Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Cwaniactwo policji  (Przeczytany 18171 razy)

Offline lepka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 299
    • Zobacz profil
Cwaniactwo policji
« Odpowiedź #15 dnia: Października 31, 2011, 08:58:16 »
Cytat: "Policzanin_2"
Ja do Policji nic nie mam,niech robią co chcą.Dobrze,że w ogóle są w tym zje...mieście.

 I Ty nazywasz siebie Policzaninem?  Ciekawe ... :crazy:
“imperfections make you more beautiful”

Offline Policzanin_2

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 203
    • Zobacz profil
Cwaniactwo policji
« Odpowiedź #16 dnia: Października 31, 2011, 09:29:15 »
Cytat: "Lilo"
I Ty nazywasz siebie Policzaninem? Ciekawe ... :crazy:
No a jak,Pani...Niestety nie stać mnie na wyprowadzkę do domku,bo już dawno bym zwiał z tej meliny.Jeszcze mi tylko napisz,że zaje...tutaj jest i ogólnie git majonez.Pewnie masz 17-22 lata.Zgadłem?Nazywam siebie Policzaninem,bo tutaj mieszkam...Chyba logiczne,czy nie?To jak mam siebie nazywać?Warszawiak?Szczecinianin?Bo nie rozumiem.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Cwaniactwo policji
« Odpowiedź #17 dnia: Października 31, 2011, 12:18:14 »
Cytat: "antyoszolom"
Cytat: "KrP"
Jak nie masz nic sensownego do dodania to zajmij się czymś produktywnym, nie wiem, pobaw się siusiakiem or sth.


Daleki jestem od bezproduktywnych kłótni i poniżej pewnego poziomu nie zamierzam schodzić. Twoja odpowiedź nie pozostawia złudzeń, że ilość (ponad 1500 postów na forum) nie przekłada się na jakość.


Widzisz, a Tobie wystarczył tylko jeden by zejść "poniżej pewnego poziomu". ;D
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

KrólJulian

  • Gość
Cwaniactwo policji
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 13, 2011, 00:14:27 »
KrP mam nadzieje ze jestes dumny z tego co opisałeś. Niestety chyba policjanci przeczytali co piszesz gdyż w piekna piatkowa noc ok godz. 3 obudziła mnie syrena pojazdu uprzywilejowanego było to na ul. Okulickiego. Jednak chyba wolałbym zeby policjanci w godzinach nocnych jezdzili tylko z wlaczonymi swiatlami blyskowymi.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Cwaniactwo policji
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 13, 2011, 09:36:08 »
Straszne rzeczy panie.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
Cwaniactwo policji
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 13, 2011, 15:08:22 »
też jestem za tym by jeździli na wszystkich sygnałach, na błyskach to jeżdżą śmieciarki i pomoc drogowa, a że kolor inny to nieistotne. Dobrze, że wzięli pod uwagę apele i stroboskopy wycofują i zamieniają na ledy, najczęściej światło z takich dzwonków było po prostu białe klosze nie zabarwiały światła.
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

misiek

  • Gość
Cwaniactwo policji
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 14, 2011, 11:03:41 »
tak na marginesie włączając się do Waszej dyskusji. Z tego co wiem: policja, straż oraz pogotowie, gdy mają wyjazd w nocy nie włączają sygnałów aby nie pobudzić mieszkańców. Ja dobrze wiem, że są to cwaniaki. Nie raz byłam świadkiem takiego zachowania, ale w dzień...

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Cwaniactwo policji
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 14, 2011, 13:59:23 »
Proponuję kompromis: niech w środku nocy koło domów KrP i kaskady włączają syreny, a w innych miejscach nie.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Cwaniactwo policji
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 14, 2011, 15:00:32 »
Nie widzę przeszkód.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
Cwaniactwo policji
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 14, 2011, 23:21:07 »
też jestem za, to i tak środek osiedla
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Ziomek

  • Gość
Cwaniactwo policji
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 31, 2011, 14:59:45 »
Prawo o Ruchu Drogowym mówi wyraźnie w Art. 49 Pkt. 1 Ust. 2 - Zabrania się zatrzymania pojazdu:.... na przejściu dla pieszych...

Za powyższe wykroczenie w taryfikatorze przewidziano mandat w wysokości od 100 do 300 zł.Oczywiscie nie dotyczy to Policji :)


Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
Cwaniactwo policji
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 31, 2011, 15:05:03 »
hmmm to co na przejściu dla pieszych robi koperta? po za tym na tym osiedlu takie parkowanie to norma tam sami cwaniacy i przepisy w dupie mają i parkują jak popadnie. Na tym jednym osiedlu SM wyrobiłaby z 1000% normy w dwa dni
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Cwaniactwo policji
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 31, 2011, 15:34:27 »
O ile dobrze pamiętam to przepisy mówią nawet o zakazie parkowanie w odległości do 10m od przejścia. Powodzenia w egzekwowaniu tego. ;]
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
Cwaniactwo policji
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 31, 2011, 16:02:03 »
A takie pytanie może ktoś coś wie co wczoraj policja na jeepie tak grasowała po Policach ? Co chwile kogoś zatrzymywali to jakaś zorganizowana akcja była?? czy muszą się wykazać do końca roku?
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Offline robaczeq

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 73
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Cwaniactwo policji
« Odpowiedź #29 dnia: Stycznia 01, 2012, 18:55:23 »
Cytat: "Nataleczka"
A takie pytanie może ktoś coś wie co wczoraj policja na jeepie tak grasowała po Policach ? Co chwile kogoś zatrzymywali to jakaś zorganizowana akcja była?? czy muszą się wykazać do końca roku?

Też jestem ciekawa,w okolicach Wróbla kogoś "ścigali?"
robaczeq