Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6785285 razy)

Offline oli

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10545 dnia: Marca 22, 2020, 21:00:17 »
Widzisz Thomas Siwulec myślał że ty fizyczny i się mu posypało

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10546 dnia: Marca 22, 2020, 21:06:21 »
Jak pracuje sie w dobie koronawirusa osobom na pracy zdalnej
Tutaj zadałeś pytanie...

praca zdalna jest sporym wyzwaniem glownie z uwagi na jednoczesne wykonywanie kilku czynnosci, tzn. praca, telekonferencje, zabawy z dzieckiem, gotowanie itp.
A tutaj na nie odpowiedziałeś...
Czyli generalnie ciężko w ch...
Ja bym wolał w biurze w pracy siedzieć... 🤪

Offline Łotr1

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10547 dnia: Marca 22, 2020, 22:47:39 »
Większość AC nie obejmuje tego typu odszkodowań. Wszystko zależy co ma się w OWU. Ja jeszcze nie słyszałem, by ktoś dostał odszkodowanie za lakier z AC.
W żadnej ubezpieczalni w OWU nie ma zapisów które wykluczają taką szkodę. Nie jest to szkoda spowodowana umyślnie przez właściciela pojazdu.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10548 dnia: Marca 23, 2020, 07:14:45 »
Pani Aniu, czy rekrutacja nowych pracowników do ZCH działa w czasie epidemii czy jest zawieszona?

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 362
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10549 dnia: Marca 23, 2020, 07:39:52 »
Większość AC nie obejmuje tego typu odszkodowań. Wszystko zależy co ma się w OWU. Ja jeszcze nie słyszałem, by ktoś dostał odszkodowanie za lakier z AC.
W żadnej ubezpieczalni w OWU nie ma zapisów które wykluczają taką szkodę. Nie jest to szkoda spowodowana umyślnie przez właściciela pojazdu.

OK. A znasz kogoś kto dostał odszkodowanie za lakier z AC? Bo o ile jest tak jak napisałeś to pewnie jest to nieopłacane (utrata zniżek lub wyliczenie szkody całkowitej) swoją drogą sam jestem ciekaw czy ktoś dostał, znam trochę ludzi, którzy mają AC i żaden z nich nie brał.

Offline Celiusz

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10550 dnia: Marca 23, 2020, 08:03:15 »
Odpowiedź jest bardziej prosta niż myślisz. Utrata zniżek, dopłata do wartości samochodu itp.

Offline motyl

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10551 dnia: Marca 23, 2020, 08:09:48 »
Utrata zniżek, dopłata do wartości samochodu itp.
O to się nie martw...  Bylem tyko ciekawy, czy ktoś to przerobił... I z jakim skutkiem... Płacę  kasę za AC, a mam się użerać i płacić podatek od jakiejś ugody ?

Offline Celiusz

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10552 dnia: Marca 23, 2020, 08:49:49 »
Jaka firma i pakiet AC

Offline duch

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10553 dnia: Marca 23, 2020, 10:12:23 »
Większość AC nie obejmuje tego typu odszkodowań. Wszystko zależy co ma się w OWU. Ja jeszcze nie słyszałem, by ktoś dostał odszkodowanie za lakier z AC.
W żadnej ubezpieczalni w OWU nie ma zapisów które wykluczają taką szkodę. Nie jest to szkoda spowodowana umyślnie przez właściciela pojazdu.

OK. A znasz kogoś kto dostał odszkodowanie za lakier z AC? Bo o ile jest tak jak napisałeś to pewnie jest to nieopłacane (utrata zniżek lub wyliczenie szkody całkowitej) swoją drogą sam jestem ciekaw czy ktoś dostał, znam trochę ludzi, którzy mają AC i żaden z nich nie brał.
Jaka utrata zniżek ??? Nie znasz procedur ??? Jeżeli wskażesz winnego, raczej nie ma mowy o utracie zniżek. Dostaniesz odszkodowanie, a ubezpieczalnia, wyciągnie pieniądze z nawiązką od sprawcy. Jeżeli nie masz winnego, wtedy będziesz musiał się liczyć z podwyższeniem ubezpieczenia.

Post Merge: Marca 23, 2020, 10:18:06
Oooo uwaga nowe konto i od razu takie milusie pytanie... zaraz się zacznie jakieś uprzejmie donoszę albo jakiś lament jakie to życie fizola ciężkie 🤣
Jak pracuje sie w dobie koronawirusa osobom na pracy zdalnej z ZCH Police?
Dziwne. Skoro można pracować zdalnie, to po co są budowane takie duże biurowce ??? Ile kasy można zaoszczędzić, nie budując i nie obsługując takich "molochów " ???? Można by więcej przeznaczyć, na atrakcyjniejsze pensje dla pracowników produkcyjnych itp.
« Ostatnia zmiana: Marca 23, 2020, 10:18:06 wysłana przez duch »

Offline ThomasB

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10554 dnia: Marca 23, 2020, 11:10:28 »
A oprocz IT czy jeszcze jakies dzialy pracuja teraz zdalnie?

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10555 dnia: Marca 23, 2020, 11:28:22 »
Dziwne. Skoro można pracować zdalnie, to po co są budowane takie duże biurowce  Ile kasy można zaoszczędzić, nie budując i nie obsługując takich "molochów " ? Można by więcej przeznaczyć, na atrakcyjniejsze pensje dla pracowników produkcyjnych itp.

No tak, bo te biurowce wybudowali w zeszłym roku. XD

BTW, praca zdalna wcale nie jest taka fajna jak się wielu tutaj wydaje. Tak samo jak praca biurowa. W zasadzie śmiem twierdzić, że odpowiedzialna praca biurowa jest bardziej męcząca niż praca fizyczna.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10556 dnia: Marca 23, 2020, 12:13:22 »
Nie ma „działów” na zdalnej pracy tylko osoby. IT jest na miejscu.

Offline Łotr1

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10557 dnia: Marca 23, 2020, 12:14:06 »
OK. A znasz kogoś kto dostał odszkodowanie za lakier z AC? Bo o ile jest tak jak napisałeś to pewnie jest to nieopłacane (utrata zniżek lub wyliczenie szkody całkowitej
Kilka osób już skorzystało z AC. A wielkość odszkodowania i jego rozliczenia zależy od :
wykupionego ubezpieczenia ( serwis autoryzowany- części orginalne, kosztorys- zamienniki)
wiek i wartość pojazdu,
udział własny w szkodzie,
amortyzacja części.
A co do utraty zniżek to nie jest to takie straszne jak się wydaje. Faktycznie jest zwyżka 10% przeliczając to na pieniądze to wychodziło do 300 zł różnicy z poprzednim ubezpieczeniem. Sprawa do przemyślenia indywidualnie.


Offline senegalczyk

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10558 dnia: Marca 23, 2020, 22:37:08 »
Pani Aniu mam pytanie  :D  na jakich zasadach zostanie wprowadzona czterobrygadówka ? (oczywiście jeśli zostanie, a ma nadzieję że nie) czy będzie to tak jak było kiedyś, czy można np wprowadzić mniej inwazyjny dla nas system 112233WW ?

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10559 dnia: Marca 23, 2020, 23:00:49 »
Jeśli, a cały czas żyję nadzieją że do tego nie dojdzie to tak jak było kiedyś.