Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Telewizor Sony i co do niego  (Przeczytany 5471 razy)

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Telewizor Sony i co do niego
« dnia: Października 21, 2011, 00:39:39 »
Mam od niedawna Sony LED 3D KDL40EX720 i planowałem do niego dokupić kino domowe, ale teraz wydatek około 1600 zł to za dużo, jaki polecacie w takim razie odtwarzacz BLU-RAY? Aby móc w pełni korzystać z 3D oraz filmów Blu... ? Czy będzie to dobra jakość, czy potem można dokupić głośniki i rozbudować kino?

Offline k3vin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Telewizor Sony i co do niego
« Odpowiedź #1 dnia: Października 21, 2011, 01:52:53 »
W przypadku doboru blu-ray Ci na pewno nie pomogę jednak jeżeli chodzi o audio to jestem lekko w temacie i na obecnym stadium informuję Ciebie że zawsze się da dokupić głośniki i rozbudować kino:) Jak będziesz na etapie zakupu kina odezwij się do mnie (no chyba że chcesz byle co, wtedy moja wiedza na nic się zda). Co do kina odpowiedz sobie na pytanie jakie ono ma być (tutaj również pytanie odnośnie budżetu). Ja jestem zdania że lepiej mieć dwie pożądne podłogówki niż 5 bądź 6 (albo i więcej) głośników niskiej klasy. Również jak ta "zabawa" Ciebie wciągnie do tych lepszych podłogówek możesz dokupić resztę na podobnym poziomie (a ewentualnie wcześniej zaopatrzyć się w amplituner do kina żeby od razu przeskoczyć problem napędzenia tego).

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Telewizor Sony i co do niego
« Odpowiedź #2 dnia: Października 21, 2011, 11:59:52 »
Kup najtańszego BluRaya Sony z 3D (od ok. 600 zł), albo Playstation 3, jeśli chcesz mieć więcej zabawy. Efekty dźwiękowe żadne (głośniki w TV). Później reszta - amplitunery Sony na dzień dzisiejszy zaczynają się gdzieś od 750 zł. Do tego kolumny - albo niedrogi zestaw 5 kolumn (już od 400 zł + sub aktywny od powiedzmy 300) jeżeli chcesz mieć zwykłe, ale mocne łup-cup. Jeżeli masz wrażliwy słuch, to tak jak pisze k3vin, zacznij od dwóch dobrych kolumn, które sobie ew. rozbudujesz w przyszłości.
A jeśli wystarczy Ci średnie łup-cup, za mniejszą kasę, to najtańsze kino wszystkowjednym z blurayem kupisz za jakieś 900 zł...