Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Hycel  (Przeczytany 28331 razy)

Offline krych

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
[Police] Hycel
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 11, 2012, 13:34:11 »
Kanioma,jak ciebie się nie czepiają to nie wierzgaj nogami.
piecia

Offline kanioma

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 482
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
[Police] Hycel
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 11, 2012, 14:57:34 »
krych, jak bede obrazac Twoich znajomych lub rodzine, to tez bedziesz siedzial cicho?

BTW, po raz kolejny pokazales klase wiejskimi tekstami...  :sleep:

Offline agusiunia5

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
[Police] Hycel
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 12, 2012, 12:57:31 »
Cytat: "sylwia637"
Cytat: "Ziomek"
Dzik jest dziki,dzik jest zły:) Chlopina wykonywał swoja robote .Czy Ty lubisz jak ktos sie wtrąca w wykonywana przez Ciebie pracę??


Akurat w przypadku pracy tego człowieka, to trzeba się wtrącać, zwłaszcza ze chodzi tu o zwierzęta, którego są przez niego źle traktowane.
Niestety nie jest to pierwszy przypadek kiedy widziałam jak wyłapuje on psa.


Ciekawe czy w ogóle ten pies trafi do schroniska. Ten człowiek nie jest stworzony do takiej pracy. Wystarczy popytać się w TOZ na jego temat. Człowiek zamiast pomagać zwierzętom to je męczy.

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
[Police] Hycel
« Odpowiedź #18 dnia: Września 30, 2012, 16:29:00 »
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline hocek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
[Police] Hycel
« Odpowiedź #19 dnia: Października 01, 2012, 21:20:04 »
Cytat: "krych"
Ten pies był przywiązany na smyczy przy przedszkolu,a ten amstaf zaczął go gryżć i moim zdaniem to nie była zadna walka,nie widzieliście to nie piszcie pierdół.


Możliwe. Ale czemu jak ktoś idzie do sklepu czy do przedszkola bierze ze sobą psa? Po co? Jak się bierze psiaka do siebie to trzeba mieć czas wyjść z nim na normalny spacer...
pozdrawiam hocek

Offline hocek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
[Police] Hycel
« Odpowiedź #20 dnia: Października 01, 2012, 21:35:55 »
http://www.boz.org.pl/zp/animal_c.htm
A tu mały artykuł o tym "wspaniałym" człowieku...
pozdrawiam hocek

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
[Police] Hycel
« Odpowiedź #21 dnia: Października 02, 2012, 00:29:39 »
Cytat: "hocek"
Ale czemu jak ktoś idzie do sklepu czy do przedszkola bierze ze sobą psa?


Ja biorę psa do przedszkola,grzecznie nie szczekając czeka na mnie pod przedszkolem,a później możemy dłuższy spacer zrobić sobie po lesie.Powrót do domu i zabranie psa zajęłoby mi około 20 minut,więc i spacer musiałby być o te 20 minut skrócony.Szkoda czasu.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
[Police] Hycel
« Odpowiedź #22 dnia: Października 02, 2012, 08:24:26 »
Cytat: "tatankas"
Ja biorę psa do przedszkola,grzecznie nie szczekając czeka na mnie pod przedszkolem,

to wiesz tylko Ty, choć i tak pewności nie możesz miec bo to tylko zwierzę, w którym zew natury zawsze może się odezwać. Po za tym jest jasno powiedziane, że do przedszkoli ze zwierzętami przychodzić nie wolno. Takie są przepisy w przedszkolach.
Chciałaś mieć zwierzę to i w pakiecie są obowiązki względem niego, i łączyć ich nie wolno. Każdego przywiązującego psa pod przedszkolem czy sklepem należy karać za znęcanie się nad zwierzętami to by zmądrzeli i zrozumieli co kiedy i komu się należy. Dla psa to tak samo jakbyś go przywiązała w lesie do drzewa i zostawiła. Skąd ma wiedzieć, że wrócisz? Wie że go przywiązałaś i zniknęłaś. Już nie raz widziałam pod przedszkolami rzucające się na ludzi psy, które smycz powstrzymywała. I za każdym razem ta sama śpiewka idioty, to taki spokojny przyjemniaczek, nikomu krzywdy nie zrobi...
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

cukierka

  • Gość
[Police] Hycel
« Odpowiedź #23 dnia: Października 02, 2012, 08:56:29 »
Amen!

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
[Police] Hycel
« Odpowiedź #24 dnia: Października 02, 2012, 13:53:53 »
Cytuj (zaznaczone)
to wiesz tylko Ty, choć i tak pewności nie możesz miec bo to tylko zwierzę, w którym zew natury zawsze może się odezwać. Po za tym jest jasno powiedziane, że do przedszkoli ze zwierzętami przychodzić nie wolno. Takie są przepisy w przedszkolach.
Chciałaś mieć zwierzę to i w pakiecie są obowiązki względem niego, i łączyć ich nie wolno. Każdego przywiązującego psa pod przedszkolem czy sklepem należy karać za znęcanie się nad zwierzętami to by zmądrzeli i zrozumieli co kiedy i komu się należy. Dla psa to tak samo jakbyś go przywiązała w lesie do drzewa i zostawiła. Skąd ma wiedzieć, że wrócisz? Wie że go przywiązałaś i zniknęłaś. Już nie raz widziałam pod przedszkolami rzucające się na ludzi psy, które smycz powstrzymywała. I za każdym razem ta sama śpiewka idioty, to taki spokojny przyjemniaczek, nikomu krzywdy nie zrobi...
_________________


Tylko zwierzę moje akurat zostało na tyle dobrze wyszkolone,że mam pewność co piszę.Do przedszkola nie wchodzę z psem,tylko zostawiam przed na tyle oddalonego,by nikomu nie przeszkadzała.Pies słysząc komendę zostań wie,że niedługo wrócę.Zresztą w domu zostaje sam i nie wariuje-wszystkiego da się nauczyć.Kto powiedział,że nie wolno łączyć obowiązków z przyjemnością-pierwsze słyszę.Jesteś śmieszna pisząc,że to znęcanie się nad zwierzętami-zapraszam dziś do tozu,jest akurat dyżur między 17-19 to zobaczysz co to jest znęcanie się nad zwierzętami.Mamy żywe na to dowody w siedzibie.Pies wie,że wrócę,dostaje komendę i ją wykonuje,jeżeli dobrze psa wyszkolisz to nie ma problemu.To tak jak z dzieckiem-jak nie wytłumaczysz mu,że zostaje w przedszkolu tylko na czas twojej pracy,to też nie będzie wiedziało dlaczego zostaje i będzie płakało za mamą.Nie znasz psa to ie podchodź-ja tłumaczę zawsze to swoim dzieciom-z daleka pies na pewno się na ludzi nie rzuca,a z bliska może czuć się zagrożony i atakować ze strachu,niekoniecznie aby ugryźć-raczej wystraszyć niechcianego ludka.Nigdy na szczęście nie powiem,że mój pies łagodny,nie gryzie,bo nawet jeżeli tak jest to nie wiem jak pies zareaguje na nietypowe zachowanie człowieka,ale pies jest w takim miejscu i tak zabezpieczony,że na pewno nie zrobi nikomu krzywdy,chyba,że jakiś idiota sam się będzie prosił i podchodził do nieznanego psa,gdy właściciela nie ma przy nim.Już moja 4 letnia córka wie,że jak nie ma przy psia właściciela to się nie podchodzi,a jak właściciel jest to się pyta czy można podejść i psa pogłaskać-to wszystko się robi pod kontrolą właściciela(osoby dorosłej).
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
[Police] Hycel
« Odpowiedź #25 dnia: Października 02, 2012, 15:49:22 »
nie tłumacz się, wiążesz sama psa do płotu lub słupa a pastwisz się nad tymi co przywiązują je do drzew w lesie  :rotfl:  dla mnie to jedno i to samo. Albo wolno wiązać albo nie wolno. Idziesz na spacer z psem to idź do lasu a nie do przedszkola, łączenie jest naganne i każde wiązanie do płotu, słupa itd. Straż miejska powinna karać
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
[Police] Hycel
« Odpowiedź #26 dnia: Października 02, 2012, 16:34:00 »
Bardzo kocham zwierzęta ale uważam, że są pewne granice i trzeba brać to pod uwagę.
Zwierzęta też są różne i na to najbardziej powinno mieć się wzgląd.
Nigdy nie wiadomo kiedy ugryzie bo może przecież się takiemu psu coś nie spodobać.
Dlatego dziś mnie trafiło jak piesek przywiązany do płotu na jednym z przedszkoli ujadał co sił. Trzeba było się przekrzykiwać. Dlatego trzepie mną normalnie kiedy idę z dzieckiem i naskakuje na nie piesek a pani/pan - spokojnie on nie gryzie... Nie ważne! Wystarczy, że może moje dziecko się najzwyklej boi. No i tak jak wspominałam nie wiadomo kiedy piesek zacznie gryźć.
Najbardziej dobija mnie ujadający piesek na balkonie i w mieszkaniu moich sąsiadów.
Grzecznie poprosiłam panią aby coś z tym zrobili. Przecież jak idą z nim na spacer o 8 rano to szczeka od 3 piętra w dół. Taki mały wilczurek. Kaukaz jakiś czy coś. Piszczy, szczeka. Masakra. Sąsiadka na to, że nie zakłóca ciszy nocnej a że ta jest dla ludzi a nie dla zwierząt to już do niej nie dotarło. Najgorsze jest to, że zaczynam mieć przez to alergie na psie ujadanie.


Wracając do tematu to co by jednak nie mówić to nasz hycel chyba nie jest właściwą osobą na właściwym miejscu. Delikatnie ujmując.
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

Offline hocek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
[Police] Hycel
« Odpowiedź #27 dnia: Października 02, 2012, 17:34:12 »
Cytat: "NIKA"

Wracając do tematu to co by jednak nie mówić to nasz hycel chyba nie jest właściwą osobą na właściwym miejscu. Delikatnie ujmując.


W pełni się zgadzam z Tobą NIKA!!!
Ja też uważam, że przywiązywanie psiaków byle gdzie powinno być karane...
pozdrawiam hocek

Offline pola

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 131
    • Zobacz profil
[Police] Hycel
« Odpowiedź #28 dnia: Października 02, 2012, 17:52:08 »
Kaskada, weź ty się nie kompromituj!
Porównujesz ludzi którzy przywiązuje i zostawiają psy w lesie, do tych co zostawiają je na chwilę bo idą do sklepu po mleko. Gratuluję <brawo>

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
[Police] Hycel
« Odpowiedź #29 dnia: Października 02, 2012, 18:20:36 »
dla zwierzęcia to to samo. Nie istotne co w twojej głowie siedzi. Zwierz widzi tylko, że go przywiązują i zostawiają - to jest to samo. Ty wiesz że zaraz wrócisz jak kolejka do kasy w biedronce się skończy, pies może mieć jedynie na to nadzieję, tak samo gdy go przywiążą w lesie do drzewa. To są bezdyskusyjne fakty.
A co do hycla to poczekajmy na rozstrzygnięcia kontroli. Mi starczyło jak widziałam co robił ze zwłokami pod kapliczką, a później tym samym polonezem po psy jechał. (dawne dzieje ale w pamięci zostały)
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza