Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 7272628 razy)

Offline Pracownik Logistyki

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17730 dnia: Lipca 03, 2024, 12:18:39 »
Trzeba było myśleć 2/3lata temu jak było wiadomo że surowce drożeją. A nie teraz płacz i smutek.ZZ nadają się ale na wycieczkę do Białki Tatrzańskiej .

Offline Prezes

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17731 dnia: Lipca 03, 2024, 15:08:29 »
Trzeba było myśleć 2/3lata temu jak było wiadomo że surowce drożeją. A nie teraz płacz i smutek.ZZ nadają się ale na wycieczkę do Białki Tatrzańskiej .
To ta nasza komaplnia w Senegalu nie wydobywa? 😉myślałem że to z niej bierzemy surowiec do produkcji 😉

Offline Pracownik Logistyki

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17732 dnia: Lipca 03, 2024, 15:55:20 »
Przecież fosforyt z Senegalu przychodzi  trollu.

Offline oli

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 172
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17733 dnia: Lipca 03, 2024, 16:56:17 »
z tej byłej naszej dziury??

Offline Prezes

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17734 dnia: Lipca 03, 2024, 21:03:07 »
Przecież fosforyt z Senegalu przychodzi  trollu.
No ba...pewnie że przychodzi,a nawet przyjeżdża niemieckimi taksówkami s napisem POLIZEI...a tak całkiem serio to pewnie jesteś jedyną osobą która wierzy w tą kopalnie,a jak mas jakieś info że tam coś się wydobywa to daj źródło z chęcią zaczerpne wiedzy

Offline Temerczyk

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 70
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17735 dnia: Lipca 03, 2024, 22:08:51 »
Drodzy Państwo. Wiem, że głos rozsądku u Polaków jest rzadki,  ale apeluje do niego. Dlaczego. Wiem, że to zabrzmi jakbym dziś 1 raz wszedł na forum albo na zakład. Do rzeczy. 8 lipca. Co związki oraz przedstawiciele załogi zaprezentują się okaże. Dajmy szansę. Jak było ok i powiedzmy jako tako, olewaliśmy temat i tyle. Związki dostały okazję do wykazania się. Niech opracują jakąś sensowną strategię i argumenty. I tak dowiemy się niech od nich wszystkiego, ale zobaczymy. Pozdrawiam

Offline Prezes

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17736 dnia: Lipca 03, 2024, 23:01:51 »
Drodzy Państwo. Wiem, że głos rozsądku u Polaków jest rzadki,  ale apeluje do niego. Dlaczego. Wiem, że to zabrzmi jakbym dziś 1 raz wszedł na forum albo na zakład. Do rzeczy. 8 lipca. Co związki oraz przedstawiciele załogi zaprezentują się okaże. Dajmy szansę. Jak było ok i powiedzmy jako tako, olewaliśmy temat i tyle. Związki dostały okazję do wykazania się. Niech opracują jakąś sensowną strategię i argumenty. I tak dowiemy się niech od nich wszystkiego, ale zobaczymy. Pozdrawiam
Że co mają opracować? Prezes wyjeżdża z ujebaniem wszystkiego co można a ty chcesz żeby ktoś do opracował? Ja mam jedno [ciach!] opracowanie...spór zbiorowy i tyle w temacie...nie ma zgody na dymanie nas bo [ciach!] nawet nie ma z czego tak więc ja do związków mam jeden przekaz...albo my albo zarząd... skoczyło się ratowanie zakładu kosztem robola...prezes taki [ciach!] cwaniak jest to niech odda swoją pensje zobaczymy jaki będzie chodził uśmiechnięty. Chyba czas najwyższy pokazać że Police też potrafią Strajkować!!!!
« Ostatnia zmiana: Lipca 03, 2024, 23:27:49 wysłana przez Prezes »

Offline עֲלֵיכֶם שָׁלוֹם

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17737 dnia: Lipca 04, 2024, 00:08:38 »
Barack Obama będzie startował na prezydenta Stanów Zjednoczonych zamiast Joe Bidena. Czy wygra? Nie wiem. Wiem natomiast że to wszystko doprowadzi do wojny rasowej między czarnymi i białymi. Dobrej nocy i miłego czwartku.

Online PracownikZCh

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17738 dnia: Lipca 04, 2024, 01:40:28 »
Moim zdaniem jak zabiorą zmianowe, to mnóstwo ludzi zwyczajnie odejdzie szukać lepszej, bardziej płatnej pracy. Braki obsady spowodują brak możliwości prowadzenia instalacji,  produkcji, sprzedaży.. i uwaga, uwaga.. wjedzie 4bop

Offline Pracownik Logistyki

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17739 dnia: Lipca 04, 2024, 05:49:41 »
Bo tak będzie.ZZ pewnie już znają ostateczne rozwiązanie tylko udają głupków do 8.

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 975
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17740 dnia: Lipca 04, 2024, 05:51:45 »
Barack Obama będzie startował na prezydenta Stanów Zjednoczonych zamiast Joe Bidena. Czy wygra? Nie wiem. Wiem natomiast że to wszystko doprowadzi do wojny rasowej między czarnymi i białymi. Dobrej nocy i miłego czwartku.
XD
Barack Obama XD XD XD

Offline Temerczyk

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 70
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17741 dnia: Lipca 04, 2024, 13:42:59 »

Offline Pracownik Logistyki

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17742 dnia: Lipca 04, 2024, 14:11:04 »
Bo tak będzie.

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 417
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17743 dnia: Lipca 04, 2024, 14:16:45 »
JA to tylko tutaj zostawię. Ku przestrodze


https://www.money.pl/gospodarka/zwolnienia-grupowe-w-pkp-cargo-nawet-30-proc-zalogi-na-bruk-7045154784889472a.html
Cóż można powiedzieć...takich sobie rządzących wybrali,przypuszczam ,że nie jeden z tych 4tys który pójdą na zbity pysk głosował na obecnie rządzących. A w zasadzie to pewnie w większości są tam tacy którzy właśnie na nich głosowali,zresztą u nas pewnie też w większości na zakładzie są właśnie ludzie którzy głosowali na obecny rząd... A obecny rząd nie raz pokazał gdzie ma swoich wyborców i kim dla nich jesteście,a jak nie wiecie kim dla nich jesteście to ja wam mogę powiedzieć. 🐏BARANAMI jesteście stadem BARANÓW 🐏bo inaczej nazwać was nie można. Jak można głosować na ludzi którzy zwijali Polskę ,donosili na Polskę i za ktoryh rządów ctak właściwie nic nie powstawało...poza drogami na euro i stadionem narodowym który kosztował tyle że głowa mała.

Pomine kwestię,że to dopiero jest początek. "Tłuste" 4lata nam się zapowiadają . Nie chcę nawet myśleć co będzie z tym krajem jak jeszcze prezydent zostanie z której partii z rządzących.

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 975
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17744 dnia: Lipca 04, 2024, 14:45:07 »
Panowie, uśmiechamy się  8)