Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Wtryskiwacze sprawdzenie, regeneracja gdzie?  (Przeczytany 7058 razy)

roga

  • Gość
Wtryskiwacze sprawdzenie, regeneracja gdzie?
« dnia: Czerwca 27, 2011, 14:39:05 »
Witam

Doradzcie mi gdzie moge sprawdzic i ewentualnie zregenerowac wtryski Boscha?
Jakby ktos znal jakies aktualne ceny bylbym wdzieczny.

Polecano mi serwis Boscha w Gryfinie ale wolalbym cos blizej jednak.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Wtryskiwacze sprawdzenie, regeneracja gdzie?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 27, 2011, 14:48:21 »
Cytat: "roga"
Polecano mi serwis Boscha w Gryfinie ale wolalbym cos blizej jednak.


Kiedys regenerowalem tam pompe wtyskowa, do dzis lata bez problemu, zrobilem okolo 140 tys. Duza zaleta Bojarskiego jest to, ze ma nowoczesny sprzet i dobrze wyszkolonych ludzi. Mysle, ze mimo tych kilometrow, warto skorzystac z ich uslugi.

Offline lupka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
Wtryskiwacze sprawdzenie, regeneracja gdzie?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 27, 2011, 20:30:06 »
Osiedle rzemieślnicze ul. Ofiar Stutthofu 27
tel. 91 3176173
Marek Kryński, Zbigniew Dudek
Robiłem tam wtryski w swoim Volvo s60 z 2004r Nigdzie tak fachowo i szybko nie zdiagnozowano mi awarii i nie naprawiono za rozsądną cenę. Polecam szczerze, prawdziwi fachowcy. Znawcy tematu wiedzą że są to prawdopodobnie najlepsi w zachodniopomorskim spece od układów wtryskowych.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Wtryskiwacze sprawdzenie, regeneracja gdzie?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 23, 2011, 18:37:12 »
Ja akurat mam złe doświadczenie z naprawą wtryskiwacza w „miasteczku rzemieślniczym”. (nie wiem czy chodzi o ten sam serwis, bo może być tam ich kilka). Samochód  jeździ, ale przyszedłem po odbiór godzinę wcześniej i był on cały w błocie aż po dach i miał przejechane ponad sto kilometrów. Teraz po dwóch latach w innym warsztacie okazało się jeszcze, że nie było wszystko wtedy prawidłowo podłączone.

Offline bzyku

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 175
    • Zobacz profil
Wtryskiwacze sprawdzenie, regeneracja gdzie?
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 25, 2011, 13:37:21 »
Cytat: "speedbax"
Duza zaleta Bojarskiego jest to, ze ma nowoczesny sprzet i dobrze wyszkolonych ludzi. Mysle, ze mimo tych kilometrow, warto skorzystac z ich uslugi.


Potwierdzam. Bojarski podjął się i przeprowadził wymianę wtrysku w moim Oplu Vivaro, której nie chciało się podjąć ASO Opla. Dlatego ja też uważam że warto się bujnąć do Gryfina.