Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Pytanie do mieszkanek Polic :)  (Przeczytany 13803 razy)

idi25

  • Gość
Pytanie do mieszkanek Polic :)
« dnia: Sierpnia 10, 2011, 19:16:56 »
Drogie Kobietki :) podpowiedzcie, gdzie można spędzić czas w Policach, chodzi mi o zakupy. Czy są u Was drogerie bądź centra handlowe ze sklepami ciuchowymi  i kosmetykami? Będę w Policach w poniedziałek przez  kilka godzin i chciałabym wydać trochę pieniędzy.

Pozdrawiam, idi25 (Sandomierz)

karolina

  • Gość
Pytanie do mieszkanek Polic :)
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 10, 2011, 19:34:40 »
w policach nei ma nic. centrum handlowe- BRAK :(

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
Pytanie do mieszkanek Polic :)
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 10, 2011, 19:51:56 »
Jedyne "centrum handlowe" to ryneczek. Jest jeszcze Rossman

idi25

  • Gość
Pytanie do mieszkanek Polic :)
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 10, 2011, 21:12:02 »
Dziękuję Dziewczyny! :))) w takim razie spędzę czas w Rossmannie ;) a odnośnie jakichś knajp, gdzie można dobrze zjeść? (w miarę normalnych cenach).

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
Pytanie do mieszkanek Polic :)
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 11, 2011, 00:06:25 »
Dla mnie temat dość trudny, bo rzadko jadam na mieście, jeżeli już to u chińczyka koło ryneczku, jedzenie dobre i w przyzwoitych cenach.
Właściwie to chińsko-wietnamska kuchnia " Song-huong"

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Pytanie do mieszkanek Polic :)
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 11, 2011, 00:26:18 »
Cytat: "idi25"
Drogie Kobietki :) podpowiedzcie, gdzie można spędzić czas w Policach, chodzi mi o zakupy. Czy są u Was drogerie bądź centra handlowe ze sklepami ciuchowymi i kosmetykami? Będę w Policach w poniedziałek przez kilka godzin i chciałabym wydać trochę pieniędzy.

Pozdrawiam, idi25 (Sandomierz)


mini C.H.U Kinga , ale z ciuchami slabo ;p Ryneczek ? , polecam Moodo , Soldo , Faust fajne ciuszki niedrogo :)

Cytat: "idi25"
a odnośnie jakichś knajp, gdzie można dobrze zjeść? (w miarę normalnych cenach).


Bistro u Zbyszka"" kebab dobry 6zl ;p , U Turka , pizzerii full w Policach , chińczyk ;p

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
Pytanie do mieszkanek Polic :)
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 11, 2011, 01:45:10 »
Jak ktoś nie zna Polic to twój post to super reklama, ale jak się trafi juz na to przysłowiowe "miasto" to jest wówczas zetknięcie z rzeczywistością i ogromny szok.

idi25

  • Gość
Pytanie do mieszkanek Polic :)
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 11, 2011, 11:16:45 »
Bardzo Wam dziękuję :) mam nadzieję, że trafię do jednej z wymienionych knajp :)
Marcin, ;)

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Pytanie do mieszkanek Polic :)
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 11, 2011, 13:06:27 »
Cytat: "Marcin069"
Jak ktoś nie zna Polic to twój post to super reklama, ale jak się trafi juz na to przysłowiowe "miasto" to jest wówczas zetknięcie z rzeczywistością i ogromny szok.


oj przesadzasz hehehe ;)

Cytuj (zaznaczone)
Bardzo Wam dziękuję :) mam nadzieję, że trafię do jednej z wymienionych knajp :)
Marcin, ;)


no to żebyś dobrze trafiła i żeby nie było jak Marcin mówi :) powodzenia :D i się podziel wrażeniami heheh :D

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Pytanie do mieszkanek Polic :)
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 11, 2011, 17:00:14 »
Wsiądź do autobusu 107 i pojedz do Szczecina. Tam jest wiele ciekawszych miejsc do zobaczenia.

Jeśli Pub to Cafe 22 w Radissonie z pięknym widokiem na panoramę miasta lub Wały Chrobrego. Miejsce klimatyczne a  i pojesz, i  popijesz też....

Jeśli ma być płycizna i zakupki to też kłania się Szczecin.

Tam jeśli chodzi o w/w wymienione to nawet nie musisz się ruszać daleko od przystanku autobusowego i te kilka godzin wystarczą.
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Pytanie do mieszkanek Polic :)
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 11, 2011, 18:02:59 »
Cytat: "Dr.Kafar"
NIKA,

Nie ma to jak lokalny patriotyzm... Weź przeprowadź się do Szczecina jak tam tak fajnie :devil:


hahaha , chciałam powiedzieć to samo ;p

bez przesady  , widzę nieźle Marcin , NIKA promują nasze miasto ;p mamy wiele pięknych miejsc , niech jedzie do Trzebieży chociażby ;o

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Pytanie do mieszkanek Polic :)
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 11, 2011, 19:48:52 »
Nie... no pewnie. Trzebież... szczyt marzeń.
Patriotyzm? Gdzie? Jaki?
Nie przesadzajcie!
Trzebież i co? Może jeszcze lapidarium, starą fabrykę na której wyda trochę kasy.
Moja odpowiedz była trochę...
No chyba nie zrozumieliście ale cóż w końcu sami tu lokalni patrioci  :crazy:
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

Offline bella20

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
Pytanie do mieszkanek Polic :)
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 11, 2011, 20:28:17 »
A co jest w Szczecinie? Galerie handlowe taaa...jakby w innych większych miastach ich nie było :)
Stara fabryka jest naszym rodzynkiem historycznym, fakt nie kupi się nowej bluzeczki na wyprzedaży, ale coś w główce zostanie  ;D
Co do knajp, to owszem może nie poszczycimy się widokiem z 22 piętra, ale źle nie jest. Można i dobrze zjeść i na deser iść. Jeśli chodzi o turystykę, niestety nad morzem nie mieszkamy, więc nie oczekujmy cudow :) Cudze doceniacie, swego nie znacie.
Jak na miasto średniej wielkości nie jest źle. Oczywiście zależy kto co lubi, jeden woli spędzić czas na przymierzaniu ubrań po centrach handlowych i rozkoszowaniu się przysmakami z KFC, inny woli zobaczyć coś, czego w innym mieście nie zobaczy  ;D

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Pytanie do mieszkanek Polic :)
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 11, 2011, 20:59:06 »
Cytat: "NIKA"
Nie... no pewnie. Trzebież... szczyt marzeń.
Patriotyzm? Gdzie? Jaki?
Nie przesadzajcie!
Trzebież i co? Może jeszcze lapidarium, starą fabrykę na której wyda trochę kasy.
Moja odpowiedz była trochę...
No chyba nie zrozumieliście ale cóż w końcu sami tu lokalni patrioci :crazy:


hahah dałam tylko przykład Trzebieży jezuuuuuuuuuuu lepiej na Wały lol !! :wall:

bella20  :thumright:

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Pytanie do mieszkanek Polic :)
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 11, 2011, 21:25:06 »
Co szanowne grono ma do Trzebieży?Jakieś kompleksy? Czytając co niektórych aż śmiać mi się chce. Co jest takiego w tej wiosce z tramwajami? Wały Chrobrego? No dalej proszę... Oj cierpią policzanie na kompleks niższości względem Szczecina... Wielkie zdziwo ,że lokalni patrioci? I tak trzymać! Dziewczyna zapytała o Police jakby ktoś nie doczytał...
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...