Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Jakość LPG w dół?  (Przeczytany 6040 razy)

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Jakość LPG w dół?
« dnia: Grudnia 15, 2011, 20:20:00 »
Mam pytanie do forumowiczów jeżdżących na LPG. Czy Wy również zauważyliście, że ostatnimi czasy jakość i kaloryczność gazu poszła zdecydowanie w dół? Mam autko po przeglądzie instalacji i ustawieniu, a i tak robię o 70 km mniej na jednym tankowaniu niż pół roku wcześniej. Jakie są wasze zapatrywania na to i jaka stacja ma obecnie  najlepszy LPG? Na pewno nie ORLEN... Swego Czasu NATPOL miał super wydajny gaz. Dzisiaj tam zatankowałem i zobaczymy.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline kanioma

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 482
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Jakość LPG w dół?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 15, 2011, 20:25:33 »
Auto masz pół roku starsze ;)

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Jakość LPG w dół?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 15, 2011, 20:40:39 »
Kanioma jeździłem 2 lata i spalanie zawsze na tym samym poziomie, no maks +/- 10 km na tankowaniu, ale to co jest teraz, to kolosalna różnica.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline kanioma

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 482
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Jakość LPG w dół?
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 15, 2011, 21:28:44 »
TrzebieżCITY, spoko, ja to rozumiem. Czekam tylko na rozwój akcji ;)

Offline bzyku

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 175
    • Zobacz profil
Jakość LPG w dół?
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 16, 2011, 09:08:33 »
Ja tankuję tylko na BP na Wojska Polskiego, sporadycznie na BP przy Ku Słońcu/Dworska i nie zauważyłem aż tak drastycznego wzrostu spalania.