Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Demonstracja pod Gminą  (Przeczytany 22080 razy)

Offline gigus 36

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
Demonstracja pod Gminą
« dnia: Marca 11, 2011, 13:04:34 »
Ludzie po co się wyzywacie na tym forum ,trzeba się skrzyknąć iść pod urząd gminy pokazać tym oszustom ,złodziejom co o nich myślimy,ratując budżet państwa rujnują nasze portfele,kiedyś chleb poszedł w górę co się działo a teraz jest o wiele gorzej i gdzie jest ten NARÓD?

Offline ArieL

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 233
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.police.pl
Re: Demonstracja pod Gminą
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 11, 2011, 13:12:35 »
Cytat: "gigus 36"
Ludzie po co się wyzywacie na tym forum ,trzeba się skrzyknąć iść pod urząd gminy pokazać tym oszustom ,złodziejom co o nich myślimy,ratując budżet państwa rujnują nasze portfele,kiedyś chleb poszedł w górę co się działo a teraz jest o wiele gorzej i gdzie jest ten NARÓD?



Ale o co chodzi? :D
\"Futbol to nie sprawa życia i śmierci. To rzecz dużo poważniejsza\"

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
Demonstracja pod Gminą
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 11, 2011, 13:23:04 »
Swoje niezadowolenie wyrażaj przed urną wyborczą i tam oddzielaj plewy od ziarna.
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Re: Demonstracja pod Gminą
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 11, 2011, 13:47:08 »
Cytat: "ArieL"
Cytat: "gigus 36"
Ludzie po co się wyzywacie na tym forum ,trzeba się skrzyknąć iść pod urząd gminy pokazać tym oszustom ,złodziejom co o nich myślimy,ratując budżet państwa rujnują nasze portfele,kiedyś chleb poszedł w górę co się działo a teraz jest o wiele gorzej i gdzie jest ten NARÓD?



Ale o co chodzi? :D

Zespół odstawienia - bimber mocno podrożał.

Drogi Kolego - zachowuj takie uwagi dla siebie.
Niezależnie od wszystkiego są one nie na miejscu.
Denver
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
Re: Demonstracja pod Gminą
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 11, 2011, 14:15:32 »
Cytat: "gigus 36"
Ludzie po co się wyzywacie na tym forum ,trzeba się skrzyknąć iść pod urząd gminy pokazać tym oszustom ,złodziejom co o nich myślimy,ratując budżet państwa rujnują nasze portfele,kiedyś chleb poszedł w górę co się działo a teraz jest o wiele gorzej i gdzie jest ten NARÓD?


Chcesz iść demonstrować pod gminę bo cukier jest za drogi? Z WOS-u to za dobry nie byłeś chyba :D

sekator

  • Gość
Demonstracja pod Gminą
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 11, 2011, 14:53:54 »
Cytat: "gigus 36"
iść pod urząd gminy pokazać


To juz bardziej właściwe byłoby pójście pod siedzibę Powiatu  :devil:
A jeszcze lepsza byłaby wyprawa na Wały Chrobrego.

 
Cytat: "Król podziemia"
Swoje niezadowolenie wyrażaj przed urną wyborczą i tam oddzielaj plewy od ziarna


Ta metoda jest najbardziej rozsądna, choć niektórzy politycy w Polsce uparli się żeby zakończyć kadencję ,,na Mubaraka" i ostro na to pracują. :devil:

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
Demonstracja pod Gminą
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 11, 2011, 22:57:38 »
Cytat: "sekator"

To juz bardziej właściwe byłoby pójście pod siedzibę Powiatu


Eee tam starostwo. Trzeba splendoru gminie dodać.
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"

Offline gigus 36

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
Demonstracja pod Gminą
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 15, 2011, 21:16:02 »
Ludzie trzeba wyjechać zostawić w tym porypanym kraju polityków i urzędników samych sobie .Zobaczymy jak sobie dadzą rade.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Demonstracja pod Gminą
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 15, 2011, 21:23:09 »
Polska jest najważniejsza! To nie jest nazwa partii... Ten kraj zasługuje na NORMALNYCH gospodarzy, ale żeby tak było musi się zmienić ludzka mentalność... Jakoś ciężko na to liczyć w najbliższym czasie. Czy jedyną receptą jest wyjazd? Czy naprawdę nie możemy budować Naszej przyszłości w Polsce?
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Demonstracja pod Gminą
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 15, 2011, 23:08:07 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Ten kraj zasługuje na NORMALNYCH gospodarzy, ale żeby tak było musi się zmienić ludzka mentalność... Jakoś ciężko na to liczyć w najbliższym czasie. Czy jedyną receptą jest wyjazd? Czy naprawdę nie możemy budować Naszej przyszłości w Polsce?


Normalni ludzie nie pchają się do władzy, a jeżeli już trafią się tacy, co chcieliby coś zdziałać, to są zaszczuwani przez broniących układów. Dziś jest tak w każdej partii, bez wyjątku, każdy kto się dorwie ciągnie z tego ile się da, ideologicznie i materialnie. Nie sądzę, by się prędko zmieniła polska mentalność. Czy wyjeżdżać? Myślę, że to nie jest takie proste, życie w innym kraju wymaga wtopienia się w inną kulturę, jednemu to będzie odpowiadać, a innemu już nie. Szkoda, że Polaków zmusza się do podejmowania takich decyzji.

sekator

  • Gość
Demonstracja pod Gminą
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 15, 2011, 23:13:47 »
Cytat: "speedbax"
Szkoda, że Polaków zmusza się do podejmowania takich decyzji.


Niestety po 1 maja Polska pozbędzie się ponownie kilkuset tysięcy młodych, zdolnych i pracowitych ludzi, dla których nasz kraj nie potrafi stworzyć warunków do normalnego życia i pracy w kraju. To niepowetowana strata.

Offline gigus 36

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
Demonstracja pod Gminą
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 08, 2011, 19:12:26 »
Teraz wiem na pewno PO to banda złodziei,oszustów ,kolesi dla nich władza  tylko władza mam nadzieję że premiera i prezydenta rozliczy trybunał konstytucyjny i stracą swoje majątki .Jednym się daje 250 tyś a drugim zabiera się  zasiłek pogrzebowy i daje 4 tyś.Wszyscy powinni dostawać po równo czyli 250 tys za zmarłego członka rodziny.Prokuratura jest tylko dla władzy ,afery nie ma prokuratura jest taka biedna i bezradna , a przepraszam jak dziecko godne ukradnie wafelka dosięga go sprawiedliwość. Macie Polskę za rządów PO sprawiedliwą tylko że nie dla wszystkich dla swoich,jestem rozczarowany taką Polską a zwolenników tej partii mam za nic ,przygłupy sorry ale takie mam zdanie i nie jestem z PiS-u.

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Demonstracja pod Gminą
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 08, 2011, 19:53:03 »
Cytat: "gigus 36"
a zwolenników tej partii mam za nic ,przygłupy

Nie będę się wdawał z tobą w polemikę nad tym jak rządzi PO, jak rządził PiS itd. udowodnię ci tylko, że to nie zwolennicy PO są przygłupami.
A więc:
1.
Cytat: "gigus 36"
oszustów ,kolesi
- przecinki stawiamy zaraz po wyrazie, a nie przed kolejnym;
Cytat: "gigus 36"
250 tyś
- mój ulubiony skrót... a więc ile jest tych "tyśów"?
Cytat: "gigus 36"
4 tyś
- 2:0 ;D
Cytat: "gigus 36"
władzy ,afery
znowu te przecinek...
Cytat: "gigus 36"
nic ,przygłupy
i jeszcze raz...
Mógłbym się tak czepiać dalej ;-)

Żeby nie było, że się czepiam i nic mądrego nie napiszę, to teraz trochę merytorycznie:
Cytat: "gigus 36"
Teraz wiem na pewno PO to banda złodziei,oszustów
- skoro jesteś świadkiem złamania prawa (kradzieży, oszustwa) zgłoś to do prokuratury, bo masz taki obowiązek jako obywatel.
Cytat: "gigus 36"
dla nich władza tylko władza mam nadzieję że premiera i prezydenta rozliczy trybunał konstytucyjny(...)
Władza jak władza - ot zwykła, silnie uzależniająca używka. Tylko dlaczego konstytucyjny?
Cytat: "gigus 36"
(...)i stracą swoje majątki
Ach ta zawiść rodaków...
Cytat: "gigus 36"
Jednym się daje 250 tyś a drugim zabiera się zasiłek pogrzebowy i daje 4 tyś.
Tu się zgodzę, 250 tys. to za dużo. Bo albo wszyscy są równi, albo nie. Inna sprawa, że ci, którzy zginęli byli z różnych opcji politycznych, więc wielu z nich nie było, jak to ująłeś, kolesiami PO.
Cytat: "gigus 36"
Prokuratura jest tylko dla władzy ,afery nie ma prokuratura jest taka biedna i bezradna
Załatwianie pracy córce Sobiesiaka było nieetyczne, to co robiło część polityków PO również nie było etyczne. Tylko czym innym jest domniemywać, a czym innym udowodnić. Na szczęście jest 15 lat do przedawnienia całej sprawy, więc może jeszcze znajdą się dowody. Jeśli nie, to znaczy, że nikt prawa nie złamał, prawda?
Cytat: "gigus 36"
przepraszam jak dziecko godne ukradnie wafelka dosięga go sprawiedliwość
Jeśli ukradnie wafelka, to nie pójdzie siedzieć (mała szkodliwość czynu). Po za tym nic nie powinno usprawiedliwiać kradzieży. Ktoś tego wafelka wyprodukował, sprzedał do hurtowni i zarobił na nim, by nakarmić swoje dziecko, sprzedawca też chciał zarobić na sprzedaży wafelka, ale ktoś mu go ukradł itd. Trzeba też się zastanowić nad tym, co jest powodem głodu dziecka. Brak środków do życia w rodzinie (rodzice pracują, czy na zasiłku siedzą?) itp.
Cytat: "gigus 36"
Macie Polskę za rządów PO sprawiedliwą tylko że nie dla wszystkich dla swoich
Taka sama jak za rządów PiS, SLD i wszystkich innych, którzy byli wcześniej. Niestety władza ogłupia, a ludzie adekwatni na dane stanowiska, są zazwyczaj za mądrzy, by pchać się do polityki.
Cytat: "gigus 36"
nie jestem z PiS-u
Ja nie jestem ani z PiS-u, ani z PO.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline gigus 36

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
Demonstracja pod Gminą
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 08, 2011, 20:04:49 »
Po twoich uszczypliwościach jakoś mam inne zdanie ,a co ty uważasz że trzeba zrobić? Bo jak widzę potrafisz napisać gdzie przecinek a gdzie kropka a powiedz mądralo co trzeba zrobić ?Klepać ich po plecach i roznosić im ulotki? Jak taki mądry jesteś powiedz co trzeba zrobić gościu od przecinków bo jak widzę to dla ciebie najważniejsze w tym kraju.

Offline policzanin

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 39
    • Zobacz profil
Demonstracja pod Gminą
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 08, 2011, 21:09:21 »
gigus 36, kubapolice ma racje wg. mnie nie wykazujesz jakichkolwiek oznak znajomości polityki, jesteś kolejnym krzykaczem. Co zrobić? A moze dać szanse PO?? Dlaczego w policach jest dobrze?? bo u władzy od tylu lat jest jedna partia, jest zachowana ciągłość... dlatego ja tez w najblizszych wyborach bd głosował na PO choć zraziła mnie nieco do siebie partia ale dam im szanse a nie planuje byc uczestnikiem jakis demonstracji. Nie mozna miec pretensji do PO o to ze ceny wzrastają (CENY WZRASTAJĄ W CAŁEJ EUROPIE) o dług publiczny tez nie, bo to nie jest wina tylko PO lecz wszystkich dotychczas rządzących partii. Jednak skoro argumenty innych do Ciebie zbytnio nie docierają dajesz opinie tylko o sobie i o tym ze nie potrafisz słuchac, nie szanujesz innych oraz że nie rozumiesz tego iż kazdy ma prawo do własnego zdania. Jeszcze jedno bo pojawia się tu wątek katastrofy smoleńskiej, cały rok wszyscy krzyczą tylko o niej, jednak codziennie na drogach giną ludzie, a to jest tylko brzydka gra polityczna i wstyd wykorzystywać takie coś w własnych celach propagandowych.

Ort. Pozdrawiam - Kuba