• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska  (Przeczytany 99714 razy)

Offline Kuba

• Administrator
  • Weteran
[Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« dnia: Październik 13, 2011, 13:24:22 »
Link do poprzedniej części wątku: http://forum.police.info.pl/viewtopic.php?t=8192
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Ostatnio mam coraz mniej czasu na forum (a będzie z tym jeszcze gorzej) - dlatego mogę nie reagować na bieżąco.

Offline bella20

• Rozpisuje się
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 13, 2011, 21:56:11 »
Często jeżdżę linią 107, ale coś takiego jak dziś to jeszcze mi się nie przytrafiło. Autobusem kierowała pani, od początku była niemiła, z łaską sprzedawała bilety, ale okej każdy może mieć zły dzień. Szczytem głupoty było natomiast, to że jak nigdy rozmawiała sobie przez telefon. Autobus z rodła wyjechał o 18.52, czyli ciemno już bylo. Niestety zauważyłam dopiero jak wysiadałam więc ani zdjęcia mi się nie udało zrobić ani nr autobusu spisać. Jestem oburzona nieodpowiedzialnością pani kierowcy...

Offline secha

• Wielka Gaduła
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 14, 2011, 08:28:13 »
Głupia, teraz ją zwolnią, a mogła sobie walnąć setę na rozluźnienie, za to jest tylko "nu nu nu" :D

Offline gzzz

• Gaduła
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 14, 2011, 09:40:32 »
Cytat: "bella20"
Często jeżdżę linią 107, ale coś takiego jak dziś to jeszcze mi się nie przytrafiło. Autobusem kierowała pani, od początku była niemiła, z łaską sprzedawała bilety, ale okej każdy może mieć zły dzień. Szczytem głupoty było natomiast, to że jak nigdy rozmawiała sobie przez telefon. Autobus z rodła wyjechał o 18.52, czyli ciemno już bylo. Niestety zauważyłam dopiero jak wysiadałam więc ani zdjęcia mi się nie udało zrobić ani nr autobusu spisać. Jestem oburzona nieodpowiedzialnością pani kierowcy...

zwrocic uwage, to po pierwsze. A fakt ze kierowcy lamia przepisy tajemnica nie jest.:)

Offline azi221

• Stały bywalec
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 14, 2011, 12:26:40 »
Cytat: "secha"
Głupia, teraz ją zwolnią, a mogła sobie walnąć setę na rozluźnienie, za to jest tylko "nu nu nu" :D

Dobra ironia  :rotfl:

dedy14

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 16, 2011, 13:44:33 »
Faktycznie robi się poważny problem z kierowcami rozmawiającymi podczas jazdy przez telefon.W ciągu 1 godz. przejeżdżałem obok 4 mobilnych rozmówców.Jeden omal Mnie nie zaczepił bo zagapił się kto jedzie z pierwszeństwem.Współczucie dla pasażerów podczas hamowania...

Offline rbk

• Moderator
  • Stara Gwardia
  • wiecznie głodny króliczek
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 16, 2011, 13:46:25 »
Teraz wszyscy rozmawiają, to w ramach procentowego sprzeciwu. ;-)

Offline fafix

• Rozpisuje się
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 14, 2011, 15:13:44 »
Witam chciałem napisać o sytuacji która miała miejsce w autobusie 103 o numerze 3028 który z głebokiego odjeżdżał o 14 02 więc był troszkę załadowany ale nie w tym rzecz.
Otóż na ulicy tanowksiej n.ż wsiadło 3 pracowników SPPK  (2 mężczyzn i kobieta która jak sie pózniej okazało miała zmianę)
jeden z nich wszedł normalnie i stanął za kabiną kierowcy pozostała 2 z przodu za barierką tak że zasłaniali widoczność że bardziej się nie da, oczywiście rozmowy z kierowcą  bo przecież ,,koledzy z pracy maja swoje prawa,,
Dalej na przystanku koło gimn nr 3, mężczyzna zza barierki wysiadł i została sama pani (autobus na tym przystanku jest już maksymalnie załadowany) jeden chłopak nie chcąc się wpychać na siłe zapytał kierowce czy może stanąć koło tej pani za barierką
Na co ona odpowiedziała ,, Nie bo będziesz zasłaniał lusterko,, a że pani do najchudszych nie należy chciałem ją uświadomić że też zasłania lusterko ale usłyszałem komentarz do kierowcy że ,, koledzy z pracy mogą tam stać a nie koledzy nie mogą,,  :crazy:  co więcej ta bezczelna pani powiedziała do kierowcy że ma uważać jak jedzie bo teraz jest już jej zmiana.

Masakra ludzka głupota nie zna granic , chociaż z drugiej strony barwni ludzie tam pracują

Aaa i tak na końcu nie to żebym się żalił czy skarżył bo z reguły nie zwracam uwagi na takie sytuacje ale postawa w/w pani bardzo mnie zirytowała. Dziekuje za uwagę. Pozdrawiam
,, Wojny przychodzą i odchodzą, a moi żołnierze są wieczni,,

Offline Kilofownikownia

• VIP
  • Kilo Kilofa
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 14, 2011, 20:56:33 »
fafix, ale pasażer naprawdę by zasłaniał. Kierowcy wiedzą jak trzeba stać, żeby nie zasłaniać. Pasażerowie w zdecydowanej większości jednak nie.

Offline kiler

• Stały bywalec
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 14, 2011, 21:19:44 »
Niewiem poprostu już siły brak na ludzi  pracujacych w sppk kilka razy zgłaszany problem tu na forum i konduktorom na lini ls w sprawie puszczania innego autobusu   o godzinie 6:20 z trzebieży... aktualnie jezdzi jakis kurdupel 2 drzwiowy który na dodatek ma problemy ze środkowymi drzwiami i  juz raz  pociagnoł 3 przystanki i odmówił posłuszeństwa a dziś  poraz enty miał problemy z drzwiami które nie chciały sie zamknąć ale cóz  to kolejny powód który powinnien dac do myslenia ludzą z sppk aby cos wiekszego o tej godzinie puscić bo nie dosc ze wadliwe to wiecznie ludzie jak ogórki jadą już nie mówie aby solarisy długie dawali ale chociaż MAN NL-313 to juz bedzie luzniej i wygodniej.... chyba ze to taki problem...

TW_BOLEK

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 14, 2011, 21:27:46 »
Cytat: "kiler"
Niewiem poprostu już siły brak na ludzi  pracujacych w sppk kilka razy zgłaszany problem tu na forum i konduktorom na lini ls w sprawie puszczania innego autobusu   o godzinie 6:20 z trzebieży... aktualnie jezdzi jakis kurdupel 2 drzwiowy który na dodatek ma problemy ze środkowymi drzwiami i  juz raz  pociagnoł 3 przystanki i odmówił posłuszeństwa a dziś  poraz enty miał problemy z drzwiami które nie chciały sie zamknąć ale cóz  to kolejny powód który powinnien dac do myslenia ludzą z sppk aby cos wiekszego o tej godzinie puscić bo nie dosc ze wadliwe to wiecznie ludzie jak ogórki jadą już nie mówie aby solarisy długie dawali ale chociaż MAN NL-313 to juz bedzie luzniej i wygodniej.... chyba ze to taki problem...
To konduktor wystawia sobie i kierowcy autobus do jazdy? Jak Ci coś nie pasuje to nie czepiaj się ludzi którzy nie mają na to wpływu, tylko przejdź się do jaśniepana Ufniarza i jemu wykrzykuj...

MłodyS53

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 14, 2011, 23:32:22 »
Od kiedy autobus 2 drzwiowy ma środkowe drzwi?

Offline Ważniak

• Moderator
  • Weteran
  • Subiektywnie obiektywny
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 14, 2011, 23:45:20 »
Cytat: "MłodyS53"
Od kiedy autobus 2 drzwiowy ma środkowe drzwi?
Wkurzasz mnie tym swoim niemerytorycznym czepianiem się. kiler za pewne miał na myśli drzwi, które znajdują się w środkowej części autobusu, pasuje?
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

MłodyS53

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 15, 2011, 08:24:39 »
No i dobra. Pasuje. Czepiam się bo i mnie się kiedyś czepiano. Wybacz ale to co napisał jest nie logiczne.

Offline secha

• Wielka Gaduła
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 15, 2011, 10:30:55 »
Cytat: "MłodyS53"
to co napisał jest nie logiczne.

"Nielogiczne" pisze się łącznie  :rotfl: