Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Powiat Policki] Krzysztof Zaremba w Policach  (Przeczytany 12972 razy)

Offline piotr S

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 205
    • Zobacz profil
    • http://www.sowa.szczecin.pl
[Powiat Policki] Krzysztof Zaremba w Policach
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 29, 2011, 22:08:38 »
Cytat: "Król podziemia"
Ale kim jest Krzysztof Zaręba,
Zaremba matoły

Fajnie, że poprawiasz błędy, ale nie musisz przy tym obrażać innych, prawda?
Denver

sekator

  • Gość
[Powiat Policki] Krzysztof Zaremba w Policach
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 29, 2011, 23:17:38 »
Cytat: "Wojtek Dudek"
Osobiście wskazałem panu posłowi kilka nieprawidłowości, które należałoby wyeliminować, aby ułatwić ludziom realizację ambitnych przedsięwzięć życiowych i zawodowych. Zgłaszałem też poprawki do niektórych ustaw, które też należałoby wprowadzić. Zresztą nie tylko jemu! Niestety! Po czasie okazywało się, że pan poseł nie tylko nie zainteresował parlamentu zgłoszonymi problemami, ale pytany o to co zrobił w ich sprawie, łapany był na tym, że w ogóle o nich zapomniał.


Szkoda Wojtku, że nie przyszedłeś, właśnie takich ludzi jak Ty brakuje na tego typu spotkaniach. Byłaby okazja do podyskutowania i bezpośredniego zapytania senatora o brak działania w interesującym Cię temacie.

Cytat: "Denver"
Trzeba było dostać więcej głosów i dostać się do rady


Wow, ale mi dowaliłeś z grubej rury. Jak zwykle jesteś niezwykle subtelny, ale po Twoich cenzorskich wyczynach w obronie jedynie słusznej partii niczego więcej się nie spodziewałem.

Cytat: "Beobachter"
Rodzina jest znana, dziad zasłużony (dobrze, "komunista", ale co z tego?), ojciec (też Piotr) interesujący, a do tego fachowiec (nawet jeśli nieco ekscentryczny), syn-wnuk również ma swoje zasługi. Szczególnie wobec Polic, bo zwrócił uwagę na nieprawidłowości w zarządzaniu Zakładami i przyczynił się do kontroli NIK. Zatem jest wart uwagi.
Inna sprawa, że na szczecińsko-polickim rynku politycznym (odrębny okręg wyborczy) pojawiły się kolejne ciekawe nazwiska wśród kandydatów na senatorów. Pierwsze to oczywiście prof. Stanisław Flejterski, znany ekonomista i specjalista od spraw finansowych. Startuje z listy SLD, postać znana, zasłużona, aktywny członek Lions Club, obiektywnie mądra osoba.
I wreszcie - najprawdopodobniej - Norbert Obrycki z PO. Też ciekawa osobowość i też człowiek wielkich umiejętności oraz niemałych zasług. Również wart "rozpatrzenia".
Sumując, przy pewnym luksusie stwarzanym przez wybory bezpośrednie, można wspomniane kandydatury rozważyć. Zaremba - Flejterski - Obrycki


Dzięki za merytoryczną wypowiedź. Podobnie jak w przypadku Wojtka, żałuję wielce że nie byłeś na spotkaniu. Brakuje mi w Policach otwartych dyskusji na tematy które omawiemy wielokrotnie na forum i wydaje mi się, że tego typu spotkania mogłyby umożliwić taką właśnie wymianę poglądów.

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Powiat Policki] Krzysztof Zaremba w Policach
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 29, 2011, 23:53:49 »
Cytat: "sekator"

Cytat: "Denver"
Trzeba było dostać więcej głosów i dostać się do rady


Wow, ale mi dowaliłeś z grubej rury. Jak zwykle jesteś niezwykle subtelny, ale po Twoich cenzorskich wyczynach w obronie jedynie słusznej partii niczego więcej się nie spodziewałem.


A przypomnij mi jaka jest ta moja jedna słuszna partia. Bo jeśli chcesz mi mówić, że partia, która wprowadza opłaty za drugi kierunek studiów i zabiera stypendia za wyniki w nauce jest jedyną słuszną, to Ci współczuję.
Czy Wy wszyscy myślicie w formacie zero-jedynkowym? Jak się atakuje PiS to trzeba być fanem PO i odwrotnie?

sekator

  • Gość
[Powiat Policki] Krzysztof Zaremba w Policach
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 30, 2011, 00:16:14 »
Cytat: "Denver"
opłaty za drugi kierunek studiów i zabiera stypendia za wyniki w nauce jest jedyną słuszną, to Ci współczuję.


Ależ nie współczuj. Ja szczęśliwie zakończyłem studiowanie i na dwóch kierunkach udało mi się jeszcze załapać na stypendium naukowe. Współczuć należy tym którzy mają zamiar zdobywać wiedzę w najbliższym czasie, choć i później wielkich perspektyw mieć nie będą. To tylko niewielki wycinek naszej rzeczywistoąci spartolonej przez dyletantów z PO, których ja jak wiadomo nie kocham. Ty nader często stajesz w ich obronie, więc miałem prawo pomyśleć, że zgadzasz się ze ,,słuszną linią partii rządzącej".
Jeżeli się pomyliłem co do Twoich preferencji politycznych to przepraszam.
PS. Proponuję abyś zaprzestał ,,rozkminiania"sekatora, bo przed Tobą juz kilku próbowało w ten sposób mnie ,,zneutralizować" i metoda okazała się  nieskuteczna, więc szkoda zachodu, ale oczywiście zrobisz jak uważasz.
pozdrawiam sekator

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Powiat Policki] Krzysztof Zaremba w Policach
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 30, 2011, 15:33:23 »
Cytat: "Beobachter"
(nawiasem mówiąc "Zaremba" nie "Zaręba" to dowód na wielkopolskie korzenie rodziny)

Mam nadzieję, że ta uwaga nie jest kierowana do mnie, pomimo, że tak sugeruje to wstęp Twojego postu. Nigdzie nie użyłem nazwiska pisanego z błędem. :)
Cytat: "Beobachter"
Rozumiem Cię Wojtku, ale nie do końca się zgadzam.

No wiesz! Gdybyśmy się we wszystkim zgadzali, to oznaczałoby, że: albo na świecie jest już tak dobrze, że więcej nie ma co zmieniać, albo jest już tak beznadziejnie, że nie da się już nic zmienić.
Znam nieco historię rodu senatora Zaremby i o ile nie mam specjalnych zastrzeżeń do osiągnięć jego dziadka, to już do niego samego troszkę mam. I jest to wynik mojej oceny staranności i efektywności w wykonywaniu misji przez senatora Krzysztofa, do której to sam się przecież zobowiązał.
Cytat: "sekator"
Szkoda Wojtku, że nie przyszedłeś,

Planowałem swoją obecność na tym spotkaniu lecz w tym samym czsie miałem inne, ważniejsze dla mnie, spotkanie.

Beobachter

  • Gość
[Powiat Policki] Krzysztof Zaremba w Policach
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 30, 2011, 19:06:51 »
Wracam z pracy późno, to i późno odpowiadam. Nie Wojtku, uwaga odnośnie nazwiska nie odnosiła się do Ciebie, ale miała charakter spostrzeżenia językoznawczego. Po prostu na terenie Wielkopolski (acz nie tylko, ale głównie) nosówka "ę" podlegała upraszczającemu wymowę rozkładowi na formę "em". Stąd podwójna forma współczesnych nazwisk: Zaręba - Zaremba, Kępa - Kempa, Dębski - Dembski itd. Tyle w skrócie i uproszczeniu. A ponieważ proces nastąpił dość dawno - można na tej podstawie wnioskować na temat historycznej lokacji rodu. Jest wiele innych, podobnie ciekawych przesłanek językowych. Ale to nie ten wątek, więc nie będę tematu rozwijał.
A co do omawianego kandydata - poczekajmy na oficjalne listy. Dla mnie, jak napisałem wyżej, jest w grupie nazwisk "ciekawych". Co dalej? - zobaczymy. Pozdrowienia.

Offline Samson

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
[Powiat Policki] Krzysztof Zaremba w Policach
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 30, 2011, 20:38:14 »
A ja tak lekko odbiegając od tematu chciałbym spytać sekatora jak jest dystrybuowane to lokalne PiSmo. Sympatykiem Twojej opcji nie jestem,jednak zawsze ciekaw jestem lokalnych działań ugrupowań politycznych. Za informację z góry dziękuję.

sekator

  • Gość
[Powiat Policki] Krzysztof Zaremba w Policach
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 30, 2011, 21:18:07 »
Cytat: "Samson"
A ja tak lekko odbiegając od tematu chciałbym spytać sekatora jak jest dystrybuowane to lokalne PiSmo


W zalezności od możliwości finansowych (składki) biuletyn wydawany jest w różnym nakładzie. Ostatni nakład (stosunkowo niewielki ok. 7 tys egz. ) trafił do mieszkańców ,,Nowych" Polic, niestety nie starczyło na tzw ,,Stare" Police, no i oczywiście Powiat. Rozprowadzany był także podczas zbierania podpisów na deptaku przy Kindze, oraz podczas spotkania z senatorem. Można także otrzymać najnowszy egzemplarz w biurze poselskim senatora Zaremby będącym siedzibą lokalnego PiS, na Piaskowej.
pozdrawiam sekator

pawels

  • Gość
[Powiat Policki] Krzysztof Zaremba w Policach
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwca 30, 2011, 21:57:06 »
Cytat: "Beobachter"
Pytanie zasadnicze:
Jak można informować ludzi (o mediach nie wspominając) o przewidywanym spotkaniu na kilka godzin przed imprezą? Dowiedziałem się o nim z lektury tego forum i postu "demona". Nie byłem. Gdybym wiedział wcześniej pewnie przekształciłbym plany tak, aby obecność + późniejsza relacja były możliwe.




Staram się być rzetelnym w wykonywanym fachu.


ha ha szkoda gadać redaktor K. rzetelny masakra jak można być tak bezczelnym?????


 Co czynić, kiedy w tej rzetelności nie można napotkać partnerów?
Czyja to wina? Arogancji? Przekonania o własnej atrakcyjności, przebijającej wszystko inne? Pewności zwycięstwa?
Nie wiem. Wiem jednak, że tak prywatnie, jeśli za plamę z informacją o spotkaniu odpowiada obecny i potencjalny Senator - dla mnie wypadł z listy osób uczestniczących w castingu na przyszłego parlamentarzystę. Chyba, że o indolencji informacyjnej P.T. Senator nie wiedział. W takim razie zwracam honor i współczuję posiadania mało gorliwych towarzyszy drogi.