Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] policka policja  (Przeczytany 72282 razy)

Online Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Police] policka policja
« Odpowiedź #30 dnia: Marca 05, 2011, 21:51:45 »
Cytat: "Czesio"
Całe szczęście, że teraz masz dużo czasu na wszystko a jedyny urząd jaki często będziesz odwiedzał to Powiatowy Urząd Pracy w Policach.

Były policjant to także człowiek i "błądzić" jest rzeczą ludzką- "pies na łańcuchu nie błądzi ale nigdzie nie trafia" Nie uprawiajcie publicznego linczu.
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Czesio

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #31 dnia: Marca 05, 2011, 22:18:44 »
Cytat: "Król podziemia"
Były policjant to także człowiek i "błądzić" jest rzeczą ludzką- "pies na łańcuchu nie błądzi ale nigdzie nie trafia" Nie uprawiajcie publicznego linczu.


Zgadzam się, że trzeba pomagać nawet tym co zbłądzili, ale gorzej jest jak ten co zbłądził nie widzi tego i błądzi jeszcze bardziej, prowadząc swoją nieuczciwą grę. Informacje jakie są nam przekazywane są bardzo szczątkowe i często nie mają nic wspólnego z prawdą na której nam tak bardzo zależy. Jest też coś takiego jak honor, którego chyba zabrakło komuś w całej tej sprawie. A historia ta miała tak trywialny początek, ale o tym to już chyba w następnym odcinku  :lol2:  Wszyscy dorośli wiemy wokół "czego" świat się kręci. Niestety w tej historyjce wszystko dokładnie tak samo wyglądało... :lol2:  Była księżniczka która pasjonowała się szybkimi samochodami i pasję tą dzieliła ze swoim księciem ale pojawił się ktoś kto nie chciał tego zrozumieć i postanowił spowodować aby księżniczka już nie mogła się uśmiechać a książe został wtrącony do lochu.

Online Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Police] policka policja
« Odpowiedź #32 dnia: Marca 05, 2011, 22:54:32 »
no cóż-serce nie sługa,każda ze stron popełniła błędy za które płacą główni aktorzy.Niezawisły Sąd sam to oceni kto jakie role pełnił.
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Czesio

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #33 dnia: Marca 06, 2011, 08:28:15 »
Ten błędny rycerz miał kiedyś wielką moc, jednak pojawiła się zła wiedźma, która rzuciła na niego urok. Pomimo tego on nadal starał się pokazać wszystkim swe męstwo. Jednak któregoś dnia niewinna niewiasta, wzniosła ku niebu zaciśniętą prawą dłoń z wyprostowanym małym palcem i rzekła do niego. Oj ty rycerzu nie możesz dać mi uśmiechu i nie możesz mnie uratować bo twa moc została zakleta w tym owym palcu jaki teraz ku niebu wznoszę... I tak rycerz od tej chwili walczy z każdym księciem, którego spotka na swej drodze, chcąc w ten sposób zrzucić zły urok  :lol2:

zbyszko

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #34 dnia: Marca 06, 2011, 19:11:47 »
Czy te bajki są aby na temat  :alien: czy aby Czesio forum nie pomylił

Harnaś

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #35 dnia: Marca 06, 2011, 22:43:04 »
Ciekawy jestem kto z was zna tych "biednych chłopców". Ja dwóch z nich znam osobiście i nie mogę powiedzieć, aby byli mili, grzeczni  i ułożeni. Mam nadzieję, że za to co robią poniosą odpowiednią karę i prawdziwa prawda wyjdzie na jaw.

Offline stugiewa

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 81
    • Zobacz profil
[Police] policka policja
« Odpowiedź #36 dnia: Marca 07, 2011, 10:00:31 »
mama takie pytanie co policja samochodem robi za dworcem tam na plytach na wysokosci parku bo ostatnio przechodzilem i stoja sobie tam czyzby komus nie chcialo sie patrolowac miasta?

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
[Police] policka policja
« Odpowiedź #37 dnia: Marca 07, 2011, 16:43:06 »
A zaglądałeś do środka? Może po prostu schowali się na drzemkę,w końcu praca w polickiej policji jest taka męcząca.... :sleep:
Na razie nie ma podpisu......

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] policka policja
« Odpowiedź #38 dnia: Marca 07, 2011, 21:02:38 »
Ja juz znam 2 stałe miejscówki policjantów :) ale bede cicho, w końcu to też ludzie ;D Przypomne im o tym jak bedą mi chcieli wystawic mandat.

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
[Police] policka policja
« Odpowiedź #39 dnia: Marca 07, 2011, 21:40:30 »
za garażami na Okulickiego lubią sobie stawać i nad Łarpią  za bibioteką :lol2:

Nikola

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #40 dnia: Marca 08, 2011, 06:57:27 »
Cytat: "xP"
za garażami na Okulickiego lubią sobie stawać i nad Łarpią  za bibioteką :lol2:


Afera z wymuszaniem pozostanie zagadką
dodano: 7 marca 2011, 19:30 Autor: (MP) ,czytaj Głos Szczeciński :*

Policja nie miała racji oskarżając nieletnich o serię włamań. Ale prokuratura nie znalazła dowodów, że funkcjonariusze zmuszali ich do przyznania się. Sąd uniewinnił właśnie wszystkich oskarżonych o kradzieże, z aptek, piwnic, sklepów w Policach.

Nieletni od początku twierdzili, że są niewinni. Oskarżali policjantów, że siłą zmuszali ich do zeznań. Prokuratura szukała dowodów na winę policjantów. Nic nie znalazła. Decyzja o umorzeniu jest prawomocna. Prawdopobnie nigdy nie dowiemy się co naprawdę zdarzyło się na polickiej komendzie.  :*  :szukaj:

Pod koniec grudnia 2009 r. policjanci z Polic zatrzymali trzech młodych mieszkańców gminy. Obciążyli ich serią kradzieży z lat 2007 i 2008. Jeden z funkcjonariuszy stanął w ich obronie. Ogłosił, że w komendzie polickiej powstał przestępczy układ. Policjanci mieli znaleźć nieletnich, którym takie przestępstwa można przypiąć.

Nikola

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #41 dnia: Marca 08, 2011, 11:50:37 »
Cytat: "xP"
za garażami na Okulickiego lubią sobie stawać i nad Łarpią  za bibioteką :lol2:


Super artykuł w ..gsi Policjant zaproponował seks oralny zamiast kary?
dodano: 8 marca 2011, 8:53 Autor: (pik)

Młoda kobieta zgłosiła się do gorzowskiej prokuratury z informacją, że w połowie lutego została zatrzymana przez patrol drogówki. Była pijana. W zamian za odstąpienie od wymierzenia kary policjanci mieli jej zaproponować seks........Jak sprawę komentuje policja? Jak mają zachować się kobiety, które znajdą się w podobnej sytuacji? Przeczytasz o tym 9 marca w papierowym wydaniu "Gazety Lubuskiej"

Czesio

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #42 dnia: Marca 08, 2011, 18:30:03 »
Oj Nikola (Marcin), Ty ciagle tylko o jednym  ;D  Ciekawy jestem co tobie proponowali ci źli policjanci i co kazali robić? :lol2: Podobno zły dotyk boli przez całe życie  ;D

bartek

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #43 dnia: Marca 10, 2011, 06:57:07 »
Cytat: "Czesio"
Oj Nikola (Marcin), Ty ciagle tylko o jednym  ;D  Ciekawy jestem co tobie proponowali ci źli policjanci i co kazali robić? :lol2: Podobno zły dotyk boli przez całe życie  ;D

Mam swoje zdanie o policji polickiej są ludzie co dobrze pracują i złe przykłady których nie powinno być.Prostackim jest podawanie przykladów o plicji bo sam znalazlem kilka i nie jest to powód do dumy tylko do wstydu Policjant proponował uniewinnienie w procesie w zamian za 150 tysięcy złotych
MIL, PAP 02-03-2011 15:58
Prokuratura Okręgowa w Gdańsku oskarżyła policjanta z Pucka (Pomorskie) oraz dwóch innych mężczyzn o to, że zażądali od przestępcy 150 tys. zł łapówki, obiecując w zamian uzyskanie dla niego uniewinniającego wyroku....
Wyrok na policjanta-gwałciciela. Trzy lata więzienia
KAROL ADAMASZEK 01-03-2011 14:14
We wtorek lubelski sąd skazał na bezwzględne więzienie byłego policjanta, który miał zgwałcić studentkę i molestować osiem innych kobiet. Uznano go za winnego czterech zarzutów, w tym gwałtu na studentce

[ Komentarz dodany przez: Kuba: 2011-03-10, 17:34 ]
Ort. Pozdrawiam - Kuba

bartek

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #44 dnia: Marca 10, 2011, 09:38:04 »
Cytat: "Czesio"
Oj Nikola (Marcin), Ty ciagle tylko o jednym  ;D  Ciekawy jestem co tobie proponowali ci źli policjanci i co kazali robić? :lol2: Podobno zły dotyk boli przez całe życie  ;D


Zamiast panowie wymieniać się pogladami zadajmy pytanie gdzie była policja jak był wypadek motorzysty pd Tzrebieżą ten śmiertelny wypadek.Można było tego uniknąć gdyby policja była na miejscu i patrolowała nasze wioski chyba limitów nie ma kilometrów i te drogi są w okropnym stanie może wystąpeinia poicji do dróg krajowych coś pomogą płacimy an nich podatki i wymagamy czegoś od tych panów maja nam pomagać.