Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6785253 razy)

Offline Policzanin_2

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 203
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10485 dnia: Marca 16, 2020, 09:35:05 »
Czy ktoś stoi przez całą dobę na bramach i bada kierowców?Jak to wygląda?


Offline Abcdef

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10486 dnia: Marca 16, 2020, 09:56:54 »
Czy ktoś stoi przez całą dobę na bramach i bada kierowców?Jak to wygląda?



Tak. Stoją strażacy i badają temperature.

Offline masamix

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10487 dnia: Marca 16, 2020, 13:19:02 »
Miałem sobie już darować to forum ale jak widzę ruchy prezesa to mnie krew zalewa. Po pierwsze jestem zadowolony z podwyżek w tym roku są mądre i racjonalne.
Słyszałem o pomyśle przesa by prowadzić czasowo 4 brygadówke a nawet 3.(Potem najlepiej zostawić to) Niech sobie wybije to z tej głowy mała ilość pracowników jest w większości winą Pana N. i Pani A.S. w moim dziale odeszło dwuch emerytów jeden 8 miesięcy temu drugi 6 miesięcy temu nadal za nich nikogo nie dostaliśmy. Pytamy  kierowników a oni rozkładaja ręce że wystawili juz dawno zapotrzebowanie. Porozmiawiałem ze znajomymi z innych wydziałów i okazuje się że to Norma a nie odosobniony przypadek.
Niech prezes nie myśli że obecny psełdo kryzys sobie wykorzysta na cofnięciu podwyżki na dodatki i może jeszcze w lipcu. Rozwali tę firme szybciej niż mu się wydaje Ludzie w większosci przychodzą dla 5 brygadówki a nie na początkowe pierwsze grosze.
Moje zdanie co do koronowirusa to podoba mi się podejscie niemców i ich zwiększone moce produkcyjne by wykorzystać zastoje europejskich firm na maksa. To jest tylko mocniejsza grypa Nasze Państwo powinno wykonywać jak najwięcej testów jeżeli zdrowy to do pracy a nie ludzie czytaja fora oglądają zakłamaną telewizje i w to wierzą. Światowa gospodarka zwalniała juz od połtora roku i to jest tylko wymówka by troche przekuć napompowany balon.
A tak  z ciekawości komu te 3 miliony zostały przelane na czyje konto?? Kto się rozliczy z nich? Może Pani Ania wie?

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10488 dnia: Marca 16, 2020, 13:19:11 »
Czterdziestolatek 👍🏻
Temperatura: jest mierzona. Strażacy mierzą termometrami bezdotykowymi. Czas testu naszej odpowiedzialności za nas samych i bliskich. Czujesz się podziębiony sprawdź w domu temperaturę. Pomagajmy sobie nawzajem. Nie ma na rynku termometrów bezdotykowych.

Post Merge: [time]Marzec 16, 2020, 13:24:10 [/time]

Masamix_ więcwj rozwagi. Nikt nie chce zmieniać systemu. 4 bop jest ostatecznością jeśli za dużo osób pójdzie na chorobowe i trzeba będzie zapewnić obsady.  Wszystkie systemy są brane pod uwagę. MBO jest najważniejsze. Nie może obsługiwać linii produkcyjnej mniej osób niż mbo. Nikt pieniędzy na wypłatę nam nie da. Dlatego samodyscyplina. W domu siedzenie, nie łażenie niepotrzebne po sklepach, mieście, kościele. Dbanie o zdrowie. Ograniczenie kontaktów międzyludzkich. Zdrowi do pracy, po do sklepu w maskach aby innych katarem nie zarazić. Bierzmy przykład z Tajwanu.
I dodam, że to nie pseudo kryzys a kryzys, proszę pomyśleć szerzej. Ile osób jest bez środków do życia. Police są w miarę bezpieczne jako miasto, bo kilka tysięcy osób pracuje i otrzymuje wynagrodzenie regularnie. I na tą regularność i płynność pracujemy.
Dlatego spokój. Nie siejemy paniki. Nie siejemy fermentu. Jest trudny czas dla każdego. Co do zwiększonych mocy to niech Pan sobie to wybije z głowy. Nie naprodukujemy nawozu więcej niż jest zakontraktowane. Już kiedyś tacy mądrzy byli. Mało się nie wywróciliśmy wtedy.
« Ostatnia zmiana: Marca 16, 2020, 13:30:31 wysłana przez An_na »

Offline Celiusz

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10489 dnia: Marca 16, 2020, 14:15:26 »
Szanowna Pani Aniu
Prędzej czy później dojdzie do rozprzestrzeniania choroby, działania obecnie stosowane mają na celu rozłożenie infekcji na dłuższy okres czasu. Między innymi po to by można było opracować szczepionki tudzież metodyke leczenia choroby. Dezynfekcja rąk, dbanie o higienę napewno ma wpływ. Aczkolwiek nie można wyeliminować ryzyka. Myślę że powinninny być zastosowane większe środki ostrożności. (mam na myśli to że osoba zarażona może jeszcze nie mieć żadnych objawów, a już zagrażać innym) wg. Mnie powinny być wykorzystywane środki którymi obecnie dysponujemy, mam w tym momencie na myśli kaptury ucieczlowe. Oczywiście poza ochroną oczu czy śluzówki, trzeba było by pracowników wyposażyć w odpowiedni pochłaniacz do niego. Powinny być również dostępne ogólnie jednorazowe rękawiczki w/w oczywiście. Wiadomo są to koszty aczkolwiek czy nie będą się one kalkulowac bardziej niż wyłącznie zakładu?
Również chciałbym zapytać o te badania okresowe w przychodzi medika jakieś procedury obowiązują?

Offline Chivas

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10490 dnia: Marca 16, 2020, 14:33:32 »
Nie wiem ile jest w tym prawdy ale chodzą słuchy że Medica od dziś zamknięta. Ciekaw jestem jak teraz dokończyć b. Okresowe. Choć nawet przy otwartej przychodni trochę ryzykowne są te badania okresowe dla naszych pracowników.

Offline Celiusz

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10491 dnia: Marca 16, 2020, 14:35:31 »
Dobrze że mówisz ja muszę iść w tym miesiącu i dlatego nie wiem jak z nimi. A bezsensowne pójście i usłyszenie że trzeba i tak przyjść w inny dzień to bez sensu niepotrzebne narażenie

Offline masamix

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10492 dnia: Marca 16, 2020, 15:09:20 »
Miałem sobie już darować to forum

Po przeczytaniu tego wysrywu stwierdzam co następuje - faktycznie, mogłeś sobie darować.
Za to ty piszesz dużo tylko szkoda że większośc to bzdury pisanie aby pisać myśle że to forum Ci zastępuje relacje między ludzkie. Mało osób interesuje to co masz do napisania i powiedzenia taki troll policki. na małą skale.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10493 dnia: Marca 16, 2020, 15:47:25 »
Co można zauważyć to to, że co niektórzy, nie mając już argumentów zaczynają zarzucać innym błędy  w pisowni. No zapomniał bym w starają się ubliżać innym. Mistrzostwo polega na tym że sami popełniają błędy, więc nie jesteście lepsi. Na marginesie kilku z forumowiczów doszło do wniosku i sama się w tym utwierdza, że posiadają monopol na wiedzę i wszystko wiedzą naj.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline MiskaRyżu

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10494 dnia: Marca 16, 2020, 16:00:03 »
No dokładnie. Smutni są ci mali ludzie czepiających się innych bezpodstawnie. Gwiazdorzy forumowi. Chłopak dobrze gada a ten musi zabłysnąć i jakoś uszczypnąć. Zajmij ty się czymś pożytecznym i konstruktywnym dzieciaku. Nie imponujesz nam krp. Jak nie zrozumie to banować na tydzień może wyjdzie z domu i mu się nastrój poprawi od słoneczka.

Offline Czarna godzina

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10495 dnia: Marca 16, 2020, 16:46:05 »
Sytuacja jest tragiczna i co do tego nie powinien mieć nikt wątpliwości. Zarówno sytuacja gospodarcza, sytuacja zwiazana z pandemią czy sama sytuacja finansowa Grupy Azoty - co można odczytać z opublikowanego raportu za Q3 2019.


https://zchpolice.grupaazoty.com/upload/4/files/2019/Raport%20Q3.pdf


Q4 związku z większą ilością dni wolnych oraz mniejszym popytem będzie jeszcze gorszy. Do tego należy dodać ogromne koszta inwestycji Grupy Azoty Police w Polimery - prawie 2 miliardy złotych w tym większość to środki Grupy Azoty. Jeśli nie daj Boże, epidemia Covid-19 zacznie się rozwijać i Grupa Azoty Police będzie zmuszona zawiesić produkcję to straty będą liczone w milionach.

Ostatnia decyzja zarządu dotycząca wzrostu wynagrodzeń oraz dodatków dla pracowników w obecnych warunkach jest lekkomyślna i może być opłakana w skutkach - co komu po podwyżce jeśli spółka może stracić przez to płynność finansową w najbliższym czasie a co za tym idzie być nie wypłacalna? Wkońcu wypłaty kosztują a sama Grupa Azoty Police zatrudnia ponad 1000 pracowników.


Co do sytuacji gospodarczej - jest bardzo źle a to dopiero początek. Szpitale już teraz powoli nie dają rady, brakuje im zaopatrzenia a chorzy bądź ludzie przebywający w kwarantannie nie mają odpowiedniej opieki medycznej - a mamy raptem 150 PRZYPADKÓW! Chyba nie muszę pisać, co będzie w przypadku gdy liczba zarażonych Covid-19 przekroczy 1000. Następna rzecz na jaką należy zwrócić uwagę to, że Grupa Azoty jest spółką skarbu Państwa - co za tym idzie, w przypadku nadchodzącej stagflacji (stagnacja + inflacja) będzie to okres kiedy skarb Państwa zadecyduje które spółki córki ratować a które uzna za nie warte ratowania - to by oznaczało, że Grupa Azoty mogła by być nieszczęśliwcem i zostać sprzedana. Skutkiem tego byłoby opłakane dla większości z pracowników i mieszkańców Polic.


Dlaczego tak uważam? Idą ciężkie czasy, indeksy światowe lecą na łeb na szyje, nasz polski Wig20 z każdą sesją wybija nowe dołki a Grupa Azoty Police... krwawi i to dosłownie, wystarczy spojrzeć na wykres





Takich poziomów nie było od przeszło 8 lat! To jest kwestia czasu, aż Grupa Azoty Police będzie lecieć jak podczas kryzysu w 2008r. Tylko, że podczas kryzysu w 2008 roku sytuacja nie była tak dramatyczna jak to jest teraz, niemiecki index Dax otwarcie dzisiaj -11%, SP500 pomimo wczorajszego dodruku 700 miliardów dolarów przez FED (System Rezerwy Federalnej USA) -8%! Złoto, uważane przez inwestorów na całym świecie za "safe heaven" podczas kryzysów spada!

Ewidentnie da się zauważyć, że ludzie uciekają do gotówki. W ciekawych czasach przyszło nam żyć.


Co mnie jeszcze niepokoi to zachowanie rządów oraz banków w Polsce - planują oni odroczenie spłat kredytów hipotecznych i konsumenckich za co, zapłacimy my wszyscy. W 2013r. na Cyprze, gdy dopadł ich kryzys zapadła decyzja o ratowaniu banków - ludzie zostali obciążeni podatkiem od depozytów - była to jawna grabież obywateli! Ludzie potracili oszczędności z dnia na dzień, niektórzy z nich nawet połowę.


https://ksiegowosc.infor.pl/wiadomosci/140309,Cypr-Podatek-od-depozytow-powyzej-100-tys-euro.html


W Polsce chyba nie muszę mówic jakie to by miało konsekwencje i ilu z naszych rodaków zostało by bez środków do życia. W 2018 roku rząd przepchnął już ustawę dzięki której banki w każdej chwili mogą ogłosić upadłość i zarekwirować wszystkie nasze pieniądze! Co prawda, taka sytuacja nie miała jeszcze miejsca względem obywateli, jednakże w zeszłym roku pierwszy raz zastosowano tę ustawę w praktyce a skutkiem była utrata pieniędzy samordządów


https://www.bankier.pl/wiadomosc/Samorzady-stracily-miliony-na-upadku-PBS-7807054.html


Jeśli nie uda się nam opanować epidemii a rząd dalej będzie realizował politykę rozdawnictwa publicznych pieniędzy, może nas czekać powtórka z Grecji tj. limity wypłat z bankomatów.


https://natemat.pl/146945,grecja-zamyka-banki-i-ustanawia-limit-wyplat-z-bankomatow-oszczednosci-grekow-sa-bezpieczne


W najgorszym scenariuszu, co mogło by się przełożyć na obecną sytuacje - ODEJŚCIE OD GOTÓWKI! A pretekstem do tego byłby najprawdopodobniej COVID-19 (brudne banknoty, zarazki, wirusy blabla...)


Tak więc, zamiast pisać bzdurne posty o podwyżkach, kierowcach to weźcie się za robotę i pracujcie - sytuacja może się diametrialnie zmienić w każdej chwili. Nie korzystajcie z praw do opieki nad dzieckiem jeśli nie musicie, bo może się okazać że, nie będziecie mieli do czego wracać.


Bądźcie gotowi na czarną godzinę, nie wiadomo kiedy ona wybije ale warto być przygotowanym.

Offline masamix

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10496 dnia: Marca 16, 2020, 17:00:56 »
Super. A teraz - zanim coś napiszesz to opanuj podstawy ortografii i interpunkcji bo ciężko się te wysrywy czyta.
Czarna godzina =Jan Bez nerki=Krp to chyba jedne konto albo ten sam poziom głupoty. 1 Kwietnia będą wyniki za Cały rok i wtedy Czarna godzina nawet się nie odezwie. Więcej już nie odpowiem na zaczepki nie merytoryczne.
Było tylko jedno pytanie do Pani Ani i nadal nie opdoiwedziała na nie kto rozliczy te trzy miliony? Gdzie zostały przelane?

Offline Celiusz

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10497 dnia: Marca 16, 2020, 17:08:56 »
Pani Ania napisała na swoim Facebooku na co zostaną przeznaczone.
A przepraszam nie nawet ona sama tylko udostępniła post GA.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2575323012792582&id=1701323146859244

Offline Szmmic92

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10498 dnia: Marca 16, 2020, 17:09:53 »
Jaja to będą jak to naprawdę padnie

Offline wladcaszerszeni

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10499 dnia: Marca 16, 2020, 17:12:32 »
Hm mnie ciekawi jedno jak zch nie daly podwyzek to polowa ludzi plakala gapsy zch itp jak w Transtechu jest spor zbiorowy to na forum cisza zenujace ... teraz do Ciebie Krp wez odpocznij od tego forum . Pozdrawiam