Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: PGNiG  (Przeczytany 8954 razy)

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
PGNiG
« dnia: Marca 03, 2011, 00:34:51 »
Mam pytanie do mieszkancow Trzebiezy w sprawie ilosci rachunku za gaz ,za miesiac luty(dzis dostalem trzy faktury?)
Wiem jednak ze nikt nie spisywal w tym miesiacu licznikow, i w skrzynce pocztowej nie bylo info od PGNiG o podanie licznika.
Policzylem sobie ze, zawyzono mi rachunek o100zl.
Ciekawi mnie jak bylo, u innych mieskancow Trzebiezy?(widzial ktos goscia co spisywal liczniki za gaz?)
A jak bylo w Policach?

U rodzicow na starych policach tez potrojne faktury.
Czy banda tuska ,tak wypelnia dziure budrzetowa?(jakies putinowskie pozostalosci i noktowizory ?przepowiadajace przyszlosc ?)
PO,tylko dla idiotów.

Offline Sikora

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil

Offline Maciuś

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
PGNiG
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 26, 2011, 14:15:26 »
Do mnie tak samo przyszedł rachunek ryczałtem za 3 miesiące a spisywali stan licznkiów jak dobrze pamiętam to w styczniu

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
PGNiG
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 26, 2011, 19:39:10 »
To są durnowate faktury prognozowane... W następnym okresie rozliczeniowym zapłacisz o tyle mniej ile w prognozie nie zużyłeś. My dostaliśmy prognozę na 380 zł:/ Samowola PGNiG i tyle... Samowolne zmienianie umowy!
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
PGNiG
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 26, 2011, 21:27:48 »
Możecie zrezygnować z faktur prognozowanych.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
PGNiG
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 26, 2011, 22:04:26 »
od kiedy niby?
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
PGNiG
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 26, 2011, 22:27:45 »
W każdej chwili możesz zrezygnować. Piszesz pismo do PGNiG i czekasz na odpowiedź.

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Odp: PGNiG
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 26, 2017, 11:28:45 »
Czy korzysta ktoś z usługi http://pig.pgnig.pl/  ?
 Mam od nich gaz i zastanawiam się dobrać też prąd, aby trochę zaoszczędzić w porównaniu do obecnie posiadanej Enei.
Jeżeli ktoś korzysta to proszę o informacje czy stan licznika podaje się samemu i co jaki czas, czy są oszczędności w porównaniu do poprzedniego dostawcy, itp.