Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6784908 razy)

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10590 dnia: Marca 27, 2020, 19:49:05 »
Aż 40? To i tak wyjdziemy na swoje. Chłopie ty wiesz ile my zarabiamy? Ostatnio jeszcze podwyżka była... Weź się lepiej zorientuj w temacie zanim następnym razem coś napiszesz...

Offline Jan bez nerki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 212
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10591 dnia: Marca 27, 2020, 20:01:41 »
Nie pucuj, bo akurat dobrze wiem. :) Gówno zarabiacie, ale za spanie i tak za dużo.

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10592 dnia: Marca 27, 2020, 20:05:52 »
Wiesz tylko tyle ile przeczytałeś na tym forum plus to co usłyszałeś w kolejce do monopolowego internetowy trolu. Dzisiejsza porcja jadu wylana, a teraz pyfko i spać! Bez odbioru!

Offline Jan bez nerki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 212
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10593 dnia: Marca 27, 2020, 20:09:29 »
Obserwuj dokładnie z kim pracujesz.

Offline zaksiu

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10594 dnia: Marca 28, 2020, 10:05:52 »
Nie pucuj, bo akurat dobrze wiem.  Gówno zarabiacie, ale za spanie i tak za dużo.
Co to za TROLL . K..zwa zablokować  bo "kibic z dala się nie wpier....a.

Offline Abcdef

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10595 dnia: Marca 28, 2020, 10:34:29 »
Nie pucuj, bo akurat dobrze wiem.  Gówno zarabiacie, ale za spanie i tak za dużo.
Co to za TROLL . K..zwa zablokować  bo "kibic z dala się nie wpier....a.

Dożywotni ban się należy.

Offline Celiusz

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10596 dnia: Marca 28, 2020, 10:40:29 »
No to ja tak merytorycznie bez uszczypliwości.
Pani Aniu czy zarząd planuję jeszcze jakieś przeciwdziałania apropo epidemi? Długo milczałem żeby niepotrzebnej paniki nie robić ale po zapoznaniu się z wieloma raportami takich instytucji jak min. WHO tudzież publikacjami w medycznymi.
Mogę stanowczo stwierdzić że działania rządu jak i nasze wewnętrzne nie zachamują zakażeń (ewentualnie tymczasowo). Nie jest prawdą ze maski nie działają. Natomiast jest prawdą ze te chirurgiczne nie działają tego wprost nikt nie powie(musi być standard co najmniej ffp3) . Tak samo pomiar temperatury nie odniesie efektu bo w tym momencie już może być połowa zakładu zarażone. Gorączka występuje dopiero w 2-10 dni po zakażeniu. A już nawet 3 dni przed wystąpieniem osoba już może zarażać.
Pytanie czy warto czekać? W momencie w którym jedna osoba na wydziale pojawi się chora która nie jest nawet świadoma. To 3 a nawet 4 zmiany (zależy od momentu cyklu) będą podlegać kwarantannie z polecenia sanepidu.
Czyli ani 4 ani 5 bop niż zapewnia ciągłości. Rozwiązanie tak naprawdę przypadkiem wpadło mi w ręce. Jest to grafik pracy energetyki z Puław. W takim przypadku tylko 2 zmiany mają kontakt ze sobą. Rozwiązuje to problem braków kadrowych bo jest jedna zmiana na "górkę", również trzeba zauważyć że jest 13 dni przerwy co diametralnie zmniejsza ryzyko zarażenia przed wystąpieniem gorączki. Jest jeszcze dużo rozwiązań które mógłbym zaproponować aby zachować ciągłoś w produkcji. Ale najważniejsze w nim jest to żeby zarząd w końcu zauważył że to raczej co jest wprowadzone aktualnie nie wystarczy w przypadku tak szybkiej ekspansji wirusa a byc może nawet teraz jest za późno bo ktoś chodzi zarażony.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10597 dnia: Marca 28, 2020, 10:55:12 »
Natomiast jest prawdą ze te chirurgiczne nie działają tego wprost nikt nie powie(musi być standard co najmniej ffp3)

Nie wprowadzaj w błąd.
https://wearafuckingmask.com/

https://www.wykop.pl/artykul/5396575/dowody-ze-noszenie-masek-chroni-przed-covid19/

Maski chirurgiczne działają słabiej co jest oczywiste. Ale działają.
« Ostatnia zmiana: Marca 28, 2020, 10:56:51 wysłana przez KrP »
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Celiusz

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
« Ostatnia zmiana: Marca 28, 2020, 11:32:12 wysłana przez Celiusz »

Offline m4ci3j

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10599 dnia: Marca 28, 2020, 11:35:44 »
Na nic te gdybania skoro komunikacja miejska odmawia przewozu pasażerów ponad stan i nie daje dodatkowych autobusów w czasie wzmożonego ruchu. Jazda autobusem pracowniczym to rosyjska ruretka, i nie będzie to zarażony jeden wydział.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10600 dnia: Marca 28, 2020, 11:43:12 »
Strony na które się powołujesz nie należą do bardzo wiarygodnych.

 XDDDDDDDDDDDDDDDD
Nie wprowadzaj ludzi w błąd typie, po prostu. Już i tak za dużo osób łyknęło medialną papkę (serwowaną też przez skompromitowane i finansowane m.in. przez Gatesa od lat WHO) by masek nie nosić. Zachowaj sobie swoją opinię dla siebie, nie szkodź społeczeństwu.
« Ostatnia zmiana: Marca 28, 2020, 11:45:10 wysłana przez KrP »
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Celiusz

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10601 dnia: Marca 28, 2020, 11:46:38 »
No to już druga sprawa oczywiście masz rację. Dlatego właśnie trzeba reagować teraz bo później może być dużo za późno. Nie da się zatrzymać infekcji.
A wracając do masek nie mówią żeby stosować dlatego że już są spore braki a jeśli ludzie zaczeli by ostanie oszczędności wydawać na maski. To co by było? Podejrzewam że oburzenie na rząd. Bo drogie no nie ma itp. Co doprowadzi do destabilizacji systemu wybuchu strajków itp. Grabieży, przestępstw. Itp. I oczywiście w takim momencie do zarażenia jeszcze większej ilości osób

Yhym czyli masz ogólnie pojęcie o medycynie? Że jesteś wstanie obalić teorie podawane przez WHO? I całe grono lekarzy którzy tym się zajmują? Pominiesz te 14 tyś ? O ile pamiętam dobrze na dzień wczorajszy liczbe zgnow tylko we francji Włoszech i Hiszpanii? Jak sobie wyobrażasz hospitalizacje na intensywnej terapii paru tysięcy ludzi albo nawet dziesiątek? Co zrobisz z taką ilością ciał? We Włoszech już na kupie masowo spalają. Popatrz jak wykładniczo wzarasta liczba chorych w Polsce. Takie argumenty chcesz podważyć? Może trupy to też oszukane? Tak wiem że dla większości nie jest choroba groźna, ale ty zarazisz swojego ojca matkę, którzy mają swoje lata, albo może dzieci? Jak się wtedy będziesz czuł?

Post Merge: Marca 28, 2020, 11:55:25
poza tym ja tu mówię o tym że i tak się większość zarazi tylko o tym co będzie jak poddane kwarantannie zostanie pół wydziału.
Albo z dziecmi będzie siedzieć
« Ostatnia zmiana: Marca 28, 2020, 11:55:25 wysłana przez Celiusz »

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10602 dnia: Marca 28, 2020, 12:11:43 »
A wracając do masek nie mówią żeby stosować dlatego że już są spore braki a jeśli ludzie zaczeli by ostanie oszczędności wydawać na maski. To co by było? Podejrzewam że oburzenie na rząd. Bo drogie no nie ma itp. Co doprowadzi do destabilizacji systemu wybuchu strajków itp. Grabieży, przestępstw. Itp. I oczywiście w takim momencie do zarażenia jeszcze większej ilości osób

Ziomek, wrzuciłem Ci linki, masz rzetelne źródła, badania, wykresy. Nie neguj rzeczywistości pod swoje tezy. Po prostu.

I noś pieprzoną maskę.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Celiusz

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10603 dnia: Marca 28, 2020, 12:24:20 »
Po pierwsze nie ziomek bo wódki nie piliśmy.
Po drugie nie neguje przecież że zwykla też w jakimś stopniu chroni.
Po trzecie post mój nie miał na celu dyskusji nad tym co jest prawdą co nie a o utrzymaniu produkcji i zapobieganiu infekcji pomiędzy ludźmi na zakładzie.
Dlatego pytam Panią Anie bo raczej jako jedyna z zarządu odpowie na tym forum. Nie interesują mnie względy polityczne KrP.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10604 dnia: Marca 28, 2020, 13:01:22 »
Może jeszcze na "pan" mam ci mówić? XD Puk, puk, jesteśmy w internecie.

Po drugie nie neguje przecież że zwykla też w jakimś stopniu chroni.

Tymczasem ziomek Celiusz chwilę wcześniej:

Natomiast jest prawdą ze te chirurgiczne nie działają tego wprost nikt nie powie

Dlatego powtarzam - noszenie masek, jakichkolwiek, zmniejsza ryzyko zakażenia. Bądź fajny, noś maskę.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln