Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Powiat Policki] Krzysztof Zaremba w Policach  (Przeczytany 12809 razy)

demon

  • Gość
[Powiat Policki] Krzysztof Zaremba w Policach
« dnia: Czerwca 28, 2011, 14:31:28 »
Godzina 18  w Klubie Nauczyciela spotkanie z senatorem Krzysztofem Zarembą.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Powiat Policki] Krzysztof Zaremba w Policach
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 28, 2011, 21:13:59 »
Domyślam się, że na spotkanie przyszły tłumy ludzi a senator Krzysztof solidarnie obiecał naprawić wszystko co złe.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4669
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Powiat Policki] Krzysztof Zaremba w Policach
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 28, 2011, 21:14:52 »
W obietnicach wszyscy dobrzy Panie.

Beobachter

  • Gość
[Powiat Policki] Krzysztof Zaremba w Policach
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 28, 2011, 21:47:29 »
Pytanie zasadnicze:
Jak można informować ludzi (o mediach nie wspominając) o przewidywanym spotkaniu na kilka godzin przed imprezą? Dowiedziałem się o nim z lektury tego forum i postu "demona". Nie byłem. Gdybym wiedział wcześniej pewnie przekształciłbym plany tak, aby obecność + późniejsza relacja były możliwe. Staram się być rzetelnym w wykonywanym fachu. Co czynić, kiedy w tej rzetelności nie można napotkać partnerów?
Czyja to wina? Arogancji? Przekonania o własnej atrakcyjności, przebijającej wszystko inne? Pewności zwycięstwa?
Nie wiem. Wiem jednak, że tak prywatnie, jeśli za plamę z informacją o spotkaniu odpowiada obecny i potencjalny Senator - dla mnie wypadł z listy osób uczestniczących w castingu na przyszłego parlamentarzystę. Chyba, że o indolencji informacyjnej P.T. Senator nie wiedział. W takim razie zwracam honor i współczuję posiadania mało gorliwych towarzyszy drogi.

sekator

  • Gość
[Powiat Policki] Krzysztof Zaremba w Policach
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 29, 2011, 10:59:14 »
Informacja o spotkaniu widniała na stronie polickiego PiS od tygodnia, informowały o nim także plakaty rozwieszone w różnych częściach miasta, oraz najnowszy numer ,,PiSma Polickiego" rozprowadzony na początku tygodnia w killku tysiącach egzemplarzy na terenie naszego miasta.
Tematy poruszane na spotkaniu dotyczyły Szczecina, Polic, Z.Ch. Police, Stoczni i innych ważnych dla mieszkańców regionu tematów. W spotkaniu uczestniczyło ok 50 osób. Szkoda, że zabrakło osób o odmiennych poglądach politycznych, które tak dziarsko wypowiadają się na tym forum, widocznie zabrakło odwagi do prowadzenia otwartej dyskusji i wymiany argumentów.
Proszę o info w przypadku wizyt innych parlamentarzystów (zwłaszcza PO, SLD ) w Policach, chętnie wezmę w nim udział, jako że pytań mam sporo, a bezpośrednia rozmowa bardziej mnie satysfakcjonuje niż paplanina na forum (choć i ona jest czasami potrzebna).
pozdrawiam sekator

Beobachter

  • Gość
[Powiat Policki] Krzysztof Zaremba w Policach
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 29, 2011, 11:19:42 »
Jest ogólnie przyjęte, że jeśli ktoś chce obsługi medialnej - powiadamia redakcje: sms-em lub e-mailem. Osobiście nie odwiedzam codziennie strony PiS, w Policach przemieszczam się głównie samochodem, a w miejscach, w których bywam, partyjnego biuletynu nie ma.
Ostatni tydzień spędziłem niemal wyłącznie w Trzebieży, tam nikt o plakatach, ani o biuletynie nie słyszał. Tym bardziej o spotkaniu. W Policach bywałem w pracy (UM), na poczcie głównej, w banku, Intermarche i Regulusie. W żadnym z tych miejsc informacji o spotkaniu nie spotkałem. Jest wiek XXI, są inne formy komunikacji niż plakaty na słupach ogłoszeniowych. To rozwiązanie rodem z początków XX wieku. W średniowieczu korzystano z heroldów. Dziś jest era elektroniki. Stąd moje uwagi.

sekator

  • Gość
[Powiat Policki] Krzysztof Zaremba w Policach
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 29, 2011, 11:35:08 »
Prawdą jest, że do Trzebieży biuletyn nie dotarł (zbyt mały nakład). Część mediów
( TV Kablowa), była obecna, natomiast dlaczego info nie dotarło do wszystkich trudno mi powiedzieć. Policzanie o spotkaniu wiedzieli, więc kto chciał ten mógł w nim uczestniczyć.
Osobiście naprawdę bardzo żałuję, że nie pojawiły się osoby o odmiennych poglądach politycznych, byłoby bardziej barwnie, różnorodnie, z perspektywą ciekawej dyskusji.

Cytat: "Beobachter"
W średniowieczu korzystano z heroldów


To interesująca propozycja. Myślę, że w dzisiejszym cyfrowo-internetowym świecie powrót do takiej formy informacji, mógłby okazać się przełomowy w docieraniu do opinii publicznej, zwłaszcza w skali lokalnej.
pozdrawiam sekator

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Powiat Policki] Krzysztof Zaremba w Policach
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 29, 2011, 11:45:49 »
Ale kim jest Krzysztof Zaręba, że wywołuje aż takie emocje ;-) Jestem pod wrażeniem :lol2:
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

sekator

  • Gość
[Powiat Policki] Krzysztof Zaremba w Policach
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 29, 2011, 11:55:19 »
Cytat: "Król podziemia"
Ale kim jest Krzysztof Zaręba, że wywołuje aż takie emocje  Jestem pod wrażeniem


To są emocje ? Żartujesz :rotfl:
A na poważnie. Jest senatorem reprezentującym nasz region. Jednym z naszych przedstawicieli w parlamencie. Ja osobiście lubię wiedzieć kto i co zrobił dobrego dla regionu w którym mieszkam i uważam, że mam prawo rozliczyć  go publicznie z ewentualnych zaniedbań i zaniechań.
Cały czas czekam na wizytę parlamentarzystów z PO i PSL, po ostatnich czterech latach mam mnóstwo pytań do przedstawicieli koalicji rządzącej.

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Powiat Policki] Krzysztof Zaremba w Policach
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 29, 2011, 12:16:36 »
Cytat: "sekator"
Informacja o spotkaniu widniała na stronie polickiego PiS od tygodnia, informowały o nim także plakaty rozwieszone w różnych częściach miasta, oraz najnowszy numer ,,PiSma Polickiego" rozprowadzony na początku tygodnia w killku tysiącach egzemplarzy na terenie naszego miasta.
Tematy poruszane na spotkaniu dotyczyły Szczecina, Polic, Z.Ch. Police, Stoczni i innych ważnych dla mieszkańców regionu tematów. W spotkaniu uczestniczyło ok 50 osób. Szkoda, że zabrakło osób o odmiennych poglądach politycznych, które tak dziarsko wypowiadają się na tym forum, widocznie zabrakło odwagi do prowadzenia otwartej dyskusji i wymiany argumentów.
Proszę o info w przypadku wizyt innych parlamentarzystów (zwłaszcza PO, SLD ) w Policach, chętnie wezmę w nim udział, jako że pytań mam sporo, a bezpośrednia rozmowa bardziej mnie satysfakcjonuje niż paplanina na forum (choć i ona jest czasami potrzebna).
pozdrawiam sekator


Po co populiście osoby o odmiennych poglądach? Przytakiwiacze są dużo lepsi [;

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
[Powiat Policki] Krzysztof Zaremba w Policach
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 29, 2011, 13:34:19 »
Cytat: "Beobachter"
współczuję posiadania mało gorliwych towarzyszy drogi.

Mało gorliwych to słabo powiedziane. Z tego co wiem to nie ma senatora Zaręby, jest za to senator Zaremba.
Jeśli któryś z "towarzyszy drogi" uczestniczy w tym wątku to gratuluje wiedzy o partii i jej politykach.

sekator

  • Gość
[Powiat Policki] Krzysztof Zaremba w Policach
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 29, 2011, 13:34:50 »
Cytuj (zaznaczone)
Po co populiście osoby o odmiennych poglądach? Przytakiwiacze są dużo lepsi [;



Nie mierz innych swoją miarą.
Trzeba było przyjść i zaprezentować te ,,odmienne"poglądy. Ale na to trzeba odwagi, której wielu brakuje. Najłatwiej obrażać i mądrować się siedząc w domowym zaciszu, przed ekranem swojego komputera. :batman:

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Powiat Policki] Krzysztof Zaremba w Policach
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 29, 2011, 17:02:43 »
Cytat: "sekator"
Trzeba było przyjść i zaprezentować te ,,odmienne"poglądy.

Pomimo, że akurat w tym terminie nie mogłem, to i tak (w moim przypadku) byłaby to tylko zbędna strata czasu. Z obecnym senatorem a wcześniej posłem spotykałem się wielokrotnie w różnych okolicznościach. Były też i spotkania w ściśle wąskim gronie. Osobiście wskazałem panu posłowi kilka nieprawidłowości, które należałoby wyeliminować, aby ułatwić ludziom realizację ambitnych przedsięwzięć życiowych i zawodowych. Zgłaszałem też poprawki do niektórych ustaw, które też należałoby wprowadzić. Zresztą nie tylko jemu! Niestety! Po czasie okazywało się, że pan poseł nie tylko nie zainteresował parlamentu zgłoszonymi problemami, ale pytany o to co zrobił w ich sprawie, łapany był na tym, że w ogóle o nich zapomniał. Miałem w życiu aż nadto doświadczeń na okoliczność, że ci ludzie interesują się społeczeństwem i ich problemami jedynie w trakcie kampanii wyborczej. Po jej zakończeniu uprawiają własną politykę i niekoniecznie zgodną z tym, czego my oczekujemy. :)

Beobachter

  • Gość
[Powiat Policki] Krzysztof Zaremba w Policach
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 29, 2011, 17:52:32 »
Rozumiem Cię Wojtku, ale nie do końca się zgadzam.
Droga parlamentarna K. Zaremby (nawiasem mówiąc "Zaremba" nie "Zaręba" to dowód na wielkopolskie korzenie rodziny) była dosyć zawiła i obarczona trudnościami w związku z poszukiwaniem właściwego miejsca. By może właśnie je znalazł i teraz będzie rzetelnie działał. Trzeba posłuchać przed osądzeniem.
Nie uprawiam tu propagandy "prozarembowej", niemniej osobiście nie wykreśliłem Senatora z grona osób branych przeze mnie pod uwagę. Rodzina jest znana, dziad zasłużony (dobrze, "komunista", ale co z tego?), ojciec (też Piotr) interesujący, a do tego fachowiec (nawet jeśli nieco ekscentryczny), syn-wnuk również ma swoje zasługi. Szczególnie wobec Polic, bo zwrócił uwagę na nieprawidłowości w zarządzaniu Zakładami i przyczynił się do kontroli NIK. Zatem jest wart uwagi.
Inna sprawa, że na szczecińsko-polickim rynku politycznym (odrębny okręg wyborczy) pojawiły się kolejne ciekawe nazwiska wśród kandydatów na senatorów. Pierwsze to oczywiście prof. Stanisław Flejterski, znany ekonomista i specjalista od spraw finansowych. Startuje z listy SLD, postać znana, zasłużona, aktywny członek Lions Club, obiektywnie mądra osoba.
I wreszcie - najprawdopodobniej - Norbert Obrycki z PO. Też ciekawa osobowość i też człowiek wielkich umiejętności oraz niemałych zasług. Również wart "rozpatrzenia".
Sumując, przy pewnym luksusie stwarzanym przez wybory bezpośrednie, można wspomniane kandydatury rozważyć. Zaremba - Flejterski - Obrycki. Komu bliżej, niech głosuje na "swego". I dlatego żałuję, że za późno powiadomiony nie byłem na spotkaniu.
Ponieważ już otrzymałem telefon od Władz PiS z wyrazami ubolewania - uważam, że nie ma sprawy. Dziękuję i jeśli ktoś coś napisze o programie - chętnie zamieszczę na dostępnych mi łamach.
Pozdrowienia dla Wszystkich, dla Ciebie Wojtku szczególnie.

PS Brakuje mi "do kompletu" Andrzeja Durki z PSL. Gdyby kandydował - niejeden wyborca miałby poważny dylemat kogo wybrać. Pan Andrzej to również wyjątkowy człowiek.

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Powiat Policki] Krzysztof Zaremba w Policach
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 29, 2011, 19:39:57 »
Cytat: "sekator"
Cytuj (zaznaczone)
Po co populiście osoby o odmiennych poglądach? Przytakiwiacze są dużo lepsi [;



Nie mierz innych swoją miarą.
Trzeba było przyjść i zaprezentować te ,,odmienne"poglądy. Ale na to trzeba odwagi, której wielu brakuje. Najłatwiej obrażać i mądrować się siedząc w domowym zaciszu, przed ekranem swojego komputera. :batman:


Trzeba było dostać więcej głosów i dostać się do rady, a nie wyładowywać swoją złość na forum. Nikogo nie obraziłem... chyba, że nazwanie kogoś populistą jest obelgą. W mojej opinii nie jest. Przepraszam, że wracam do tematu dyskusji, bo widzę, że niektórzy wolą uderzać personalnie... mogłeś przekonać mnie, że się mylę i senator Zaremba jest wybitną postacią... ja bym przedstawił argumenty na poparcie swojej tezy, ale po co walczyć na argumenty, jak można dowalić osobiście... Ty zacząłeś...