Inne tematy > Dla forumowiczów

Dermatolog

(1/3) > >>

fafix:
Witam kiedyś był już chyba taki temat ale nie mogę znaleźć więc zakładam nowy :P

Może ktoś polecić dobrego podkreślam dobrego :D dermatologa  bez różnicy czy prywatny czy na kase :P  

Tylko bez polecania dr w przychodni i na zakładach tym już podziękuje ;)

marta01081:
Też jestem ciekawa gdzie u nas przyjmuje dobry Dermatolog, ja jestem właśnie zarejestrowana w przyszłym tygodniu do tego w Medice, ale po powyższym poście się zastanawiam czy pójść, może jakieś argumenty ...

Medyk:
Witam. Zależy o jaką poradę chodzi?
Jeśli są to ajkieś znamiona skórne to dermatolog w Zachodniopomorskim Centrum Onkologii.
Jeśli sprawy inne to dr Ewa Nagay.

fafix:

--- Cytat: "marta01081" ---o powyższym poście się zastanawiam czy pójść, może jakieś argumenty ...
--- Koniec cytatu ---


Po prostu mam dosyć nic z przepisanych leków nie pomaga antybiotyk biore już któryś raz i też nic :P więc dlatego odpuszczam

pazurkowa90:
ja osobiscie nie polecam pani doktor w przychodni , bo zawsze zapisuje tylko Benzacne ( "gofno") :P slyszalam dobre opinie na zakladach( ale nie bylam) ...ale sama bylam na Arkonskiej i super babka , lek Duac ktory mi zapisala naprawde mi osobiscie pomaga , sama tez dala mi skierowanie na przyjmowanie leku - antybiotyku ale musialabym zrobic badania krwi ( jakos mi sie nie chcialo jechac ) a zeby za kazdym razem nie dojezdzac to po prostu ide do pani doktor z przychodni i mi zapisuje masc Duac :) i po sprawie a naprawde zawsze mialam problemy ze skora :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej