Inne tematy > Edukacja

Szkoły podstawowe.

(1/3) > >>

adrianna:
Złożyłam w niosek o przyjęcie mojej córki do szkoły podstawowej nr 3 w Policach. jednakże dochodzą mnie informacje, że w tym roku nie ma szans na przyjęcie dzieci spoza rejonu do tej szkoły. Czy ktoś zna jakieś szczegóły? Jakie są szanse?

grzegorz.ufniarz:
Według mojego rozeznania rejonizacja w szkołach podstawowych obowiązuje ale nie jest sztywną regułą. Zasada jest taka, że do danej szkoły w pierwszej kolejności przyjmuje się dzieci z rejonu. Jezeli po tej operacji zostaja jeszcze wolne miejsca, przyjmowane są dzieci spoza rejonu.
Pozdrawiam
Grzegorz Ufniarz

Wykidajło:

--- Cytat: "adrianna" ---Złożyłam w niosek o przyjęcie mojej córki do szkoły podstawowej nr 3 w Policach. jednakże dochodzą mnie informacje, że w tym roku nie ma szans na przyjęcie dzieci z poza rejonu do tej szkoły. Czy ktoś zna jakieś szczegóły? Jakie są szanse?
--- Koniec cytatu ---

Nie lepiej zapytać w szkole? Tam chyba najlepiej wiedzą, ile mają dzieci z rejonu - które muszą przyjąć.

goja:

--- Cytat: "adrianna" ---Złożyłam w niosek o przyjęcie mojej córki do szkoły podstawowej nr 3 w Policach. jednakże dochodzą mnie informacje, że w tym roku nie ma szans na przyjęcie dzieci z poza rejonu do tej szkoły. Czy ktoś zna jakieś szczegóły? Jakie są szanse?
--- Koniec cytatu ---


Niestety to prawda http://www.sp3.police.pl/aktualnosci.htm

wtrych:
ale od 1 do 7 .03 były przyjmowane widać limit się wyczerpał

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej