Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
 • Strona główna
 • Szukaj
  •  
 • Zaloguj się
  • Nazwa użytkownika: Hasło:
   Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Szczecin] Orient Gryf Szczecin 2013 - KAJAKI/PIESZO/ROWEREM  (Przeczytany 4131 razy)

wiking

 • Gość
[Szczecin] Orient Gryf Szczecin 2013 - KAJAKI/PIESZO/ROWEREM
« dnia: Sierpnia 20, 2013, 11:59:56 »
Przez ostanie lata organizowaliśmy szereg imprez na orientację w formie pieszej, rowerowej i kajakowej. W 2013 roku, stwierdziliśmy że nadszedł czas połączenia sił jak i formw jedną, dużą, trzydniową imprezę. Jest to pierwszy tak duży projekt w naszym wykonaniu, jednak przygotowywaliśmy się do niego już od 2009 roku. Mamy nadzieję, że podołamy tak trudnemu zadaniu i wszyscy uczestnicy będą zadowoleni. A dzięki zdobytemu doświadczeniu, kolejne edycje będą jeszcze lepsze. Nowatorskim rozwiązaniem jest połączenie kajaków, marszu i rowerów. Zapraszamy na cały weekend do Szczecina. Każdy, zarówno początkujący jak i zaawansowany znajdzie coś dla siebie. Warto nadmienić, że kajakowe trasy na orientację klasyfikowane będą do Pucharu Polski w Kajakowych Rajdach na Orientację 2013 - pierwsza edycja. A czekają na Was w kolejności:


V Szczeciński Kajakowy Rajd na Orientację „POD PRĄD”. To około 20 kilometrowa trasa po rzece Płoni od Szczecina Jezierzyc do Szczecina Dąbia. Trasa przewidziana jest dla uczestników zaawansowanych. Na trasie są przenoski, zwalone drzewa i inne przeszkody. Jednak organizując spływy widzimy że nawet początkujący kajakarze dają sobie radę w pokonaniu rzeki w około 6-7 godzin na tym odcinku. Nazwa trasy TK20. Data: 7.09.2013 rok. Sart: Szczecin Jezierzyce most na Płoni godz. 9:00. Należy zapoznać się ze szczegółowych, oddzielnie przygotowanym regulaminem. Impreza klasyfikowana do Pucharu Polski w Kajakowych Imprezach na Orientację. Szczegóły na w komunikacie technicznym.

TRASA PIESZA TP30. Trasa prowadzi po kompleksach leśnych Puszczy Bukowej i okolic na bazie istniejących szlaków pieszych oraz dróg leśnych. Długość 30 km podana jest w linii prostej, co oznacza że należy doliczyć kilka dodatkowych kilometrów. Trasa do pokonania nawet dla niezbyt wprawionych piechurów. Teren o urozmaiconej rzeźbie terenu. Nazwa trasy TP30. Data: 7.09.2013 rok. Start: Szczecin Dąbie – polana rekreacyjna przy ulicy Tczewskiej. Należy zapoznać się ze szczegółowych, oddzielnie przygotowanym regulaminem. Szczegóły na Szczegóły na w komunikacie technicznym.

TRASA ROWEROWA TR30. Trasa prowadzi po kompleksach leśnych Puszczy Bukowej i okolic na bazie istniejących szlaków pieszych oraz dróg leśnych. Długość 30 km podana jest w linii prostej, co oznacza że należy doliczyć kilka dodatkowych kilometrów. Trasa do pokonania nawet dla niezbyt wprawionych rowerzystów. Teren urozmaiconej rzeźbie terenu. Start: Szczecin Dąbie – polana rekreacyjna przy ulicy Tczewskiej. Należy zapoznać się ze szczegółowych, oddzielnie przygotowanym regulaminem. Szczegóły na w komunikacie technicznym

TRASA MIESZANA ELITAMIX80. Trasa dla zaawansowanych uczestników. Pokonują trasę w mixie. Pierwszy etap to trasa rowerowa 30 kilometrów, drugi etap – trasa piesza 30 km zaś trzeci etap kajakowy około 20 km. A wszystko w czasie 18 godzin. Uczestnicy spływają do Szczecina Dąbie. Tutaj krótki odpoczynek i start do trasy rowerowej. Następnie trasa piesza niestety już w godzinach nocnych. Nazwa trasy ELITAMIX80. Data: 7.09.2013 rok. Start: Szczecin Dąbie – polana rekreacyjna przy ulicy Tczewskiej. Trasa kajakowa zaliczana do Pucharu Polski w Kajakowych Imprezach na Orientację. Należy zapoznać się ze szczegółowych, oddzielnie przygotowanym regulaminem. Szczegóły na w komunikacie technicznym.

IV Kajakowy Rajd na Orientację „DĄBSKI AZYMUT” o puchar Komendanta Chorągwi Zachodniopomorskiej ZHP w Szczecinie. Trasa przewidziana jest dla uczestników początkujących. Prowadzi po jeziorze Dąbie, Regalicy i Płoni. Trasa to długość około 8-10 kilometrów, czyli odcinek bezproblemowo do pokonania nawet przez słabo zaprawionych w kajakowych bojach uczestników. Corocznie impreza ciesząca się największą popularnością. Nazwa trasy TK10. Data: 8.09.2013 rok. Sart: HOM Szczecin Dąbie. 9:00. Impreza klasyfikowana do Pucharu Polski w Kajakowych Imprezach na Orientację. Należy zapoznać się ze szczegółowych, oddzielnie przygotowanym regulaminem. Szczegóły na w komunikacie technicznym.

XXIV Rekreacyjna Impreza na Orientację „ZEPSUTE KOMPASY”. Impreza typowo rekreacyjna dla uczestników indywidualnych jak i rodzin. Przygotowane są trasy dla uczestników do 13 roku życia, od 13 roku życia oraz rodzinna. Impreza odbywa się w Parku Leśnym „Zdroje”. . Nazwa trasy TP5. Data: 8.09.2013 rok. Start: Polana Słoneczna obok jez. Szmaragdowe godz. 10:30. Należy zapoznać się ze szczegółowych, oddzielnie przygotowanym regulaminem. Szczegóły na w komunikacie technicznym.Szczegóły na www.orientgryf.pl
Nasz kanał Facebook - https://www.facebook.com/orientgryfszczecin
Kanał Facebook Pucharu Polski Kajakowych RnO - https://www.facebook.com/kajakowypuchar

 
« Ostatnia zmiana: Lutego 22, 2019, 17:20:44 wysłana przez Domino »

Offline Richadeto

 • Nowicjusz
 • *
 • Wiadomości: 1
  • Zobacz profil
Odp: Orient Gryf Szczecin 2013 - KAJAKI/PIESZO/ROWEREM :)
« Odpowiedź #1 dnia: Września 19, 2017, 05:17:45 »
Doskonałe, nigdy wcześniej nie widziałem.
« Ostatnia zmiana: Września 19, 2017, 05:19:30 wysłana przez Richadeto »