Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 5168549 razy)

Offline Rasowy_Aparatowy

• Gaduła
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13635 dnia: Lipiec 03, 2022, 09:43:09 »
Człowieku weź sobie przeczytaj jeszcze raz co napisałeś i się zastanów. Wszystko robią dla młodych, dziś młody jest przyjmowany na extra warunkach, dostaje przy każdym przedłużeniu umowy podwyżkę. Czy zawsze tak było? Dziś młodzi potrafią zarabiać więcej od tych, którzy tu pracują 5 lat. A Ty piszesz mi tu jesteś pierdoly. Młodym tak naprawdę nie chce się pracować, większość z nich chodzi na l4. A stary często musi takiego uczyć i za niego robić tak jest prawda. No chyba, że instalacja wymaga naciśnięcia jednego przycisku.
To chyba na innych wydziałach pracujemy ;) jak wyciągasz "czy zawsze tak było" to może porozmawiamy o tym jak starzy podostawali mieszkania za darmo. Nie wydaje mi się żeby teraz firma dawała mieszkania 🤷‍♂️ fakty są takie że i starzy są w dupie i młodzi. Młodym muszą dawać więcej bo nikt tu nie chce przyjść do pracy, to wiadomo że stary się wkurza jak ma tyle co swiezak albo i czasem mniej. Ale nadal uważam, że jedyna rozsądna droga to podwyżki za umiejętności i wiedzę, a nie za to że komuś się udało długo wytrzymać w tej firmie.

Offline Arkona

• Gaduła
« Odpowiedź #13636 dnia: Lipiec 03, 2022, 09:46:25 »
Bo mieszkania dawali za komuny, wszystko wtedy budowali, było pracy tyle, że mogłeś przebierać. Teraz masz demokrację, naście lat w Unii Europejsatej i jest jak jest. Ale ludzie myślą, że teraz to dopiero żyją xd

Offline Rasowy_Aparatowy

• Gaduła
« Odpowiedź #13637 dnia: Lipiec 03, 2022, 09:57:24 »
Bo mieszkania dawali za komuny, wszystko wtedy budowali, było pracy tyle, że mogłeś przebierać. Teraz masz demokrację, naście lat w Unii Europejsatej i jest jak jest. Ale ludzie myślą, że teraz to dopiero żyją xd
Eeee ale wiesz, że sytuacja na zakładach wygląda jak wygląda właśnie dlatego że jest niskie bezrobocie i bardzo dużo pracy? Nikt tu nie chce przyjść, bo wszędzie jest lepiej, dlatego biorą jak leci, często chłopow z dwoma lewymi rękoma i muszą dawać im większa kasę żeby ktoś w ogóle chciał tu przyjść. Niestety dla wszystkich kasy nie starczy, a obowiązuje podejście że "stary i tak się nie zwolni", więc starzy są najbardziej w dupie, nawet ci ogarnięci.

Offline tennowy

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #13638 dnia: Lipiec 03, 2022, 16:01:51 »
Zgodzam się z Rasowym.
Jedyne co skuteczne w zakładzie to zabijanie ostatnich przejawów ambicji. Na początku dziwiły mnie teksty że nie warto się tutaj uczyć/starać, teraz już wiem o co chodzi. Nikt starań nie docenia, nawet poza formą finansową. Pokażesz że umiesz więcej, że ci się chce to po prostu będą na tobie i jechać jak na ośle. A czy stary czy nowy pracownik inny - może mieć wywalone na wszystko i nic to nie zmieni. To dlaczego akurat mi ma zależeć?
Awansuje się ludzi po znajomości, rekrutacje wewnętrzne nie istnieją, na instalacjach wyższe stanowiska to kara a nie awans, bo dostajesz niewymiernie więcej obowiązków do płacy.
Nadgodziny tylko dla wybranych, w kółkach wzajemnej adoracji, a najlepiej to jechać poniżej MBO bo trzeba się z nadgodzin tłumaczyć. Oby tak dalej...

Offline Jan z nerką

• Gaduła
« Odpowiedź #13639 dnia: Lipiec 03, 2022, 16:29:59 »
Tylko i wyłącznie P R Y W A T Y Z A C J A .

Offline aparat

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #13640 dnia: Lipiec 03, 2022, 21:02:11 »
O bulwa!? Człowiek wpatrzony w PIS przejawia antypatriotyczne i antypaństwowe postawy???!
Wszak ta firma musi pozostać w ręku aktywisty państwowego Jacka.
Gdzieś tam widziałem, że Jan podważa nawet istnienie Putinflacji, o której codziennie mówi Premier Najjaśniejszej Rzeczypospolitej z nadania Królowej Polski.
Takżę antypolska postawa!

Offline Jan z nerką

• Gaduła
« Odpowiedź #13641 dnia: Lipiec 03, 2022, 21:47:32 »
O bulwa!? Człowiek wpatrzony w PIS przejawia antypatriotyczne i antypaństwowe postawy???!
Gdzieś tam widziałem, że Jan podważa nawet istnienie Putinflacji, o której codziennie mówi Premier Najjaśniejszej Rzeczypospolitej z nadania Królowej Polski.
Nie jestem Polakiem. A tym bardziej nie patriotą.

Offline aparat

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #13642 dnia: Lipiec 03, 2022, 23:11:30 »
To strasznie chujowo, taki Tusk.
do pociągnięcia pegazusem i kolonia karna.

Offline Temerczyk

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #13643 dnia: Lipiec 04, 2022, 14:54:55 »
Wracajac do tematu. - krotko. Jakie propozycje w sprawie podwyżki padly i na jakim etapie to jest ( pewnie nie bo nie, bo zero informacji na stronie związków) dlaczego zarzad jak zwykle sie nie zgodzil ( surowce czy na inflacje zwalil? Czy na postoj kotla na ec, gdzie kierownikow wymienia sie jak rekawiczki. Wiadomo ze ledwo 1 polatali bo 2 stoi.) i kiedy kolejne spotkanie?
Pytam bo Te nasze sa takim  transparentnym źródłem informacji....
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2022, 15:06:40 wysłana przez Temerczyk »

Offline Rasowy_Aparatowy

• Gaduła
« Odpowiedź #13644 dnia: Lipiec 04, 2022, 15:15:39 »
Wracajac do tematu. - krotko. Jakie propozycje w sprawie podwyżki padly i na jakim etapie to jest ( pewnie nie bo nie, bo zero informacji na stronie związków) dlaczego zarzad jak zwykle sie nie zgodzil ( surowce czy na inflacje zwalil? Czy na postoj kotla na ec, gdzie kierownikow wymienia sie jak rekawiczki. Wiadomo ze ledwo 1 polatali bo 2 stoi.) i kiedy kolejne spotkanie?
Pytam bo Te nasze sa takim  transparentnym źródłem informacji....
Najprędzej to chyba pani Ania coś powie o ile są jakieś konkrety. Na pewno prędzej niż związki "można przyjść do biura albo zadzwonić"

Offline rebeliant

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #13645 dnia: Lipiec 04, 2022, 15:49:30 »
Nie dogadali się. Przełożyli na srode czy piątek
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2022, 15:51:23 wysłana przez rebeliant »

Offline L_Anon

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #13646 dnia: Lipiec 04, 2022, 16:29:36 »
Nie jestem Polakiem. A tym bardziej nie patriotą.

Tak coś czułem że mieszaniec : )

Offline Jan z nerką

• Gaduła
« Odpowiedź #13647 dnia: Lipiec 04, 2022, 17:00:01 »
Jesteś rasistą? Albo antysemitą?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2022, 17:01:57 wysłana przez Jan z nerką »

Offline An_na

• Weteran
« Odpowiedź #13648 dnia: Lipiec 04, 2022, 20:16:01 »
Trochę drogi negocjacyjnej przed wszystkimi. W środę lub piątek kolejne spotkanie.

Offline Rasowy_Aparatowy

• Gaduła
« Odpowiedź #13649 dnia: Lipiec 04, 2022, 20:19:12 »
Trochę drogi negocjacyjnej przed wszystkimi. W środę lub piątek kolejne spotkanie.
A wstępne propozycje z jednej lub drugiej strony możemy poznać czy tajemnica?