Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Trzebież] Enea robi sobie jaja Trzebież  (Przeczytany 11522 razy)

Offline matrixus

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
[Trzebież] Enea robi sobie jaja Trzebież
« dnia: Maja 30, 2011, 21:19:24 »
Czy ktoś zna przyczynę wyłączenia prądu w sobotę (28.05.2011) oraz dziś czyli w poniedziałek (30.05.2011) pogoda była ładna zero wichur a prąd wyłączony od godziny 9 do 15. Czy może jednak to wina wynikająca z przestarzałych lini wysokiego napięcia? Kto za to jest odpowiedzialny?
dziwny jest ten świat...

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
[Trzebież] Enea robi sobie jaja Trzebież
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 30, 2011, 22:28:22 »
Może to było planowe wyłączenie, związane z remontem sieci? Zadzwoń do Enei i się zapytaj ;-)
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline Samson

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
[Trzebież] Enea robi sobie jaja Trzebież
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 31, 2011, 13:05:40 »
Chciałbyś żeby było wszystko cacy ale kiedy remontują,wymieniają to sie oburzasz. Nie uważasz że to chore?

Offline Ekturiel

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
[Trzebież] Enea robi sobie jaja Trzebież
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 31, 2011, 13:52:02 »
Cytat: "kubapolice"
Może to było planowe wyłączenie, związane z remontem sieci? Zadzwoń do Enei i się zapytaj ;-)


Ja mieszkam w Uniemyslu i wlasnie w tym problem ze zamiast takiego zapewnienia o remoncie, konserwacji czy ciagnieciu nowych linii jak zadzwonilem na pogotowie energetyczne w sobote zeby dowiedziec sie czemu nie ma pradu to uslyszalem o "rozleglej awarii" we wszystkich miejscowosciach na polnoc od Polic.

Wczoraj nie zauwazylem braku pradu ale to pewnie dlatego ze nie ma mnie w domu od 7 do 19.

To juz nawet znienawidzona tepsa jak ma konserwacje sieci i net czy telefon nie dziala potrafi sie przyznac. A enea zawsze ma "rozlegla awarie". Czyli chyba powinnismy sie zasugerowac tym ze mamy slownie ZERO inwestycji w infrastrukture :D

Offline Jan

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 131
    • Zobacz profil
[Trzebież] Enea robi sobie jaja Trzebież
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 31, 2011, 13:56:31 »
U mnie w Policach wyłączają prąd prawie co tydzień.Trwa to już od kilkunastu lat.Czy to remont?
Jan

Offline manam

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Popieram
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 31, 2011, 14:04:06 »
Cytat: "Samson"
Chciałbyś żeby było wszystko cacy ale kiedy remontują,wymieniają to sie oburzasz. Nie uważasz że to chore?

Popieram najpierw trzeba troszkę cierpliwości, aby potem móc oglądać efekty. Naprawdę moim zdaniem jest to po prostu przerwa technologiczna, a nie skutek jakiejś awarii. Lepiej, żeby teraz wyłączyli niż np. w zimę czy jesienią, kiedy dzień jest krótszy.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Trzebież] Enea robi sobie jaja Trzebież
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 31, 2011, 14:14:58 »
Cytat: "Ekturiel"
To juz nawet znienawidzona tepsa jak ma konserwacje sieci i net czy telefon nie dziala potrafi sie przyznac. A enea zawsze ma "rozlegla awarie".

No patrz pan. A jak ja zadzwoniłem, bo w domu prądu nie było, to usłyszałem, że na mojej ulicy jest planowe wyłączenie od - do. Jakąś specjalną infolinię dla mnie zainstalowali?

Naprawdę uważasz, że lepiej się przyznawać do rozległej awarii niż do konserwacji sieci?
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
[Trzebież] Enea robi sobie jaja Trzebież
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 31, 2011, 15:12:11 »
Cytat: "Jan"
U mnie w Policach wyłączają prąd prawie co tydzień.Trwa to już od kilkunastu lat.Czy to remont?


Haha dokładnie, to samo mi przyszło na myśl. Każdy słyszał o remontach sieci, wykonywanych przez ENEA, każdy słyszał ale nikt nie widzi ich efektów.

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
[Trzebież] Enea robi sobie jaja Trzebież
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 31, 2011, 15:30:24 »
Zamiast marudzić dodajcie do zakładek http://www.operator.enea.pl/index.php?rejon=32 i co jakiś czas rzucajcie okiem.

Offline gigus 36

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
[Trzebież] Enea robi sobie jaja Trzebież
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 31, 2011, 21:18:32 »
W sobotę była awaria linii ,a w pon walnął transformator .

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Trzebież] Enea robi sobie jaja Trzebież
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 01, 2011, 00:00:14 »
Dodam tylko od siebie, że będzie coraz gorzej, więc zaopatrzcie się w alternatory, upsy itp. ;-)

Offline Ekturiel

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
[Trzebież] Enea robi sobie jaja Trzebież
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 01, 2011, 09:22:49 »
Cytat: "Wykidajło"
Cytat: "Ekturiel"
To juz nawet znienawidzona tepsa jak ma konserwacje sieci i net czy telefon nie dziala potrafi sie przyznac. A enea zawsze ma "rozlegla awarie".

No patrz pan. A jak ja zadzwoniłem, bo w domu prądu nie było, to usłyszałem, że na mojej ulicy jest planowe wyłączenie od - do. Jakąś specjalną infolinię dla mnie zainstalowali?

Naprawdę uważasz, że lepiej się przyznawać do rozległej awarii niż do konserwacji sieci?


Czytanie ze zrozumieniem sie klania. Dzwonilem w sobote o godzinie 9.30 na pogotowie energetyczne. Wynik: "rozlegla awaria - przewidywany czas naprawy godzina 12.00". Godzina 13... dalszy brak pradu. Nastepny telefon na pogotowie. Wynik: "rozlegla awaria - przewidywany czas naprawy godzina 14. Docelowo o godzinie 16 byla stala dostawa pradu. Nie licze wlaczania i wylaczania 10 razy na godzine.

Szczerze... czesto pracuje w domu. I TYLKO RAZ slyszalem o "planowanych wylaczeniach", a zawsze sa "rozlegle awarie". O stanie infrastruktury niech swiadczy akcja z przed 2 lat bodajze jak siec padla bo snieg zerwal linie.

Offline manam

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
agregat... tylko on...
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 01, 2011, 14:21:25 »
zawsze wyjściem w takich sytuacjach jest... własny agregat prądotwórczy i wtedy nie potrzeba dyskutować "wyłączą nie wyłączą"... bo brzmi to jak późny PRL...

Mance1978

  • Gość
[Trzebież] Enea robi sobie jaja Trzebież
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 03, 2011, 11:56:47 »
niestety ale stan Polskej infrastruktury energetycznej jest opłakany, co roku większa ilość gospodarstw, odcinana jest od prądu w skutek silnych mrozów, śniegów itp. do tego dochodzą przestarzałe technologie wytwarzania energii.

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Trzebież] Enea robi sobie jaja Trzebież
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 03, 2011, 12:30:11 »
No cóż ktoś kiedyś wybrał  Trzebież i okolice jako "poligon doświadczalny" Brutalne ale prawdziwe.Prawdy nie oczekujcie bo tej nikt Wam nie powie.Należy się tylko z takim stanem rzeczy pogodzić i czekać aż do ENEA zawita w końcu właściwy wiek a 10 stopień zasilania będzie znany już tylko z filmów Barei
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-