Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6758783 razy)

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 820
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12675 dnia: Października 14, 2021, 10:59:29 »
Pani Aniu nie każdy jest zwolennikiem podwyżek za wszelką cenę. Wiemy o zabójczych cenach gazu, wielkiej inwestycji, podwyżek CO2, braku remontów. Ważne że ma się opłacone ZUS itd. Jak ktoś potrzebuje więcej to sobie dorobi.
Słucham? XD

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4654
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12676 dnia: Października 14, 2021, 11:07:54 »
Ale jaja :)

Offline No name

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12677 dnia: Października 14, 2021, 11:37:41 »
Jaja to będą jak to wszystko okaże się juz nierentowne.


Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12678 dnia: Października 14, 2021, 11:51:33 »
Pani Aniu nie każdy jest zwolennikiem podwyżek za wszelką cenę. Wiemy o zabójczych cenach gazu, wielkiej inwestycji, podwyżek CO2, braku remontów. Ważne że ma się opłacone ZUS itd. Jak ktoś potrzebuje więcej to sobie dorobi
Takich debili to firma lubi

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 394
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12679 dnia: Października 14, 2021, 17:49:19 »
Pani Aniu nie każdy jest zwolennikiem podwyżek za wszelką cenę. Wiemy o zabójczych cenach gazu, wielkiej inwestycji, podwyżek CO2, braku remontów. Ważne że ma się opłacone ZUS itd. Jak ktoś potrzebuje więcej to sobie dorobi
Takich debili to firma lubi


Lubi dobrze płaci, mam opłacone wszystkie świadczenia. System pracy pozwala mi dorobić. A jak potrzebuje to biorę cały urlop i jadę do Niemiec na prace sezonowe. A nie żebram jak Ty.

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 908
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12680 dnia: Października 14, 2021, 18:44:31 »
Pani Aniu nie każdy jest zwolennikiem podwyżek za wszelką cenę. Wiemy o zabójczych cenach gazu, wielkiej inwestycji, podwyżek CO2, braku remontów. Ważne że ma się opłacone ZUS itd. Jak ktoś potrzebuje więcej to sobie dorobi
Takich debili to firma lubi


Lubi dobrze płaci, mam opłacone wszystkie świadczenia. System pracy pozwala mi dorobić. A jak potrzebuje to biorę cały urlop i jadę do Niemiec na prace sezonowe. A nie żebram jak Ty.
Zaorane.

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12681 dnia: Października 14, 2021, 19:38:44 »
Lubi dobrze płaci, mam opłacone wszystkie świadczenia. System pracy pozwala mi dorobić. A jak potrzebuje to biorę cały urlop i jadę do Niemiec na prace sezonowe. A nie żebram jak Ty.
Skomentuje to tak:😂😂😂😂😂😂😂 uuuuuhahahaha

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12682 dnia: Października 14, 2021, 20:43:10 »
Lubi opłaca się, mam opłacone dobre świadczenia. System pracy pozwala mi dorobić. A jak potrzebuje to biorę cały urlop i jadę do Niemiec na prace sezonowe. A nie żebram jak Ty.
No, jesteś tak samo inteligentny jak "jasio bez nerki". O to chodzi ze ty masz tu zarobić tyle, abyś nie musiał jechać za granice dorabiać.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12683 dnia: Października 15, 2021, 08:32:50 »
Peter cały urlop Ci dają? Jak widać są wydziały i wydziały. Jednym wolno dużo innym nic. Dlatego nie można uogólniać pracy tutaj, bo nie jest wszędzie tak samo.

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 908
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12684 dnia: Października 15, 2021, 19:29:27 »
Peter cały urlop Ci dają? Jak widać są wydziały i wydziały. Jednym wolno dużo innym nic. Dlatego nie można uogólniać pracy tutaj, bo nie jest wszędzie tak samo.
Wystarczy znać przepisy kodeksu pracy.

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12685 dnia: Października 15, 2021, 21:24:18 »
To, że w kodeksie pracy jest taka możliwość nie znaczy, że to możliwe. Biorąc cały urlop w pewnych okresach blokuję się innych, u nas np. Max jednocześnie może wziąć 3 pracowników, wyobraź sobie sytuację, w której jeden bierze urlop w wakacje 26 dni. Ale, tak jest u nas na wydziele, a są wydziały i wydziały jak pisałem.

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 394
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12686 dnia: Października 16, 2021, 07:04:38 »
Peter cały urlop Ci dają?

Oczywiście poza czerwiec, lipiec,sierpień. A jak bym brał w styczniu to jeszcze w dupe by mnie pocałowali.
« Ostatnia zmiana: Października 16, 2021, 07:06:33 wysłana przez peter »

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 908
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12687 dnia: Października 16, 2021, 07:13:18 »
To, że w kodeksie pracy jest taka możliwość nie znaczy, że to możliwe. Biorąc cały urlop w pewnych okresach blokuję się innych, u nas np. Max jednocześnie może wziąć 3 pracowników, wyobraź sobie sytuację, w której jeden bierze urlop w wakacje 26 dni. Ale, tak jest u nas na wydziele, a są wydziały i wydziały jak pisałem.
Czyli nie znasz.

Offline duch

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12688 dnia: Października 16, 2021, 18:49:02 »
Kolejne spotkanie 18.10. Niekończąca się opowieść....
Tak będzie pewnie do końca roku, bo to przyniesie państwu oszczędności. Nie liczycie chyba, że coś dostaniecie. Niestety 500+ kosztuje i inne profity. Państwo szuka kasy, u najsłabszych. Górników nie ruszą, bo się boją. Puławy pewnie dostaną podwójnie, bo pula z Polic przejdzie do nich. Tak było chyba ostatnio z jubileusze firmy. Ile oni dostali, a ile Police. Można by dużo pisać, ale po co??? Szkoda nerwów. Zawsze można zmienić firmę. Już i tak są braki na stanowiskach fizycznych, a umysłowych chyba przybywa.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12689 dnia: Października 17, 2021, 17:56:05 »
A tu taka ciekawostka, przede wszystkim dla ZZ, jako negocjatorów podwyżek z zarządem


Oszałamiające zyski państwowych spółek. To rekordowy kwartał (msn.com)



Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.