Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Trzecia "Biedronka" w Policach!  (Przeczytany 87776 razy)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Trzecia "Biedronka" w Policach!
« Odpowiedź #135 dnia: Grudnia 01, 2012, 06:10:15 »
Cytat: "KrP"
Lidlowi drób dostarcza Drobimex, a więc firma, która zaopatruje 90% polskich sklepów. ;p


To i dobrze, bo polski drób smakuje jeszcze normalnie, choć Drobimex należy chyba do Niemców.

Cytat: "KrP"
Ah, no i duży plus Lidla - sporo oryginalnych marek w dobrych cenach. Nasze regionalne piwa, whisky Grants za 29zl i sporo innych.


Fakt, markowe alkohole bywają w super cenach, tak jak np. ostatnio litr "Finlandii" za 49 zł.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Trzecia "Biedronka" w Policach!
« Odpowiedź #136 dnia: Grudnia 30, 2012, 09:09:24 »
Cytat: "draculka"
Cytat: "KrP"
Lidl chociażby.


Lidl się musi postarać by odzyskać klientów utraconych w ostatnim roku - mówię o rynku w PL, a nie tylko w Policach.
Relatywnie zrobiło się tam drożej i gorzej.

Trudno im będzie. Pozastępowali markowe produkty swoimi, które wcale nie są tańsze. Coraz rzadziej u nich kupuję, wolę Netto, chociaż mam trochę dalej. Zwłaszcza gdy sobie przypomnę czekoladę, która w Lidlu w Pasewalku kosztuje 0,99 €, a w polickim 6,49 zł  :/
A Biedronki nie cierpię za ciasnotę. Na zakupach tam mogę kogoś pogryźć ;)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Trzecia "Biedronka" w Policach!
« Odpowiedź #137 dnia: Grudnia 30, 2012, 11:30:01 »
Jak dla mnie osobiście najtańszy i najlepszy jeśli chodzi o produkty i jakość jest Kaufland. I Biedronka i Lidl nie umywają się cenowo i jakościowo. Dobre produkty, świeże mięsko, ład i porządek. Mam szczęście mieszkać 10 minut od Kauflanda i zakupy większe tylko tam robie :)
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

karola11092007

  • Gość
[Police] Trzecia "Biedronka" w Policach!
« Odpowiedź #138 dnia: Grudnia 30, 2012, 13:10:14 »
A ja polecam Auchan - dobre ceny , brak tłoków i miła obsługa

Offline kier

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
[Police] Trzecia "Biedronka" w Policach!
« Odpowiedź #139 dnia: Grudnia 30, 2012, 13:17:35 »
i Kaufland i Auchan tak jakoś daleko od Polic. trzeba naprawdę spore zakupy zrobić, by się to zbilansowało

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Trzecia "Biedronka" w Policach!
« Odpowiedź #140 dnia: Grudnia 30, 2012, 14:13:35 »
Masz rację, mówię, że mam szczęście mieszakjąc blisko Kauflanda :) Duże zakupy naprawdę warto robić w Kauflandzie. Auchan od nowego roku powiększy się o kilka sklepów w Szczecinie kosztem Reala :)
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Trzecia "Biedronka" w Policach!
« Odpowiedź #141 dnia: Grudnia 30, 2012, 14:21:38 »
A ja Lidla lubię. Często dobre promocje robią, teraz mają kabanosy za 4.49zł chyba, dobra cena i w smaku też zacne. Budweisery mają często po 2.99zł gdzie w realu ceny zaczynają się od 4zł. Grants 0,5l za 29zł też jest spoko, częste promocje na regionalne piwa też są. No i dobre pieczywo mają.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Sweeti Belle

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
[Police] Trzecia "Biedronka" w Policach!
« Odpowiedź #142 dnia: Grudnia 30, 2012, 16:54:06 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Masz rację, mówię, że mam szczęście mieszakjąc blisko Kauflanda :) Duże zakupy naprawdę warto robić w Kauflandzie. Auchan od nowego roku powiększy się o kilka sklepów w Szczecinie kosztem Reala :)
A tak konkretniej ,to gdzie ten Auchan ma być ? W Realu ? Lubimy robić zakupy właśnie w Auchan i przydał by się gdzieś bliżej :)

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Trzecia "Biedronka" w Policach!
« Odpowiedź #143 dnia: Grudnia 30, 2012, 17:01:17 »
Chodzi o to, że sieć Real przejmuje spółka właściciel marki Auchan :) Także kwestią czasu będzie zmiana brandu Real na Auchan. To gdzie umiejscowione są Reale wiesz napewno:) Najbliżej Polic to wiadomo, że Galaxy :)
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] Trzecia "Biedronka" w Policach!
« Odpowiedź #144 dnia: Marca 14, 2013, 13:55:23 »
Cytat: "fafix"
Co do tej trzeciej bierdy. Orientuje się ktoś jak z pracą , ...


Myślę, że potrzebują... w Centrali ;) Bardziej serio, doświadczyliście tego, co poniżej? W skrócie, kolejne doświadczenie z Biedronką i moja rada dla robiących tam zakupy. Idziesz do Biedronki, przygotuj wyliczona kwotę by zapłacić za zakupy. Broń Cię Panie, jeśli robisz małe-tanie zakupy i masz w portfelu tylko  banknoty o nominale wyższym niż 20 zł. Kasa nie ma reszty. Kolejka czeka, ty ,,zatrzymany" przy kasie też czekasz. Jest troczę nerwowo. I... ,,ściepa" wśród klientów... Uff...
W Centrali-Kierownictwie Biedronki brak myślących? Proponuję, póki ci, zgapić od Lidla (tam nie ma tego problemu) czy od Netto (zdarza się, a reakcja szybka). To nie jest przypadek jednostkowy.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline samo zło

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
[Police] Trzecia "Biedronka" w Policach!
« Odpowiedź #145 dnia: Marca 14, 2013, 17:53:22 »
Za to przy w Lidlowych zakupach często mi się kaska nie zgadza. Dla zmęczonych molochami polecam policki ryneczek :rotfl:

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] Trzecia "Biedronka" w Policach!
« Odpowiedź #146 dnia: Marca 14, 2013, 18:02:44 »
To prawda, my klienci mamy wybór.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline bella20

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
[Police] Trzecia "Biedronka" w Policach!
« Odpowiedź #147 dnia: Marca 14, 2013, 19:05:51 »
Cytat: "Daria"
Cytat: "fafix"
Co do tej trzeciej bierdy. Orientuje się ktoś jak z pracą , ...


Myślę, że potrzebują... w Centrali ;) Bardziej serio, doświadczyliście tego, co poniżej? W skrócie, kolejne doświadczenie z Biedronką i moja rada dla robiących tam zakupy. Idziesz do Biedronki, przygotuj wyliczona kwotę by zapłacić za zakupy. Broń Cię Panie, jeśli robisz małe-tanie zakupy i masz w portfelu tylko  banknoty o nominale wyższym niż 20 zł. Kasa nie ma reszty. Kolejka czeka, ty ,,zatrzymany" przy kasie też czekasz. Jest troczę nerwowo. I... ,,ściepa" wśród klientów... Uff...
W Centrali-Kierownictwie Biedronki brak myślących? Proponuję, póki ci, zgapić od Lidla (tam nie ma tego problemu) czy od Netto (zdarza się, a reakcja szybka). To nie jest przypadek jednostkowy.


Wina kierownika, jakieś mają zasady tam ze nie mają kasy na zapleczu. Nie wiem czy to prawda, tak kasjerka mi powiedziała ostatnio. Bankomat przy biedronce niestety najdrobniej wyda 50zł...także przepraszam, kolejką się przejmować nie będę, spokojnie poczekam na resztę ;D

nyna2323

  • Gość
[Police] Trzecia "Biedronka" w Policach!
« Odpowiedź #148 dnia: Marca 17, 2013, 10:54:25 »
Odpowiedź jest bardzo prosta. Niekiety zaczynając pracę kasjerki w kasetce nie mają drobnych - ani złotówki! Więc zaczynając pracę z takimi niminałami jak jedynie 50 zł i ani grosza więcej lub innych papierkowych pieniędzy jak  ma się wydać resztę ? Niestety wszystko jest na głowie kasjerki a Ci wyżej mają to w....duszy. Ma się zrobić tak by była kasa i tyle. Co z tego że uda się kasjerce nazbierać jak na 2 dzień przyjdzie inna i nie będzie zbierać drobnych. No a niestety w biurze nie mają kasy. Znam sytuację gdzie dziewczyna prosiła kierowniczkę bo nie miała jak wydać (bo jak przychodzi ktoś na zakupy za 3 złote a daje 200 no to nie ma możliwości uzbierania) na to kierowniczka powiedziała " ale ja nie mam radź sobie" i poszła... miło prawda ? Były sytuacje gdzie dziewczyny biegały po sklepie i pytały klientów czy nie mają rozmienić. Myślicie, że dalczego są bankomaty przy biedronkach ? By nie wprowadzić możliwości pałatności kartą - no bo przecież prowizja za duża ! Kasjerki z pewnością są za terminalem ale co one mogą .... jedynie świecić oczami  i się uśmiechać  a w środku w sobie... mają takie nerwy że.... no ale dla ludzi to nie do pomyślenia ! Jak to ? nie ma Pani jak wydać ? przecież to taki mały niminał to kpina! I ona też tak myśli, ale wyjaśnijcie to tym co tym zarządzają ....

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
[Police] Trzecia "Biedronka" w Policach!
« Odpowiedź #149 dnia: Maja 21, 2013, 20:47:04 »
Cytat: "Denver"
Przy Morelowej (pomiędzy Morelową, a torami kolejowymi) inwestycje rozpoczął "lokalny deweloper". Zabudowa mieszkalna (podobno typu bliźniak). Tyle. Biedronka jeśli ma powstać w tych okolicach to pewnie na "terenach komercyjnych" bliżej stacji benzynowej.

To nie mieszkania tylko lokale użytkowe. Też myślałem, że to Platformiany inwestor (bo jakoś tak jest, że im się udaje  i wykupują wszystko), ale to chyba jakiś obcokrajowiec, bo przejeżdżając  zauważyłem na tablicy informacyjnej (jeżeli dobrze rozczytałem) jakieś Andreas czy coś podobnego.