Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Przyciemnianie szyb:)  (Przeczytany 17977 razy)

Offline policzanin

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 39
    • Zobacz profil
Przyciemnianie szyb:)
« dnia: Lipca 27, 2011, 22:56:09 »
Witam czy ktoś z Was przyciemniał szyby w swoim aucie? Jeśli tak to gdzie i o jakich kwotach mowa:) Pozdrawiam

pac

  • Gość
Przyciemnianie szyb:)
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 27, 2011, 23:42:34 »
Ja, prawie :)
5 szyb w vanie, Foltech-Szczecin wycenił na 350zł, folia lustrzana - 400zł, czas oklejania ok 3 godzin. Niestety z braku czasu przed urlopem, nie przyciemniłem szyb i zaopatrzyłem się w tandetne rolety w Tesco, 20zł/2szt i przy nich pozostane

Offline mieszkaniec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Przyciemnianie szyb:)
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 28, 2011, 10:03:44 »
w okresie zimowym mieli w foltechu promocje i za 5 szyb w alhambrze wzieli 380zł teraz kosztowałoby to 450zł

faon

  • Gość
Przyciemnianie szyb:)
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 29, 2011, 20:18:31 »
też polecam foltech.

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Przyciemnianie szyb:)
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 31, 2011, 09:19:07 »
http://www.foltech.szczecin.pl/
Parę lat temu ściemniałem Focusa (trzydrzwiowy hatchback) - ceny nie pamiętam ale usługa wykonana na najwyższym poziomie. Dostajesz atest i gwarancję na długie lata.
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline Robak

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
Przyciemnianie szyb:)
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 31, 2011, 10:08:37 »
Ja za to polecam "FOLTEK" na ulicy Traugutta w Szczecinie tj. przy Wojska Polskiego
za przyciemnienie 3 szyb w VW GOLFIE zapłaciłem 200 zł, z atestem i z możliwością wybrania foli. Wszystko w jak najlepszym porządku ;)
Robak

malypolice

  • Gość
Przyciemnianie szyb:)
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 01, 2011, 22:39:25 »
Folię również możesz wybrać w FOLTECHu i także dają atest. I zdecydowanie ich polecam ;-)

Offline lupka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
Przyciemnianie szyb:)
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 02, 2011, 09:37:05 »
Co Wy z tym atestem? Na co niby ten atest?

Offline HelloKity

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
Przyciemnianie szyb:)
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 02, 2011, 11:56:40 »
Cytat: "lupka"
Co Wy z tym atestem? Na co niby ten atest?


a po to ze jak pojedziesz na przegląd lub podczas kontroli policyjnej nikt Ci nie zarzuci ze masz za mocno przyciemnione tylko zgodnie z prawem :) i nie beda Ci kazali rwac na miejscu, zaoszczedziłem i kupiłem kiedys sam folie na allegro bez atestu, napisane było ze z dozwoloną przepuszczalnością, a tu dupa ;] lepiej wydac te 200-300 zł i jezdzic przepisowo :)

Offline Robak

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
Przyciemnianie szyb:)
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 02, 2011, 14:30:46 »
Cytuj (zaznaczone)
a po to ze jak pojedziesz na przegląd lub podczas kontroli policyjnej nikt Ci nie zarzuci ze masz za mocno przyciemnione tylko zgodnie z prawem :) i nie beda Ci kazali rwac na miejscu, zaoszczedziłem i kupiłem kiedys sam folie na allegro bez atestu, napisane było ze z dozwoloną przepuszczalnością, a tu pupa ;] lepiej wydac te 200-300 zł i jezdzic przepisowo :)


Teraz nie musisz mieć atestu możesz mieć nawet blachy wstawione zamiast  szyb oczywiście mówię o wszystkich tylnych szybach i nic Ci nikt nie zrobi :)
Robak

Offline lupka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
Przyciemnianie szyb:)
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 03, 2011, 10:20:53 »
Właśnie przepuszczalność światła tyczy się tylko przednich szyb bocznych. A robiąc je zgodnie z przepisami szkoda naklejać folię bo nic nie daje. A na tylnych możesz mieć czarne jak smoła. Także rozumiem że ten atest masz na przednie boczne, bo jak na inne to nie wiem na co ten atest.

Online Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
Przyciemnianie szyb:)
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 03, 2011, 13:03:02 »
Na przednich nie ma prawa być Nic.Jedyna akceptowalna forma to szyby barwione oryginalnie fabrycznie
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Przyciemnianie szyb:)
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 03, 2011, 15:26:49 »
Szkoda że już nie ma tego papierka w ręku bo bym sprawdził ale wydaje mi się, że ów atest nie był pt.: "możesz legalnie jeździć po drogach" ale "to nie jest folia-gówno z allegro". Kolega ściemniał w Foltechu sedana 2 tygodnie temu i już żadnego atestu nie otrzymał.
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline lupka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
Przyciemnianie szyb:)
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 04, 2011, 00:02:36 »
Ja też robiłem w Foltechu i żadnego papieru nie dostałem, a poza tym mam i tak przednie boczne ponad normę.

gregor20-84

  • Gość
Przyciemnianie szyb:)
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 15, 2012, 13:56:31 »
Proszę zapoznać się z regulaminem.
Ważniak.