Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Palikot w Policach (Hotel Dobosz g.20:30)  (Przeczytany 21328 razy)

Beobachter

  • Gość
[Police] Palikot w Policach (Hotel Dobosz g.20:30)
« Odpowiedź #30 dnia: Maja 08, 2011, 11:11:52 »
Dobrze, że się zgadzamy w ocenie sytuacji, bo właśnie tak rozumiem dialog. Legendarny - masz rację, nasze znużone pokolenie schodzi ze sceny, pora na nowe koncepcje i twarze. A co do Twoich uwag Bartku (speedbax) - też się z nimi zgadzam. Podobnie też oceniam "Zielonych". Może nawet ostrzej, bo to są często ekoterroryści, wykorzystywani do realizacji cudzych celów. Przykładem np. boje o przejście w Dobieszczynie.

Również nie chciałbym ograniczeń prędkości na niemieckich autostradach. Dla mnie i pewnie dla wielu innych kierowców, możliwość pojechania sobie (tam gdzie wolno) "ile fabryka dała" jest pewnym wentylem bezpieczeństwa, umożliwiającym rozsądne zachowania na pozostałych drogach. Na szczęście w Niemczech istnieje prawo landowe, więc, co postanowią w Badenii-Wirtembergii nie musi obowiązywać np. w Meklemburgii, którą egoistycznie jestem najbardziej zainteresowany.
Ja w Niemczech przestrzegam przepisów i to nie tylko w obawie przed mandatem. Przede wszystkim dlatego, że dostrzegam umowę społeczną. Tu jeździmy tak, tu tak, a tam gdzie można - z dowolną prędkością. Z mojego doświadczenia wynika, że jak w Niemczech jest ograniczenie lub zalecenie jazdy z określoną prędkością, np. "Bei Nässe" - to należy posłuchać zalecenia. Ktoś o mnie, kierowcy, myśli. U nas takiej umowy społecznej nie ma.

A wracając do polityki, sam się zastanawiam na kogo będę głosował. Gdyby były wybory bezpośrednie - nie widziałbym problemu, bo rozsądni ludzie są w różnych ugrupowaniach. Kiedy zamiast wyboru osób trzeba wybierać mętne i nigdy nie realizowane programy - kłopot jest i to duży. Już szybciej daje się powiedzieć na kogo na pewno nie będę głosował. Resztę kandydatur trzeba będzie rozważyć, jak się pojawią.

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Palikot w Policach (Hotel Dobosz g.20:30)
« Odpowiedź #31 dnia: Maja 08, 2011, 12:58:17 »
Cytat: "Legendarny"
Zupełnie zgadzam się z Twoją opinią Beobachter. Młodzi ludzie a w tym i ja (świeżo po 18-tych urodzinach) mają powoli dosyć Kaczyńskiego, Tuska i ich koleżków... Wielu młodych na pewno zagłosuje właśnie na inne twarze niż te, które ciągle przewijają się na ekranie telewizora. Na przykładzie swoim jak i wielu moich znajomych, wiem że PiS, PO, SLD i PSL nie znajdą krzyżyka na naszych kartach wyborczych. Bardziej jesteśmy skłonni do tego, żeby postawić na coś nowego, innego niż dotychczas co wybierali nasi rodzice, dziadkowie...

Polać temu Panu! Wreszcie jakiś normalny głos

DarekMirror

  • Gość
[Police] Palikot w Policach (Hotel Dobosz g.20:30)
« Odpowiedź #32 dnia: Października 21, 2012, 21:21:40 »
Cytat: "MarcinS"
Jest to jedyna i niepowtarzalna okazja do wysłuchania, zadania pytania, czy też chociażby głośnego wyrażenia dezaprobaty.


Bardzo żałuję że nie było mnie na spotkaniu Ruchu Poparcia człona reżymu światowego Grupy Bilderberg, Rasisty cham-sem-żółto-azjatyckiego Janusza Palikota z Radecznicy.
Coś słaba reklama była że się na czas nie dowiedziałem.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Palikot w Policach (Hotel Dobosz g.20:30)
« Odpowiedź #33 dnia: Października 21, 2012, 21:23:04 »
Żona odgrzała niesmaczne kotlety w domu?

DarekMirror

  • Gość
[Police] Palikot w Policach (Hotel Dobosz g.20:30)
« Odpowiedź #34 dnia: Października 21, 2012, 21:30:58 »
Cytat: "rbk"
Żona odgrzała niesmaczne kotlety w domu?


Przed chwilą zjadłem kanie, chyba nie zaszkodziły :jupi:

Offline MSC

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
[Police] Palikot w Policach (Hotel Dobosz g.20:30)
« Odpowiedź #35 dnia: Października 21, 2012, 22:06:05 »
Cytat: "DarekMirror"
Cytat: "rbk"
Żona odgrzała niesmaczne kotlety w domu?


Przed chwilą zjadłem kanie, chyba nie zaszkodziły :jupi:


Kto wie? przecież są pryskane  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:
Dlaczego żywi się martwią skoro martwi się nie żywią?

DarekMirror

  • Gość
[Police] Palikot w Policach (Hotel Dobosz g.20:30)
« Odpowiedź #36 dnia: Października 21, 2012, 22:15:03 »
Cytat: "MSC"
Kto wie? przecież są pryskane            


Myślałem że tylko po spożyciu muchomorków czy innych halucynogennych można ucierpieć :money:

Offline maluszkowa

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 199
    • Zobacz profil
[Police] Palikot w Policach (Hotel Dobosz g.20:30)
« Odpowiedź #37 dnia: Października 25, 2012, 13:25:46 »
ja też w tym roku miałam chwilowego stracha czy zjadłam te jadalne kanie..., ale jak widać JESTEM  :rotfl:
Teraz już mroźno się robi i sezon grzybowy dobiega końca...

DarekMirror

  • Gość
[Police] Palikot w Policach (Hotel Dobosz g.20:30)
« Odpowiedź #38 dnia: Października 25, 2012, 18:06:32 »
Cytat: "maluszkowa"
sezon grzybowy dobiega końca...


Jeszcze nie - niech Pani pojedzie do Niemiec to nie starczy pani wiaderek do zbierania, tak jak mi dziś  :lol2:

Offline maluszkowa

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 199
    • Zobacz profil
[Police] Palikot w Policach (Hotel Dobosz g.20:30)
« Odpowiedź #39 dnia: Października 26, 2012, 12:22:37 »
W Norwegii to w ogóle grzybów nie zbierają, rosną takie mega wielkie i tylko Polaczki się z nich cieszą :) No wczoraj dziadek przyniósł jeszcze jedną pełną zrywkę ...