Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] zwolnienia w ZPS Dobosz  (Przeczytany 9503 razy)

żarcik

  • Gość
[Police] zwolnienia w ZPS Dobosz
« dnia: Kwietnia 10, 2011, 19:53:06 »
Witam, czy ktoś wie, dlaczego Pan Dobosz zwolnił ludzi, którzy są rencie? i czy inni też odeszli z kwitkiem?  :<

Patijot

  • Gość
[Police] zwolnienia w ZPS Dobosz
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 18, 2011, 18:50:25 »
Zwolnil duzo pracownikow , nie tylko tych starszych .Bo cukier za drogi , tak sie tłumaczył. Zostalo chyba tylko pare osób.

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
[Police] zwolnienia w ZPS Dobosz
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 18, 2011, 19:38:06 »
A to tłumaczenie dopiero.
Wpisał im to w wypowiedzeniach....?!
Na razie nie ma podpisu......

Schludny

  • Gość
[Police] zwolnienia w ZPS Dobosz
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 18, 2011, 19:57:21 »
Cytat: "Patijot"
Zostalo chyba tylko pare osób.


No to masz informacje :ble: Dzieki takim jak Ty plotka goni plotke.

Schludny

  • Gość
[Police] zwolnienia w ZPS Dobosz
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 18, 2011, 21:01:10 »
Cytat: "Dr.Kafar"
Schludny,
Wszyscy epileptycy powinni Cię za ten avek ukrzyżować.


Chyba nie znasz okreslenia Epileptycy... :study:

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
[Police] zwolnienia w ZPS Dobosz
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 18, 2011, 21:07:12 »
Cytat: "Schludny"
Cytat: "Dr.Kafar"
Schludny,
Wszyscy epileptycy powinni Cię za ten avek ukrzyżować.


Chyba nie znasz okreslenia Epileptycy... :study:


Jak już to nie zna znaczenia słowa "Epileptycy" bo samo określenie zna doskonale :D

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] zwolnienia w ZPS Dobosz
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 19, 2011, 07:59:48 »
Co tam chłopcy słychać u Doboza- zwolnienia? bo o tym jest temat.

Beobachter

  • Gość
[Police] zwolnienia w ZPS Dobosz
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 19, 2011, 17:46:40 »
Nie wiem, czy mam rację. Ale mam doświadczenie. Pracowałem kiedyś w Wyższym Seminarium Duchownym w Szczecinie. Jako redaktor, rzecz jasna. I kierowałem Wydawnictwem Diecezjalnym.
Z tego poziomu obserwowałem zwyczaje seminaryjne. Seminarium wciąż się budowało (lata 1989-1991). I panował obyczaj, że np. przed świętami Bożego Narodzenia pracownicy budowy byli zwalniani. Na "amen"? Nie! Na jakieś dwa tygodnie, po "Trzech Królach" zatrudniano ich znowu. Do kolejnego "długiego weekendu". Dla mnie to była lekcja prawdziwego kapitalizmu w najczystszej postaci. Czy to samo się dzieje w Zakładzie Produkcji Słodyczy? Uczciwie mówiąc - nie wiem. Lecz jeśli - to rozumiem.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] zwolnienia w ZPS Dobosz
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 19, 2011, 18:14:51 »
Wszędzie są zwolnienia a nawet zmiana umów pracy na gorsze .Wypowiadają umowę i zawierają nową, zmniejszając o jedną trzecią zarobki ,ostatnio jest to nagminne. Koszty utrzymania pracowników rosną ,zyski firm maleją i mamy tego efekty .Znowu nagminne stanie się zatrudnianie na czarno .

Offline vena777

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
[Police] zwolnienia w ZPS Dobosz
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 14, 2011, 02:09:44 »
A wystarczy zlikwidować CIT i PIT i byłoby git ;]


Hahahahahahaha i to jest racja!!!!!!! popieram w 100%

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] zwolnienia w ZPS Dobosz
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 14, 2011, 09:54:08 »
...zlikwidować CIT i PIT i byłoby git ...

Pewnie, że git ;)
W kieszeni zostanie mi to, co idzie teraz w formie podatków, ubezpieczeń i innych danin do skarbu państwa.
Ale...
Z drugiej strony - za żłobek zapłacę nie 320 jak teraz a jakieś 950, na badania lekarskie i szczepienia córci wydam miesięcznie dobre 600 zł(nie wspominając o lekarstwach, zdaje sie teraz w połowie refundowanych). Za prąd, wodę, gaz zapłacę ze 100% więcej bo ceny będą uwolnione, autobusem pojade do Szczecina za 6 zł. Nie pójde do MOK-u na niszowy koncert bo MOK-u nie będzie,

Ale to w koncu temat o zakładzie w Trzebiezy :)
Pozdrawiam
Grzegorz Ufniarz

TW_BOLEK

  • Gość
[Police] zwolnienia w ZPS Dobosz
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 14, 2011, 10:45:21 »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
...zlikwidować CIT i PIT i byłoby git ...

Pewnie, że git ;)
W kieszeni zostanie mi to, co idzie teraz w formie podatków, ubezpieczeń i innych danin do skarbu państwa.
Ale...
Z drugiej strony - za żłobek zapłacę nie 320 jak teraz a jakieś 950, na badania lekarskie i szczepienia córci wydam miesięcznie dobre 600 zł(nie wspominając o lekarstwach, zdaje sie teraz w połowie refundowanych). Za prąd, wodę, gaz zapłacę ze 100% więcej bo ceny będą uwolnione, autobusem pojade do Szczecina za 6 zł. Nie pójde do MOK-u na niszowy koncert bo MOK-u nie będzie,

Ale to w koncu temat o zakładzie w Trzebiezy :)
Pozdrawiam
Grzegorz Ufniarz



Czysta demagogia w stylu Tuska. Przychody zostaną zrównoważone z wpływów z akcyzy i podatku VAT. Zdecydowanie zmaleje bezrobocie bo taka ilość gotówki musi rozruszać popyt wewnętrzny. Mało tego spadające koszty firm zwiększą jeszcze bardziej konkurencyjność naszych produktów za granicą co pozwoli znacznie zwiększyć eksport. Można by zdecydowanie zmniejszyć armię która w tym kraju i tak jest nieudolna. prosty przykład... Poszedł młody mężczyzna ostatnio do wojska. Pensja 2800 netto. Obowiązki? Przekładanie papierków z szuflady "a" do szuflady "b", raz na kilka miesięcy bieganie po poligonie. Ile za to można by opłacić miejsc w żłobkach? To tak jak nie przymierzając w SPPK. Siedzi sobie taki pan Ufniarz na stanowisku kierownika i tak na prawdę to czym się zajmuje? Odpisywaniem na skargi? Jaki pan ma tak na prawdę wpływ na wykonywanie przewozów? Moim zdaniem żaden. Pana stanowisko tak jak tego "żołnierza" jest zbędne, ale tak jest w całym kraju marnowanie pieniędzy na rzeczy mało ważne, a potem narzekanie że nie ma na nic pieniędzy. Niech pan obiektywnie przeliczy tak jak w przykładzie "żołnierza" i miejsc w żłobkach tak w pana przypadku. Ile części do autobusów można by kupić gdyby nie trzeba było utrzymywać pana zbędnego stanowiska. Nadzór nad pionem eksploatacji mógłby bez przeszkód pełnić Dyrektor Spółki. Bo czym się zajmuje szef SPPK w czasie między jednymi negocjacjami z miastem a drugimi? NICZYM bo nie można nazwać pracą Podpisywania dokumentów przygotowanych przez podwładnych. Marnotrawstwo w sferze publicznej jest po prostu przerażające, a tworzenie bezsensownych, zbędnych stanowisk dla "kolesi" jest nagminne.

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] zwolnienia w ZPS Dobosz
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 14, 2011, 11:01:49 »
Cytat: "TW_BOLEK"

Czysta demagogia w stylu Tuska. Przychody zostaną zrównoważone z wpływów z akcyzy i podatku VAT.


Eeee tam...
Proszę sobie popatrzec na budżet Polic. Prosze spojrzeć ile gmina dostaje subwencji oświatowej na utrzymanie szkół(subwencja pochodzi z budzetu państwa z dochodów z PIT i CIT). Nie wspomnę o tym, że subwancja pokrywa 2/3 kosztów funkcjonowania szkól, resztę dokładają policcy podatnicy poprzez podatek od nieruchomości i właśnie PIT.
Nie ma PIT iCIT - nie ma subwencji - likwidujemy zapisy w prawie o powszechnym obowiązku szkolnym i... wprowadzamy odpłatne szkoły podstawowe i gimnazjalne. Ciekawe ilu pracowników zakładu w Trzebiezy będzie stac na zapłacenie za szkołę dla swoich dzieci...?

Pozdrawiam
Grzegorz Ufniarz