😂
A za którego mieliśmy najniższe stopy procentowe i deflacje zamiast dużej inflacji? Bo to taki sam argument nie na temat jak twój

Offline rawiki

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 185
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17792 dnia: Lipca 08, 2024, 18:17:52 »
Czy to ważne jest jaka opcja rządzi?
Ważne jest to, że chcą Nam zabrać większość dodatków dzięki, którym ludzie tu pracują.
Ktoś usilnie chce uniknąć, to jest moje zdanie,, dobrowolnych odejść "
Brak ludzi na wszystkich wydziałach, a Zarząd proponuję coś, co spowoduje zwolnienie się w szczególności młodych ludzi?  Starsi uciekają, choć mieli w planach pracować do 65 lat.
Coś mi tu nie pasuję.
Pani Aniu, zacznicie od Siebie, Zarządu, RN .
Może jakiś przykład, co zabraliście sobie jako nadzorujący ZCh?.

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 424
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17793 dnia: Lipca 08, 2024, 18:25:54 »
Wodnik Szuwarek bo nie ma nacisku społecznego. Ze słabym nikt się nie liczy i nie chce rozmawiać ani tym bardziej spełniać jego postulatów.  :D
To fakt...i zawsze tak było w tym zakładzie,ja pamiętam te 14lat temu to co niektóre gamonie były skłonne obniżyć sobie pensję żeby tylko ratować zakład (mowa tu o załodze) teraz mamy w sumie podobną sytuację,różnica jest taka że więcej jest młodych pracowników i mam nadzieję,że mają oni rozum i godność. To nie pracownicy sprawiają,że ten zakład ma długi i że sprzedaż jest mało opłacalna to nie my generujemy kolosalne koszta produkcji. Niech prezes się weźmie za robotę i pisze pisma do prezesa rady ministrów żeby coś zrobił dla swoich wyborców którzy teraz trzęsą tyłkiem o prac. Chociaż z drugiej strony po cholerę ma pisać jak rudy ma na was wyjebane i leję na was ciepłym moczem 😂a wy nadal uśmiechnięci 😂
14 lat temu ludzie chcieli ratować zaklad, bo nie było pracy i im się nie dziwię - lepiej zarabiać mniej niż wcale. Teraz ludzie mają wywalone i też im się nie dziwię, bo jest rynek pracownika i gdzie nie pójdziesz dostaniesz lepsze warunki niż w ZCH
Ale przecież my wszyscy doskonale wiemy że nie było wtedy roboty w kraju bo to przecież za rządów obecnego premiera mieliśmy najwyższe bezrobocie,zamykane były firmy,sprzedawane spółki skarbu państwa, przypomnij mi jakie straty za jego rządów miał LOT,PKP i wiele innych...to za rządów obecnego premiera Polska szorowała po dnie i się kompletnie nie rozwijała....teraz mamy powtórkę z rozrywki. Ale barany biegają uśmiechnięte ,chociaż chyba trochę już mniej im do śmiechu 😂
A za którego mieliśmy najniższe stopy procentowe i deflacje zamiast dużej inflacji? Bo to taki sam argument nie na temat jak twój
Mówisz o tej inflacji z którą borykała się cala Europa i wlasciwie nie tylko Europa ,która znowu u nas rośnie i będzie rosła ..Twoje argumenty są o kant dupy rozbić. Nasz kraj się zwija a ty mi będziesz pieprzył,że jest kolorowo i pięknie. Za rządów PISU wody polskie potrafiły wyjebać do śmieci wnioski o podwyżki za wodę i ścieki takich burmistrzów jak diakun i jemu podobnych,a tylko władza się w kraju zmieniła to diakun ponowił wniosek i wody polskie przyklepalu ten wniosek,a mogły go olać ciepłym moczem,ale nie po co lepiej dojebac obywatelowi jeszcze większe koszta. Nie będę wchodził z Tobą człowieku w dyskusję bo na ciebie rudy będzie pluł a ty mi będziesz mówił że to deszcz pada,taki masz mózg wyprany. W ogóle wyskoczył mi typ z inflacja 😂na całym świecie wyjbana inflacja a on mi że za PiSu mieliśmy inflację 😂 Weź sobie zobacz dane euroststu jak to było z tą inflacja w Europie ,jak to było z bezrobociem w Europie. Za czyich rzędów państwo się rozwijało ,rosło PKB itd. to wtedy może zrozumiesz kto tu jest hamulcowym w tym kraju i kto szkodzi temu krajowi. Pozdrawiam cię cieplutko

Post Merge: Lipca 08, 2024, 18:48:00
Czy to ważne jest jaka opcja rządzi?
Ważne jest to, że chcą Nam zabrać większość dodatków dzięki, którym ludzie tu pracują.
Ktoś usilnie chce uniknąć, to jest moje zdanie,, dobrowolnych odejść "
Brak ludzi na wszystkich wydziałach, a Zarząd proponuję coś, co spowoduje zwolnienie się w szczególności młodych ludzi?  Starsi uciekają, choć mieli w planach pracować do 65 lat.
Coś mi tu nie pasuję.
Pani Aniu, zacznicie od Siebie, Zarządu, RN .
Może jakiś przykład, co zabraliście sobie jako nadzorujący ZCh?.
Ty tak serio? Czy ważne jest kask opcja rządzi? No nie w ogóle nie jest ważne 🤣to że za tej opcji która znowu rządzi chcą nam ujebac wszystko to przecież nie istotne,nie ważne że 14lat temu ta sama opcja to samo robiła co teraz chcą zrobić 🤣chłopie weź ty zacznij używać tego co masz tam w tej głowie bo coś słabo widzę z tym u Ciebie. Powiem ci jedno. Zawsze za tej opcji którq rządzi teraz prezesi tej spółki chcieli wypowiadać układ zbiorowy,tak było zawsze kiedy oni byli u władzy. Nie pamiętam jak to było ostatnio z wardackim bo on też coś kombinował żeby nam ujebac i podwyżek nie chciał dać,ale układu zbiorowego nie przypominam sobie żeby się tykał,ale ręki nie dam sobie uciąć.
« Ostatnia zmiana: Lipca 08, 2024, 18:48:00 wysłana przez Wodnik Szuwarek »

Offline rawiki

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 185
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17794 dnia: Lipca 08, 2024, 18:58:31 »
Może masz rację,  a Ja osobiście bym takiego Pana na taczce wywiózł,  praca w ciężkiej chemi, warunki szkodliwe na każdym wydziale.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 937
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17795 dnia: Lipca 08, 2024, 20:40:43 »
Cytat: Rasowy_Aparatowy w Dzisiaj o 17:29:27

    Cytat: Wodnik Szuwarek w Dzisiaj o 16:20:58

        Cytat: Rasowy_Aparatowy w Dzisiaj o 15:59:27

            Cytat: Wodnik Szuwarek w Dzisiaj o 14:37:49

                Cytat: עֲלֵיכֶם שָׁלוֹם w Dzisiaj o 13:30:01

                    Wodnik Szuwarek bo nie ma nacisku społecznego. Ze słabym nikt się nie liczy i nie chce rozmawiać ani tym bardziej spełniać jego postulatów.  :D

                To fakt...i zawsze tak było w tym zakładzie,ja pamiętam te 14lat temu to co niektóre gamonie były skłonne obniżyć sobie pensję żeby tylko ratować zakład (mowa tu o załodze) teraz mamy w sumie podobną sytuację,różnica jest taka że więcej jest młodych pracowników i mam nadzieję,że mają oni rozum i godność. To nie pracownicy sprawiają,że ten zakład ma długi i że sprzedaż jest mało opłacalna to nie my generujemy kolosalne koszta produkcji. Niech prezes się weźmie za robotę i pisze pisma do prezesa rady ministrów żeby coś zrobił dla swoich wyborców którzy teraz trzęsą tyłkiem o prac. Chociaż z drugiej strony po cholerę ma pisać jak rudy ma na was wyjebane i leję na was ciepłym moczem 😂a wy nadal uśmiechnięci 😂

            14 lat temu ludzie chcieli ratować zaklad, bo nie było pracy i im się nie dziwię - lepiej zarabiać mniej niż wcale. Teraz ludzie mają wywalone i też im się nie dziwię, bo jest rynek pracownika i gdzie nie pójdziesz dostaniesz lepsze warunki niż w ZCH

        Ale przecież my wszyscy doskonale wiemy że nie było wtedy roboty w kraju bo to przecież za rządów obecnego premiera mieliśmy najwyższe bezrobocie,zamykane były firmy,sprzedawane spółki skarbu państwa, przypomnij mi jakie straty za jego rządów miał LOT,PKP i wiele innych...to za rządów obecnego premiera Polska szorowała po dnie i się kompletnie nie rozwijała....teraz mamy powtórkę z rozrywki. Ale barany biegają uśmiechnięte ,chociaż chyba trochę już mniej im do śmiechu 😂

    A za którego mieliśmy najniższe stopy procentowe i deflacje zamiast dużej inflacji? Bo to taki sam argument nie na temat jak twój

Mówisz o tej inflacji z którą borykała się cala Europa i wlasciwie nie tylko Europa ,która znowu u nas rośnie i będzie rosła ..Twoje argumenty są o kant dupy rozbić. Nasz kraj się zwija a ty mi będziesz pieprzył,że jest kolorowo i pięknie. Za rządów PISU wody polskie potrafiły wyjebać do śmieci wnioski o podwyżki za wodę i ścieki takich burmistrzów jak diakun i jemu podobnych,a tylko władza się w kraju zmieniła to diakun ponowił wniosek i wody polskie przyklepalu ten wniosek,a mogły go olać ciepłym moczem,ale nie po co lepiej dojebac obywatelowi jeszcze większe koszta. Nie będę wchodził z Tobą człowieku w dyskusję bo na ciebie rudy będzie pluł a ty mi będziesz mówił że to deszcz pada,taki masz mózg wyprany. W ogóle wyskoczył mi typ z inflacja 😂na całym świecie wyjbana inflacja a on mi że za PiSu mieliśmy inflację 😂 Weź sobie zobacz dane euroststu jak to było z tą inflacja w Europie ,jak to było z bezrobociem w Europie. Za czyich rzędów państwo się rozwijało ,rosło PKB itd. to wtedy może zrozumiesz kto tu jest hamulcowym w tym kraju i kto szkodzi temu krajowi. Pozdrawiam cię cieplutko
No nie wiem, mi tam sie coraz lepiej zyje, czy za PiSu czy za PO, no ale mi sie chce rozwijac, a nie siedziec i marudzic xD. Nie wiem skad wniosek ze popieram Tuska, ale to juz twoj problem.

I poprosiłbym o te dane Eurostatu jednak, jesli moge :)

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 450
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17796 dnia: Lipca 08, 2024, 20:47:05 »
Włączam dziś internet, wiadomości i czytam uwaga:
- od 1 lipca druga podwyżka płacy minimalnej w tym roku
- rekordowy wzrost wynagrodzeń Polaków 
- podwyżki w budżetówce,
-  podwyżki w samorządach,
- Tusk podpisał podwyżki dla pracowników służby więziennej,
- podwyżki w ochronie zdrowia


I to tylko info z dzisiaj.


A u nas co? ??? ??? ?
 
« Ostatnia zmiana: Lipca 08, 2024, 20:48:51 wysłana przez DominikDolnoślązak »
Dominik Dolnoślązak

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 937
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17797 dnia: Lipca 08, 2024, 20:51:55 »
A i pamietasz co bylo 14 lat temu, a jednak o Wardackim to jak przez mgle?

Fakt, Wardacki nie chcial usuwac/zawieszac punktow ZUZP. On chcial tylko doprowadzic do calkowitej likwidacji ZUZP i doprowadzil zaklad na skraj strajku, ktorego nie bylo tylko i wylacznie dlatego, ze byla pandemia i nie mozna sie bylo grupowac pod biurowcem.


Cos tam udajesz, ze wiesz, cos tam podgryzasz, a jednak pamiec mocno wybiorcza. Ale to nic, ja ci przypomne :)

http://www.solidarnosc.police.pl/RN26_01_2021.pdf


Jak teraz dokladnie doczytalem, bo u mnie rowniez pamiec juz nie ta, to Wardacki nie chcial usunac ukladu zbiorowego tylko uznal, że go po prostu nie ma XD

Myślę, że Pani Ania również ma "wspaniale" wspomnienia z tym Prezesem. Jak np. została bezprawnie odsunieta od obowiazkow zeby przypadkiem nie dowiedziala sie o dzialaniach na szkode zalogi :)


Przypomnij mi, bo jak wspomnialem pamiec nie ta, za jakiej opcji politycznej panowal Prezes Wardacki?

Post Merge: Lipca 08, 2024, 20:55:18
Włączam dziś internet, wiadomości i czytam uwaga:
- od 1 lipca druga podwyżka płacy minimalnej w tym roku
- rekordowy wzrost wynagrodzeń Polaków 
- podwyżki w budżetówce,
-  podwyżki w samorządach,
- Tusk podpisał podwyżki dla pracowników służby więziennej,
- podwyżki w ochronie zdrowia


I to tylko info z dzisiaj.


A u nas co? ??? ??? ?
 
Tutaj, zeby nie bylo, trzeba oddac ze podwyzka minimalnej to jeszcze zasluga PiSu o ile sie nie myle. (czy to dobra decyzja to juz kwestia interpretacji :D)

Ale na zakladach nie liczcie na podwyzki. Na pewno nie w tym roku, raczej nie w przyszlym. Gdyby Zarzad dal teraz jakiekolwiek podwyzki to bankowcy osobiscie powiesiliby ich za...krawaty na maszcie pod biurowcem. I tego zaden zarzad nie przeskoczy, wiec albo cierpliwie czekac na "lepsze czasy" albo zmieniac firme. Do zakladow zawsze bedzie mozna wrocic jak sie polepszy :)
« Ostatnia zmiana: Lipca 08, 2024, 20:55:18 wysłana przez Rasowy_Aparatowy »

Offline Samsonowicz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17798 dnia: Lipca 08, 2024, 21:07:56 »
Podwyżki?  Jakie Podwyżki   Dobrze będzie jak zmianowego nie zabiorą

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 937
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17799 dnia: Lipca 08, 2024, 21:21:51 »
o, a w Puławach nagroda na dzien chemika ;)

Offline kanapowiec

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17800 dnia: Lipca 08, 2024, 21:43:19 »
Ja tak kolega chce przedstawić te dane eurostatu to też bym poprosił.

Offline Jednorazowy_aparatowy

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 57
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17801 dnia: Lipca 08, 2024, 22:27:38 »
Też właśnie słyszałem o tych nagrodach na dni chemika w Puławach. Zz w Puławach ponoć również nie chcą przystać na żaden punkt ucinania cokolwiek załodze. Więc okaże się że tylko wasze zajefajne związki z półce się wychyla obklejona co chce prezes

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 937
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17802 dnia: Lipca 08, 2024, 22:57:15 »
Też właśnie słyszałem o tych nagrodach na dni chemika w Puławach. Zz w Puławach ponoć również nie chcą przystać na żaden punkt ucinania cokolwiek załodze. Więc okaże się że tylko wasze zajefajne związki z półce się wychyla obklejona co chce prezes
To już potwierdzone. Puławy mają do wyboru albo 90% nagrody (ok. 1400zl) teraz, albo 100% ale w trzech ratach

Online Pracownik Logistyki

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 75
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17803 dnia: Lipca 09, 2024, 00:22:37 »
Powie mi ktoś jak to jest ze ZZ w Puławach coś działają a tu dalej cisza ?

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 602
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17804 dnia: Lipca 09, 2024, 08:55:14 »
Nie wiem czy pamiętacie ale jeszcze całkiem niedawno wymówką było, że Puławy dostają większe nagrody, premie, podwyżki ze względu na to że przynoszą najwięcej zysku z całej grupy Azoty. Teraz kiedy Puławy mają największe straty w całej grupie, jaka będzie wymówka, że oni nagrody dostają a wy nie?