Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] wypadek za przejazdem kolejowym  (Przeczytany 13994 razy)

Offline Maciuś

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
[Police] wypadek za przejazdem kolejowym
« dnia: Kwietnia 22, 2011, 12:15:58 »
Jak w temacie ok godziny 11,50 za przejazdem był wypadek prawdopodobnie kobieta jadąca czerwoną osobówką potrąciła kogoś

Offline RPDA

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 54
    • Zobacz profil
[Police] wypadek za przejazdem kolejowym
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 22, 2011, 12:56:55 »
za którym przejazdem?

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
[Police] wypadek za przejazdem kolejowym
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 22, 2011, 13:36:34 »
Koło Urzędu Miasta.
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

żarcik

  • Gość
[Police] wypadek za przejazdem kolejowym
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 22, 2011, 17:37:50 »
słyszałem, że nawet miała przednia szybę rowzaloną, grubsza sprawa

Offline TakaJedna

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
[Police] wypadek za przejazdem kolejowym
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 22, 2011, 21:00:29 »
Z tego co ja widziałam to był szary(srebrny) Opel Corsa na goleniowskich numerach, i prowadził Facet. Nie widziałam samego zdarzenia tylko chwilę później, ale słyszałam ostre hamowanie i Ostry huk po uderzeniu  (jakby zderzenie samochodów). Wyglądało bardzo poważnie ...

Offline magdaa

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
[Police] wypadek za przejazdem kolejowym
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 22, 2011, 21:57:02 »
ja  jechałam akurat z naprzeciwka  chwile po zdarzeniu , maska  wgnieciona i szyba rozbita

Offline matrixus

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
[Police] wypadek za przejazdem kolejowym
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 22, 2011, 22:32:14 »
A jakieś szczegóły ktoś zna?
dziwny jest ten świat...

London69

  • Gość
[Police] wypadek za przejazdem kolejowym
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 26, 2011, 13:45:25 »
Dwóch młodych mężczyzn jadących Oplem Corsa (srebrny) stuknęli starszą kobietę na przejściu dla pieszych.

Offline szakal

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 55
    • Zobacz profil
[Police] wypadek za przejazdem kolejowym
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 26, 2011, 17:27:40 »
z tego co widziałem w relacji z miejsca wypadku na kablówce to trzeba dodać jeszcze iż pani ta nagle wtargnęła na jezdnie... tak tak nawet w rejonie przejścia dla pieszych to pieszy może być sprawcą :(
Wiesz jak rozpoznać Strażaka w tłumie panicznie uciekających ludzi... zawsze będzie biegł w przeciwną stronę niż cała reszta.

wtrych

  • Gość
[Police] wypadek za przejazdem kolejowym
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 26, 2011, 18:35:03 »
ale tylko w Polsce, w każdym cywilizowanym państwie widząc zbliżającego się pieszego do przejścia zatrzymują pojazd a w Polsce dodają gazu, nie wspominając już o jeżdżeniu pomiędzy nimi jak przy Netto - to taki nasz standard, na szczęście nikt go nie chce importować i może w końcu i u nas Policja zacznie robić co do niej należy, bo na razie też kia śmiga również pomiędzy pieszymi :rotfl:

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] wypadek za przejazdem kolejowym
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 26, 2011, 18:55:04 »
Cytat: "wtrych"
ale tylko w Polsce, w każdym cywilizowanym państwie widząc zbliżającego się pieszego do przejścia zatrzymują pojazd a w Polsce dodają gazu, nie wspominając już o jeżdżeniu pomiędzy nimi jak przy Netto - to taki nasz standard, na szczęście nikt go nie chce importować i może w końcu i u nas Policja zacznie robić co do niej należy, bo na razie też kia śmiga również pomiędzy pieszymi :rotfl:


Po pierwsze nie tylko w Polsce.

Po drugie, nikt nie mówi o pieszym zbliżającym się do przejścia tylko o pieszym nagle na nie wbiegającym. A to jest różnica. I to zasadnicza.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline szakal

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 55
    • Zobacz profil
[Police] wypadek za przejazdem kolejowym
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 26, 2011, 19:06:52 »
Cytat: "wtrych"
w każdym cywilizowanym państwie widząc zbliżającego się pieszego do przejścia zatrzymują pojazd


No właśnie... widząc zbliżającego się pieszego.
A co jeśli go nie widzisz i wbiegnie Ci przed maskę jak będziesz już na przejściu ...dalej będzie to twoja wina? Niektórym sytuacjom nie da się niestety zapobiec i nie ważne jakim  jesteś kierowcą i gdzie akurat jesteś.
Nie chce mi się jakoś wierzyć (o ile jeździsz autem) że zatrzymujesz się przed każdym przejściem dla pieszych i sprawdzasz czy aby nikt nie idzie / nie biegnie  :crazy:
Pozdrawiam
Wiesz jak rozpoznać Strażaka w tłumie panicznie uciekających ludzi... zawsze będzie biegł w przeciwną stronę niż cała reszta.

wtrych

  • Gość
[Police] wypadek za przejazdem kolejowym
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 26, 2011, 19:19:08 »
Cytat: "szakal"
A co jeśli go nie widzisz i wbiegnie Ci przed maskę jak będziesz już na przejściu ...dalej będzie to twoja wina?

zwłaszcza starsza kobieta wbiegła nie zauważona na pasy i to w tamtym miejscu gdzie pieszy jest zawsze widoczny :rotfl:
Cytat: "szakal"
Nie chce mi się jakoś wierzyć (o ile jeździsz autem) że zatrzymujesz się przed każdym przejściem dla pieszych i sprawdzasz czy aby nikt nie idzie / nie biegnie  

napisałem wyraźnie widząc zbliżającego się pieszego - nie rób z siebie głupszego jak jesteś

Offline szakal

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 55
    • Zobacz profil
[Police] wypadek za przejazdem kolejowym
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 26, 2011, 20:27:12 »
Widzę że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem i normalną dyskusją :D
Ja Cię nie obrażam więc nie życzę sobie żebym i ja był obrażany ...zresztą widzę że mało kto już zniża się do twojego poziomu więc i ja przestane.
Wiesz jak rozpoznać Strażaka w tłumie panicznie uciekających ludzi... zawsze będzie biegł w przeciwną stronę niż cała reszta.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] wypadek za przejazdem kolejowym
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 26, 2011, 21:56:53 »
Cytat: "szakal"
Widzę że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem i normalną dyskusją :D
.


To normalne u wtrycha, wiedziałem, że tak to się skończy.

Cytuj (zaznaczone)
zwłaszcza starsza kobieta wbiegła nie zauważona na pasy i to w tamtym miejscu gdzie pieszy jest zawsze widoczny


Pieszy może Ci nagle wyskoczyć na drogę w środku wielkiego pola. I starszej osoby wcale to nie dyskwalifikuje, ba, śmiem twierdzić, że takie osoby częściej pchają się pod koła niż ludzie młodzi.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln