Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Montaż haka  (Przeczytany 6089 razy)

Offline monwol

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
Montaż haka
« dnia: Maja 18, 2011, 08:30:17 »
Witam
Czy ktos może popdpowiedzieć gdzie w naszym miescie lub bliskiej okolicy moge zamontowaś hak do samochodu osobowego - opel

Offline Robak

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
Montaż haka
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 18, 2011, 14:08:45 »
Mój wujek ostatnio zakładał hak koszt około 400 zł dowiem się gdzie i dam znać :) tylko nie wiem czy od razu do tego przegląd dochodzi, czy trzeba płacić osobno.
Robak

faon

  • Gość
Montaż haka
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 23, 2011, 17:37:26 »
Jest to tak prosta sprawa że sam napewno ogarniesz.

Online Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
Montaż haka
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 23, 2011, 17:49:43 »
Samemu można sobie zamontować "dyszel" do wózka.Tylko z pozoru wydaje się to czynność prosta dla "Wujka Władka" Wystarczy poczytać przepisy Ustawy Prawa o ruchu drogowym by dowiedzieć się jakie muszą być spełnione warunki.Ważne też jest aby w związku z wejściem Polski do Unii Europejskiej zwrócić uwagę na przepisy dotyczące samych haków. Nastąpiło rozróżnienie między certyfikatem jakości a homologacją haków holowniczych.Końcowy etap to wizyta na SKP przegląd techniczny auta oraz odnotowanie tej zmiany konstrukcyjnej pojazdu w dowodzie rejestracyjnym.
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

v26

  • Gość
Montaż haka
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 23, 2011, 21:56:13 »
Witam, tylko hak-car.

faon

  • Gość
Montaż haka
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 29, 2011, 20:28:41 »
"Król podziemia" nie jestem żadnym "Wujkiem Władkiem", a haków zamontowałem już wiele. Co może być skomplikowanego w montażu haka dedykowanego do danego pojazdu. trzeba być niepełnosprawny by go źle zamontować. Jedyne problemy jakie można napotkać to zardzewiałe śruby i podłączenie instalacji elektrycznej. Na SKP sprawdzają homologacje i poprawność działania świateł, ot co cała bajka. potem faktycznie adnotacja w dowodzie i można latać. Ps. zanim zaczniesz coś pisać odnośnie sposobu montażu dowiedz się jak to wygląda, a potem pisz bzdury, po Twojej wypowiedzi sądzę, że nie wiesz nawet co to klucz nasadowy.